Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna juz dodac "Humble Indie Bundle #2" na steam. Super machinarium i inne kupilem za 3$.

 

Dzisiaj dostałem maila:

 

Dear Humble Indie Bundle customer, I would just like to personally thank you for your support in making the Humble Indie Bundle #2 even more successful than the first one. As thanks, I have added the Humble Indie Bundle #1 into your bundle. If you go to your personal download page, you will find the following games waiting for you:

 

- World of Goo (now a top seller on the iPad)

- Aquaria

- Gish

- Lugaru HD

- Penumbra Overture

- Samorost 2

 

Happy holidays! They're (mostly) redeemable on Steam too, if you would like to link them to your account.

 

Nieźle tyle gier za kilka dolców. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja dziś polecam Bully, jeśli ktoś nie grał. Grosze, a grania na przynajmniej kilkanaście godzin (dużo więcej jak chcemy 100%). Przechodziłem niedawno na klocku, duży fun (choć są też irytujące elementy, ale w której grze nie ma). Grafika wcale nie tragiczna, do tego bardzo fajna muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos dzisiejszego Steama (ciekawsze w sumie tylko Operation Flashpoint Dragon Rising 3€ i Wings of Prey 5€) znalazłem na Amazonie promocje

 

Grand Theft Auto IV [Game Download] $5

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City [Game Download] $7.50

Rollercoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack [Game Download] $5

The Witcher - Enhanced Edition[Game Download] $5

Star Trek Online: Deluxe Edition [Game Download] $5

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Expansion [Game Download] $5

 

Amazon 75% Off

 

Nie próbowałem jeszcze od nich kupować, ale zaraz będę na prośbę kumpla kupował mu Witchera (jeśli się uda to taniej niż na Steam'ie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos dzisiejszego Steama (ciekawsze w sumie tylko Operation Flashpoint Dragon Rising 3€ i Wings of Prey 5€) znalazłem na Amazonie promocje

 

 

 

Nie próbowałem jeszcze od nich kupować, ale zaraz będę na prośbę kumpla kupował mu Witchera (jeśli się uda to taniej niż na Steam'ie)

 

Wszystko ładnie pięknie, promocja super, ALE....

 

Trzeba w USA mieszkać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chce kupić Borderlands za 9.99 euryka, ale nie wiem czy wyrobie z zasileniem steama przez blue media. Godzinę temu zleciłem przelew z bzwbk do blue media (od razu wyszedł), a do tej pory nie mam kasy na paypalu.

 

 

 

:angry:

 

 

Moze dojdzie do 18.45 hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dana gra obsługuje system "steam cloud" (możesz poznać po chmurce na liście gier) np. hl2 to mogą być przechowywane na serwerze, inne są normalnie albo w katalogu steam albo w "moje dokumenty", zależy od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chce kupić Borderlands za 9.99 euryka, ale nie wiem czy wyrobie z zasileniem steama przez blue media. Godzinę temu zleciłem przelew z bzwbk do blue media (od razu wyszedł), a do tej pory nie mam kasy na paypalu.

 

 

 

:angry:

 

 

Moze dojdzie do 18.45 hehe.

 

Ja mam konto <30 w wbk'u, przy płatności płace visą(visa electron) i grę mam od razu :wink: Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto <30 w wbk'u, przy płatności płace visą(visa electron) i grę mam od razu :wink:

 

Tez mam to konto, jak i w 3 innych bankach. Z tym ze akurat kase mialem na bzwbk, a tutaj karte mam zablokowana (dzial antyfraudowy mi zablokowal, przy transakcji na android market).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czemu niektóre nie-Steamowe gry wymagają żeby Steam był uruchomiony? Np. Battlefield 2, nie korzysta przecież z żadnej usługi Steamowej, a nawet odpalając przez BF2.exe Steam jest uruchamiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektóre nie-Steamowe gry wymagają żeby Steam był uruchomiony? Np. Battlefield 2, nie korzysta przecież z żadnej usługi Steamowej, a nawet odpalając przez BF2.exe Steam jest uruchamiany.

 

nie wiem czemu, ale mozesz sobie spisac key'a i possac przez ea downloader'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition - 3,75 funta. Chętnie przygarnę gifta od zaufanej osoby z UK. Będę b. wdzięczny. Pieniążki prześlę przez PayPal'a.

 

Jak najbardziej dołączę się do świątecznej prośby :D

 

Pozdrowienia i Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, w związku z second chance, ponowie swą wcześniejszą prośbę.

 

Czy ma ktoś możliwość zgiftowania "Battlefield Bad Company 2" z USA? Płacę przelewem lub przez PayPal.

Proszę o info tu lub na priv.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupiłem wczoraj FlatOuty wszystkie. W jedynce nawet pad od klocka działa, łącznie z triggerami. Miło, bo na klawie nie umiem zupełnie już grać.

 

 

Dziś samo dziadostwo. Druga szansa na BC2 spoko, ale co z tego skoro sie nie skorzysta. Cena w funtach też nie tragiczna, ale nie dam tyle bo nie wiadomo czy kiedykolwiek to odpale. Dwie dyszki bym mógł dac, bo taniej nigdy nie będzie raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jedno wychodzi.

Rownie dobrze ktos moze znalezc twoj adres z ksiazki telefonicznej i zalozyc na nim konto paypal, wg. ciebie wszystko jest ok rozumiem? :mur:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...