Skocz do zawartości
atom3k

Turok Rebirth

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Akcja programu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, a jego głównym bohaterem jest Joseph Turok - jeden z żołnierzy elitarnego oddziału komandosów, który został wysłany z misją wyeliminowania groźnego przestępcy, Rolanda Caina, oskarżonego o liczne zbrodnie wojenne. Wojsko podejrzewa, że cel ukrywa się na tajemniczej planecie, od wielu lat służącej naukowcom jako miejsce do przeprowadzania eksperymentów genetycznych. Przy próbie lądowania na powierzchni, statek komandosów zostaje zestrzelony przez wroga. Turok wychodzi z kraksy bez szwanku i rozpoczyna misję na niebezpiecznym terenie. Oprócz konfrontacji z uzbrojonymi po zęby żołnierzami Caina, czekają go tu również potyczki z ogromnymi dinozaurami.

 

Stworzona przy pomocy silnika Unreal Engine 3 gra, umożliwia użytkownikowi wybór pomiędzy otwartą walką, a powolną eksterminacją wrogów z ukrycia. W pierwszym przypadku użyteczny jest bogaty arsenał środków zagłady, w którego skład wchodzą pistolety i karabiny maszynowe. Drugi sposób wymaga więcej finezji, dlatego też na pierwszy plan wysuwają się tutaj noże oraz łuk. Ten ostatni jest bronią długodystansową, ale na tyle cichą i efektywną, że potrafi wyeliminować przeciwnika bez wywoływania zbędnego zamieszania.

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7235

 

Gameplay:

http://www.ps3site.pl/polowanie-na-dinozaury#comments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mowiac delikatnie - na hit to to sie nie zapowiada :] Rozczarowanie, graficznie slabo jak na UE, mordy kolesi wygladaja biednie i nawet dinozaury jakos nie zachwycaja. Sterowanie tez jakies dziwne, nie wiem, ale wydawalo mi sie ze malo plynne jest. Jedyne co mi sie podobalo to mordowanie nozem chociaz z drugiej strony latanie na solo z jakims raptorem to juz chyba przegiecie. Nawet przez wzglad na stare czasy Turoka 1 raczej sobie daruje ta czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam working from home, więc pierwsze co zrobiłem (oprócz zamówienia kuriera dla Banii ;) ) to odpalenie tego (nieszczęsnego) Turoka... wtf?! TV mi się spierniczył, czy ta gra naprawdę jest tak brzydka? Grywalnościowo to też nędza, już ciekawiej i duużo ładniej biega się w Crysis.

 

Crap, nie tykać kijem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ja wielki fan 1 i 2 Turoka stwierdzam ze demko(ps3) to poprostu kupa go..wna <_<

 

filmiki byly wypasione,podkrecaly atmosfere,a dostalismy denna grafe,brzydkie postacie, chaotyczne walki.

Rozumiem elementy zaskoczenia ale dino pojawiajacych sie z du..py to nie trawie,no i nie ma tego klimatu co w 1 i 2 ,oraz zbierania itemow jak kiedys,fajne to bylo,czasem trzeba bylo pokombinowac ,a w nowej odslonie to prawdziwe badziewie zamienione na juz sam nie wiem jak to nazwac...crapa i tyle.

 

W poprzednich czesciach Turok byl kims,ratowal i siebie i wioski/miasta-zdobywal szacunek mieszkancow(w 2),a teraz mamy bezplciowe badziewie do kwadratu-omijac szerokim lukiem !!

 

ps.a co do silnika to juz nie moge patrzec na U Engine,poprostu obrzydl mi maxymalnie,szczegulnie postacie

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

@dragonlore

 

A ja myślę, że się starzejemy i mamy coraz większe wymagania. :( Dla mnie ten turok to też taki sobie tytuł. ;|

ech...naprawde tesknie za za wieloma starymi tytulami-pamietam jak chyba z 8-9 lat temu jak tuz przed swietami pojawila sie Zelda na N64 i razem z Zelda wlasnie Turok2,poprostu bylo bosko!!,dokupilo sie do N64 dodatkowy Ram ,wibrer packa i byl odlot cala zime.

A teraz wlaczam "nowego" Turoka i zamiast odlotu mam mdlosci z obrzydzenia a jedyna wspolna cecha jest chyba jedynie tytul gry.

Sama grafike jeszcze byl przelknal,jak w grze bylyby itemy do zbierania ,podobna muza jak w wczesniejszych odslonach i samotny bohater,i jeszcze ten chaos kiedy mamy zadawane obrazenia,wlasciwie to malo co widac i latwo stracic orientacje co oczywiscie z pewnoscia nie podnosi funu z gry.

 

ech...

 

 

Brawo! Kolejna dobra marka poszła zarobić pieniądze i zmieniła się w shita.

czyzby kobitka w dziale konsol??? :D no chyba ze to tylko nick damski a reszta meska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te komenatarze odnośnie wieku i "dawnych wspomnień czar"? Sam mam już niemal 20letni "staż" jako gracz, ale wciąż "jarają" mnie nowe tytuły w odróżnieniu od niektórych malkontentów z tego tematu.

 

Ale jak to się ma do Turok: Rebirth? NIJAK

 

Bo to jest zupełny crap, który nawet 12latka odrzuciłby od tv. Tu nie szwankuje tylko grafika- dramatyczne jest sterowanie, fatalny jest dźwięk, level design gorszy niż w pierwszym doomie, beznadziejne bronie. Długo by wymieniać, ale po co? To nieudolnie napisana gra i kropka.

 

A propos silnika Unreala 3- czy nie da się zrobić na nim po ludzku wyglądających postaci? W GoW to jeszcze pasowało, ale tu wygląda to śmieszno żałośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem tą recenzję, bo zawsze oceny z GT w dużej części pokrywały się z moimi odczuciami- i albo podrasowali absolutnie wszystko od czasu dema (łącznie z audio), albo zmienił się recenzent w GT, bo to co widziałem w demie na 8.2 w życiu nie zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis bullshit. 8,8 za prezentacje? Zart chyba. IMO nic sie nie zmienilo w stosunku do demka i tym bardziej dziwi mnie az tak wysoka nota. Chyba tylko sentyment do serii mogl tak podniesc ocene koncowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...