Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do supportu z prośbą o usunięcie EVE Online z mojego konta (w sumie to szpeci mi listę), a ci odpisali że nie mogą tego zrobić. Co za debile.

 

Chciałem zrobić podobny manewr u siebie ze Speedballem Tournament, bo to ciach!o też szpeci moje dość ładne konto, ale debile odpowiedziały mi identycznie:(. Więc jakby udało Ci się napisać stosowną prośbę i zdała by egzamin to poproszę o wzór:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

:)

 

 

 

"By the way, the subscription agreement states:

 

"Either you or Valve has the right to terminate or cancel your Account or a particular Subscription at any time. You understand and agree that the cancellation of your Account or a particular Subscription is your sole right and remedy with respect to any dispute with Valve."

 

"Information on how to cancel your Account or a particular Subscription can be found at http://www.steampowered.com/"

 

In fact there is no such information anywhere on the website, or at least I can't find it.

 

Please tell me then how I can cancel this particular subscription."

 

 

 

"Hello Rafal,

 

I have removed the subscription at this time.

 

If you have any further difficulty, please let us know - we will be happy to assist you."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hello Rafal,

 

I have removed the subscription at this time.

 

If you have any further difficulty, please let us know - we will be happy to assist you."

 

A nie mówiłem? A tak na marginesie, to czy solidnie zweryfikowali wcześniej własność konta? Wiesz, żeby wykluczyć głupi żart znajomego i podobne sytuacje (choćby "przechwycenie" czyjegoś hasła i przy niemożliwości jego zmiany z powodu zweryfikowanego emaila złośliwe usunięcie gier czy całego konta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie prosili o żadne informacje, ale tworząc konto na supporcie podałem takie same dane jak na koncie Steam. Jakby ktoś przechwycił moje konto to mógłby to spokojnie zrobić, być może byli by bardziej dokładni gdybym prosił o usunięcie całego konta, ale kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wychodzi diametralnie różne podejście do ludzi z tym samym problemem (np. ściąganie cenzury z niemieckich kluczy), bo:

 

Napisałem jak Ty:

 

"Hello. Quoting the above rules would permament remove the game from my account.

Or Please tell me then how I can cancel this particular subscription."

 

"By the way, the subscription agreement states:

"Either you or Valve has the right to terminate or cancel your Account or a particular Subscription at any time. You understand and agree that the cancellation of your Account or a particular Subscription is your sole right and remedy with respect to any dispute with Valve..."

Information on how to cancel your Account or a particular Subscription can be found at http://www.steampowered.com/"

 

In fact there is no such information anywhere on the website, or at least I can't find it"

 

Dodałem jeszcze screena swojego konta z wielką obwódką gry, o którą mi chodzi (zresztą w tytule też zamieściłem)

 

A debile mi odpisały jak debilowi:

 

"Hello,

 

Thank you for contacting Steam Support.

 

We can not remove this subscription from your account.

 

You are free to uninstall the game (right-click on the game name and select "Delete local content") and change your game list to show only installed games.

 

This can be done by clicking on the downward-pointing triangle next to "Show" in the upper left, below the back and forward arrows. From here, select the "Installed" option.

 

Another option would be to create a new category for only this title and then minimize the category. To create a new Category, please right click the game and choose "Set Category".

 

If you have any further questions, please let us know"

 

Czekam tylko jak będzie support "spolszczony". Tak czuję się bezsilny:). Pozdrawiam

Edytowane przez Luk83bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam różnica jest - Harry prosił o usunięcie gry zakupionej na steampowered.com, więc nie ma ryzyka, że ta sama subskrypcja nagle pojawi się u kogoś innego. Jeśli Ty próbujesz usunąć subskrypcję zarejestrowaną z klucza retail, to takie ryzyko istnieje. Sprzedajesz potem komuś pudełko, tamta osoba "załatwia" sobie stosowny paragon (na "gra komputerowa", ważne żeby był nie starszy niż te wymagane 90 dni) i żąda zarejestrowania kodu na swoim koncie. I zarejestrować go muszą (bo nijak mu nie udowodnią, że gry jednak w sklepie nie kupił) a i pierwszego "właściciela" nie mają jak ukarać (banem konta się to kończy w takich sytuacjach), bo ten powie że skoro subskrypcję wycofał, to nie widział potrzeby przetrzymywania pudełka i je wyrzucił. A propos, czy w ogóle SSA na sklepie steampowered jest dokładnie taka sama jak ta wyświetlana przy rejestracji kluczy retail? Nie chce mi się wierzyć, żeby taką jak opisałem lukę umożliwiającą odsprzedaż gier zostawili.

