Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Po formacie trzeba go ponownie podać, miałem tak w DiRT 2 i GTA EfLC. Oczywiście miałem backup XLive itd, ale i tak trzeba było podać. Problemów jednak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak grałeś na tym kluczu to znaczy, że jest przypisany do konta games for windows live i nie musisz go drugi raz wpisywać, wystarczy się zalogować.

 

Nie mogę się zalogować, ponieważ krzyczy, że klucz jest błędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Niech se wsadzą taki konkurs. Jak nie ustawie listy życzeń to w top 5 są same najgorsze rzeczy.

 

Na szczęście i tak nie ma szans wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co z tego jak każdy już te gry ma, lub ich nie chce. Wyprzedają tylko to co już nie schodzi, a można by jeszcze sprzedać za przyzwoitą cenę.

 

 

Na dniach będą GTA IV, Mirror's Edge, STALKERy, Burnout i co tam jeszcze było. I za równy miesiąc deja vu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zazwyczaj dziala kapializm ? Jesli cos sie dobrze sprzedaje w ustalonej cenie to nie obnizasz jej dwukrotnie.

Zawsze do steamowych promocji trafiaja gry, ktore :

a) nie sprzedaly sie zadowalajaco

b) ktorych tworcy chca rozbudowac baze graczy przed wydaniem kolejnej czesci badz jakichs DLC packow

c) to co sprzedawalo sie dobrze przez dlugi czas , ale osiagnelo nasycenie na danym poziomie cenowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczysz jak stara baba (tak, do Ciebie piszę), bo nie wystawili New Vegas, Mafii 2 i Bad Company 2 za -90% (MOHa i Shita mogą wrzucić, nie takie "hity" ten wydawca zwykł przeceniać, a nawet jak nie będzie ich w tym roku na steamowej wyprzedaży to zaraz sobie kupisz po dwie dychy na "2 za 1")? I przez najbliższe lata nie wystawią. A jak zamiast tradycyjnego GTA IV wystawią za 30-40 zł wersję "Complete" to też będziesz marudził, że nie ma zniżki dla tych, którzy "podstawkę" mają (bo pewnie nie będzie, tak jak przy promocjach pakietów STALKERów i nawet nie będzie można "nadmiarowej" kopii "zgiftować" na allegro), zamiast odmówić takiej monopolistycznej praktyce złej korporacji i zamiast tego kupić w tej samej cenie Vice City od Cenegi (bo na "Premium Game" San Andreas nie wystarczy)? Steam też winny, że nie potrafisz sobie poukładać wishlisty (niby "na szczęście i tak nie ma szans wygrać", ale przepisowe 10 gier w wishliście jest?), czyżbyś miał problemy ze zrozumieniem wskazówki "Drag and drop to rank your list!", czy też nie domyśliłeś się do czego służą przyciski "Zapisz" nad i pod listą?

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No faktycznie, przez klienta można. Robiłem liste przez strone. A zrobić zrobiłem, to że jej nie mogłem posortować odkryłem po jej zrobieniu. Usunąc przez strone też sie nie da.

 

 

A ja wcale nie chce nowych gier na promocji, w końcu sa nowe. Ale BC2 już by mogło być za 50% (co oczywiście i tak by sie nie opłacało). Wolałbym jedną promocję w roku, ale na większośc katalogu z dużymi przecenami. Wtedy bym kupił sporo gier, a tak nie kupie żadnej, i to sie tyczy wielu ludzi.

 

 

 

Jest masa starych gier które bym kupił za grosze. Choćby Quake II, nigdy nie grałem w dodatki do tego, ale 20 euro za całość nie dam.

 

Z ciut nowszych gier takie Far Cry 2 z dodatkiem, nie pamiętam żeby to było kiedykolwiek na promocji, ale może przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale BC2 już by mogło być za 50% (co oczywiście i tak by sie nie opłacało).

Sam widzisz. A gdyby nawet było 75%, to i tak byłoby "aż za 50 zł" ("aż" w porównaniu z naszą "EA Classics 2 za 1", bo pewnie do tej serii niebawem BC2 spadnie).

Jest masa starych gier które bym kupił za grosze. Choćby Quake II, nigdy nie grałem w dodatki do tego, ale 20 euro za całość nie dam.

To przegapiłeś i to nie raz, w ciągu ostatniego roku Quake Collection (ale poszczególne jego składniki też) był raz z 66% i raz z 75% obniżką, sam się zastanawiałem czy wziąć tylko interesującą mnie jedynkę, czy całość (całość wychodziła 7,5€ albo 4,24GBP).

Z ciut nowszych gier takie Far Cry 2 z dodatkiem, nie pamiętam żeby to było kiedykolwiek na promocji, ale może przeoczyłem.

Też był kilka razy, na pewno w 2009, a ostatnio w lutym 2010 - tyle że znowu cena taka sobie (15€, jeśli komuś nie zależy na Fortunes DLC, to nawet -75% nie byłoby zbyt atrakcyjne, bo już z rok temu pudełkowa polska wersja bez DRM leżała w Saturnach po 30 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych problemów, po prostu nie dostaniesz tej gry bo dwóch takich samych tytułów na jednym koncie nie można mieć.

 

Btw. Audiosurf potrafi naprawdę wciągnąć :)

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych problemów, po prostu nie dostaniesz tej gry bo dwóch takich samych tytułów na jednym koncie nie można mieć.

 

Btw. Audiosurf potrafi naprawdę wciągnąć :)

 

Żeś mu doradził... będzie miał możliwość podarowania komuś (odsprzedania jak się z kimś dogada) 2 kopii gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...