Skocz do zawartości
_micha_

Jaka nagrywarke wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic dosc tania, ale dobra=bezproblemowa nagrywarke.

 

Mam kilka rzeczy na oku:

LITEON 48/12/48 BOX (LTR-48125S) 218,38 zł

SAMSUNG 48/24/48 BOX (SW-248) 230,58 zł

LG 48/24/48 BOX (GCE-8481B) 248,88 zł

 

Czy warto kupic ktoras z tych rzeczy? Czy moze cos jeszcze innego?

Czy moze bardziej oplacaloby sie kupic combo? Mozna kupic comba

w/w firm za ok 330-350zl. (w sumie doplata 100zl i jest dvd)

 

Prosze o komentarze o waszych dobrych/zlych doswiadczeniach z

tymi sprzeciorami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o combach? Tez najlepsze LG? Nie pogarsza sie w jakis sposob jakosc samej nagrywarki? (slyszalem kiedys ze nagrywarka jednej

firmy super ale combo do bani)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_micha_! Kłania się opcja szukaj (taki maleńki przycisk u góry strony ;-) ).

I niech ktoś zamknie ten topik bo facet posłucha "życzliwych" i kupi nagrywarke LG (bleeeeeeee).

 

PS. Z tych co podałeś wyłącznie Lite-On.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam ltr52246s.

wczesniej uzywalem 2410b,40125w,48125s

na zadna nie narzekam, poprzez rozne forum, latwo jest rozwiazac ewentualne problemy, kompatybilnosc z nosnikami jest super (porownujac np. do nowych teacow/lg), jakos nagran porownojac model 52246s do np. 48125s jest ciut lepsza (ogolnie rzecz biorac bardzo dobra), dobrze spisuja sie nosniki tanie.

 

tylko liteon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG (mozna upgradeowac fajnie).

Jak najbardziej LGx48x24x48

Ja jak inni radze Ci LG 48x24x48. LG nagrywarki sa bardzo dobre.

no nie moge. o nagrywarkach bylo tyyyyle. wszystko tylko nie lg!. ludzie normalnie wysmiac was nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecien od czego wedlug ciebie zalezy czas nagrywania? Skoro wg ciebie lg nagrywa plyte 5 min? a 24x w 4min ? Od mocy procesora  :lol: ?

 

Nie wiem od czego ale wytłumacz mi dlaczego 52x nagrywa płytę 5min 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tych LG, wszyscy moi znajomi maja i kazdy jest zadowolony (maja takie jak ja). Byc moze wczesniejsze wersje byly do bani, nie wiem, ale seria x48 jest strzalem w dziesiatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te nagrywarki lg z ktorymi ja sie spotkalem to sa najwyzej szczalem w 10. sam uzywam liteona, jak i go polecam znajomym. nikt nie narzeka. jak byscie nie namawiali goscia na lg to bym nic nie mowil no ale poszukajcie albo poczekajcie az ktorys z starszych foumowiczow sie wypowie po raz 1000 na ten sam temat. masakra. dla mnie eot

 

co do kombo: to bez sensu. jak juz chcesz to lepiej kupic osobno 2 napedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Ale ja pytam o te KONKRETNE modele a nie o wszystkie lg albo wszystkie liteon, wiec nie odsylajcie mnie do innych watkow, bo wiekszosc czytalem.

Nie interesuje mnie wiec, to ze ktos tam mial kiedys lg, ktore byl fajne.

 

Po drugie:

A dlaczego combo jest bez sensu? Jakies argumenty na popracie tej

tezy poprosze :) W sumie wychodzi sporo taniej niz oddzielne napedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Combo nie jest ani dobrą wypalarką ani dobrym DVD - po prostu jakościowo się nie opłaca ...A i zużyje się szybciej ... ale to zależy ile masz zamiar wypalać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Lite-On. Samsung mi się poszedł paść po roku.

Co ty gościu za smuty <span style="color:red;">[ciach!]</span>llisz Liteon to shit nadaje sie tylko na śmietnik a SAMSUNGI to jedne z najbardziej uznawanych na świecie nagrywarek i napędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gościu za smuty <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Liteon to shit nadaje sie tylko na śmietnik a SAMSUNGI to jedne z najbardziej uznawanych na świecie nagrywarek i napędów

 

Rydzyk to ty??? :evil: :evil:

 

zdupiaj ciulasie pod rozgłosnie radia maryja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tych LG, wszyscy moi znajomi maja i kazdy jest zadowolony (maja takie jak ja). Byc moze wczesniejsze wersje byly do bani, nie wiem, ale seria x48 jest strzalem w dziesiatke.

ok, Ty masz, maja Twoi znajomi, ale ciekaw jestem ile jeszcze beda one dzialac bez problemow. Pol roku? Moze rok. Ja mam 4 letni czytnik lg i to jest najwiekszy koszmar w moim zyciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak się chcecie wyzywać to nie na forum bo tutaj się dyskutuje.

nie panikuj chłopie bo zaraz wujek za Ciebie modlic sie bedzie

 

No dobra, poniosło mnie ale czy jest jakiś sens wyzywania się na forum???? Przecież każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LITEON 48/12/48 BOX (LTR-48125S) 218,38 zł

8O 8O 8O 8O 8O To to juz po tyle chodzi 8O 8O To zaraz zbieram kase i lece do sklepu po Lite Ona, hehehe ale kasy oszczedzilem, a Lite On oczywicie bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nagrywarkę LG 48x24x48 jeśli chcesz zawsze możesz ją przerobić na LG 52x24x52 odsyłam na forum www.cdrinfo.pl patent działa na 100% sam swoją przerobiłem i jest GIT !!! Napęd w biosie i w programach do nagrywania wykrywa się jako x52 płytki te które się da również nagrywa z tą prędkością osobiście polecam zmianę biosu w nagrywarce z poziomu Windowsa u mnie sposób z Dosa nie zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ludzie NIE LG. Co z tego że 52x skoro płytke będzie nagrywać 5min (zależy). Z tych 3 to tylko LiteOn.

Widzę że towarzystwo albo się popiło albo za dużo naczytało nie wiem co wam nie pasi w nagrywarkach LG bo jeśli one są do kitu to Lite-On chyba tym bardziej ciekawe z waszych wypowiedzi można wysnuć straszliwą myśl że nagrywarki firmy Lite-On są najlepsze na świecie zapewne nie słyszeliście o napędach takich jak Plextor, TDK, Teac itp. pewnie to też syfy :) myślę że nie ma się co spierać można przyjąć że napędy np. LG, Lite-Ona, czy Samsunga są poprostu warte swojej niskiej ceny, a nie ma też co pisać takich bredni jak kolega ''Kwiecień'', - jakoś u mnie po Upgrade Biosu LG x48 na LG x52 płytka 700mb danych wypala się jakieś 2.40min może pomylił napęd z Lite-Onem :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem "zależy"!!! Fakt, niektóre płytki może i wypala szybko ale większość ok. 5min (wszystkie cd 40x). 2ch kumpli ma nagrywarki LG (40x i 52x) i u obu jest to samo. NAPRAWDE NIE WIEM DLACZEGO ALE TAK JUŻ TO JEST Z TYMI LG. Sam osobiście mam Teac 12/10/32 (52/24/52 soon) i nagrywarki innej firmy bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...