 

ps. podaj community id, ciekawym jakie to cuda masz na tym koncie, że Ci je Speedball 2 Tournament (niech zgadnę: z CDA) szpeci? Nieopłacone MMORPG to jednak zupełnie coś innego - wisi na koncie, a skorzystać (bez dalszego płacenia) się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadłeś knrdz - z CDA...ta gra jest daremna:), nie mam milionów hitów na koncie, tylko Valve (Lefty, CSy, DoDy, Halfy), Tripware (RO, KF) i wyścigi od Codemasters (Grid, Dirty) i to g... ST2 mi nie pasuje...no, ale przecież się nie potnę, tylko szkoda że nie można USUNĄĆ permamentnie gry z WŁASNEGO konta...ale Twoja argumentacja dlaczego tak jest wydaje się słuszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze boi siez ze jakas laska zobaczy ze ma speedballa na liscie i bedzie z miejsca spalony.

 

Dobre, ale po prawdzie to przydaloby sie cos do ukrywania gier na liscie bo podwojne wyswietlanie sie kazdej pozycji jaka ma tez wersje na Maca jest dosc denerwujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie, czy kupował już ktoś klucze u tego pana z allegro - INMUDO?? Pisze ze daje skany wiec chyba spoko? Wiadomo ze BAN mi sie nie uśmiecha i stracenie całego konta z wszelkimi grami...

Tego nigdy nie możesz być pewien, a ze skanu możesz sobie co najwyżej tapetkę na pulpit zrobić, bo support jeśli będzie podejrzewał że przysyłasz zmanipulowane zdjęcie (to jest nie zdjęcie wkładki z ręcznie dopisanym wcześniej nad kluczem ticketem a jakieś zabawy w fotoszopie, a "skany" przysyłają takiej wielkości i jakości, że nawet bez dalszej obróbki budzą podejrzenia), to Ci każą przysłać zdjęcie wyraźniejsze, np. całej książeczki, albo pudełka, albo czegokolwiek sobie zażyczą. Już nie mówiąc nawet o sytuacji, jeśli gość ma te klucze z lewego źródła (jest na forum Steama temat w którym opisują jak to jeden z keyshopów kupował gry w Walmarcie, a po zeskanowaniu kluczy gry oddawał, a klucze "ze skanami" sprzedawał) i kiedyś odnajdzie się posiadacz tego samego klucza, ale kupionego legalnie, z pudełkiem - jemu support grę zarejestruje, a Tobie skasuje albo zablokuje całe konto.

A tak na marginesie: przecież u tego gościa nie ma jednej steamowej gry w dobrej cenie - Dark Messiaha będziesz miał (wraz z kluczem Steam) za parę dni w CD-Actionie za 15 zł, zresztą jak dobrze poszukasz to i za 10 wyrwiesz tam gdzie jeszcze wyprzedają stare TopSellery (u niego 25), L4D2 dopiero co były na steamowej promocji po 15-20 zł (w zależności od rodzaju zamówienia), były i wkrótce znowu będą na "EA Classics 2 za 1" po 20-25 zł we wszystkich dużych sklepach z grami, w pudełku premierowym (u niego bez pudełka - 37,99), FEAR2 i Dawn of War 2 kupisz wszędzie w tej samej cenie co u niego, ale za to legalnie, z pudełkiem (a w MediaMarkcie nawet bodajże po 17), UT3 przez całe wakacje leżał wszędzie w półcenowej XK po ~12, w Biedronce i na Giermaszach parę razy jeszcze taniej, FM2010 jest w TopSellerze, więc w wielu sklepach do kupienia nawet po 30 zł (u niego 39,90 za sam klucz). Reasumując: ciężkich frajerów szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...