Skocz do zawartości
_micha_

Jaka nagrywarke wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

czytac nie umiesz??

 

pisałem -od ponad roku

 

policz sobie ile wypalił w tym czasie cd-30/dziennie

 

ale moze z liczeniem jak i z czytaniem masz problem wiec ci napisze

 

około 12.000 na kazdej z nich- i co???

 

i nic

 

chodzą jak nówki i wierz badz nie-nie zepsły zadnej cd (pomijam tez to ze duzo rzeczy zgrywa z orginałów a niektóre zabezpieczenia potrafi zgrac tylko lite-on-nie da rady ani yamaha ani teac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że bijecie pianę o nic (ze wskazaniem na RedNacza) - cokolwiek kupisz - nawet pogardzanego samsunga czy philipsa do zwykłago wypalania płytek wystarczy (rozumiem przez to średnią ilość kilka/dzień). Ale jeśli lubicie się pokłucić o nic ..... proszę bardzo to wolny kraj .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem doświadczenie z LG. Co prawda była to 12x8x32, ale padła po roku bez przyczyny. Poza tym LG to straszne kosiarki... Lite - ON o niebo lepszy. Bawiłem się 24x16x40 czy jakoś tak i nagrywała wyśmienicie. Z tą 48x też miałem stycznośc - wrażenia takie same jak 24x. Bierz LiteOn'a. Jeśli chodzi o samsunga to z daleka od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niedorobionych wypalaczy.

 

LG to moja 3 nagrywara. Pierwszy był Lite-on 12x potem Samsung 24x i w końcu LG 32x które mam od września.

 

Co do LG miałem małe obiekcję ale jedno wiem, kiedy miałem Lita to musiałem sie liczyć z tym, że jak kupie paczkę dobrych płyt to nagrywarka mi zje**e co 5. Takiego szajsu już dawno nie wiedziałem. Nawet szajsung mi mniej płytek zwalił.

 

Kiedy kupiłem szajsunga chciałem szprzedać Lita, ale tak mnie jeszcze wqr**ł, że po prostu polazłem z nim do śmietnika i jebłem nim o scianę. (nie szkoda mi tej 100!!! w ogóle).

 

Jak nagracie z 2000 płytek to pogadamy. Dla pajaców co nie wierzą w tą bajkę zapraszam na moją stronę o nagrywaniu płytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ja mam yamahe 6x4x16 SCSI ....

hehehe taka wolna :wink: :lol: :wink:

nie jestem piratem i nie wypalam tysieccy plyt dziennie wiec wiecej mi nie trzeba - po cholere mam szpanowac najnowsza wypalara x52?!?!?!

stare ale jare i sie ciesze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ja mam yamahe 6x4x16 SCSI ....

hehehe taka wolna :wink: :lol: :wink:

nie jestem piratem i nie wypalam tysieccy plyt dziennie wiec wiecej mi nie trzeba - po cholere mam szpanowac najnowsza wypalara x52?!?!?!

stare ale jare i sie ciesze....

Zgadzam się.. do abordażu wystarcza 32x LG w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz nie chcial bym ci obrazac ale czy to ze porownojesz nagrywarki ktore zostaly wykonane w innych technologiach nie jest straszna glopota ?? Przeciez to oczywiste ze nagrywarka z przed 2 lat bedzie ci psula wiecej plyt (nawet najleprza) niz jaki kolwiek szit ale ktory ma 2 miesiace !!!

Gdyby porownywal w ten sposob 3 nagrywarki 48X to ok ale nie nagrywarke z przed 2 lat do nowego modelu

 

Jak by tak porownywac to wedlog ciebie plextor by byl gorszy od szajsunga. Bo bys porownywal 2-3letniego plextora z najnowszym szajsungiem !!!!!!!!!!

 

Prasnij sie grzywa w kant stolu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz nie chcial bym ci obrazac ale czy to ze porownojesz nagrywarki ktore zostaly wykonane w  innych technologiach nie jest straszna glopota ?? Przeciez to oczywiste ze nagrywarka z przed 2 lat bedzie ci psula wiecej plyt (nawet najleprza) niz jaki kolwiek szit ale ktory ma 2 miesiace !!!

Gdyby porownywal w ten sposob 3 nagrywarki 48X to ok ale nie nagrywarke z przed 2 lat do nowego modelu

 

Jak by tak porownywac to wedlog ciebie plextor by byl gorszy od szajsunga. Bo bys porownywal 2-3letniego plextora z najnowszym szajsungiem !!!!!!!!!!

 

Prasnij sie grzywa w kant stolu !!

Co ty pier*****, chyba koty na ulicy?!

 

Ja wtedy musiałem świecić oczami przed kolegami bo miałem najgorszą nagryware wśród nich. U nikogo się tak nie waliły płyty.

 

Musiałem net wywalać. Usówać wszystko z pamięći (a miałem 128!) i modlić się, żeby mimo wszystko mi nie walnęła płytka. Ja nie mam z Litem dobrych wspomnień i odradzam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde po wy sie tak klocicie? jeden ma racje : nagrywara sprzed 2 czy 3 lat napewno nie bedzie tak smigac co dzisiejsza. powod: brak technologi bufora. wiec jak sie bedzie na starej nagrywarze wypalac plytki, sluchac EMINEMA i gadac na Gdau-Gdau i nie doplynie informacja do wypalary to plytka do udpy. mam racje czy nie ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się RedNacz, że LiteOn ci płyty sypał. Po jego prędkości wnioskuję, że nie miał żadnego systemu wspomagającego wypalanie /Smart Link itp/. Mogę ci powiedzieć, że nagrywarka Lg 12x8x32 na 150 wypalonych płyt zwaliła ok 25 i po roku sama się zwaliła. Jeśli chcesz porównania do swojego LG 32x to powiem że lite on 48x jest cichusieńki i nie zwalił jeszcze żadnej płyty /sporo już wypalił/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się RedNacz, że LiteOn ci płyty sypał. Po jego prędkości wnioskuję, że nie miał żadnego systemu wspomagającego wypalanie /Smart Link itp/. Mogę ci powiedzieć, że nagrywarka Lg 12x8x32 na 150 wypalonych płyt zwaliła ok 25 i po roku sama się zwaliła. Jeśli chcesz porównania do swojego LG 32x to powiem że lite on 48x jest cichusieńki i nie zwalił jeszcze żadnej płyty /sporo już wypalił/.

Ja bym w każdym razie LG nie zamienił na Lita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi 1 plyte zjaral, ale podejzewam ze to wina zakichanego durona 900, co sie grzje do 50*C (kto czytal to wie co mi sie dzieje). wlaczylem gg i winampa i komp wisnal. to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teaca i jestm z nigo megazadowolony.......

chcilbym miec tego teaca 58x,16,52 bo ma p-cav ( czy cos takiego ) oraz omija te nowe securomy ( chociaz nawet moj ominie na clonny xxl, profillerze i clony xl ).......

 

POLECAM TEAC'A

Jest niezawodny.... Dawno mi sie plytka nie zwalila ( odpukac ) choc raz to tak na niego przeklinalem bo mi 10 plytek zjebal ale to byla wina magistrali podwyzszonej ( ticzek to ma z nia problemy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIte-On RULEZZZZZZZZZZZ :twisted:

Według mnie i wielu moich kumpli jest to bardzo dobra nagrywara. Nie będe ci pisał które są do d*** bo nie o to tutaj chodzi.

Bardzo szybko nagrywa płytki i nie niszczy ich. Jedyną wadę jaką zauważyłem (usłyszałem) to było trochę za głośne ruszanie się tacki (ale nie sprawia mi żadnego problemu). :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...