Skocz do zawartości
cavarr

Saints Row 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jedynka była niezła i na pewno zagram w sequel :D

Grafa jak widać po screenach niewiele się zmieniła od czasów "jedynki", mam nadzieję, że tego tak nie zostawią i będzie trzymała poziom.

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam tylko o jedno. Inny model jazdy i stały fps ; )

Mi tam model jazdy się podobał, ale jeśli chodzi o framerate to raczej nie popełnią drugi raz tego błędu :-P

na ostatni screenie, ten gliniarz po prawej podaje mu puszke z farba czy probuje mu wsadzic granat za kolnierz?

A nie jest to gaz łzawiący/pieprzowy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 - first details, screens

Initial details have hit on Saints Row 2, Volition's gangster sequel that THQ confirmed in May was in the pipeline for Xbox 360 and PS3.

 

Due in 2008, the action returns to Stilwater for the sequel - building crews have been dispatched to transform and expand the city - although events are taking place "years" after those portrayed in the first game. "The explosive conclusion to Saints Row has left the player wounded, betrayed and thirsty for revenge, and now it's time to take back the city that has forgotten him", says THQ.

 

Advertisement:

It's making some huge promises about Saints Row 2 too, enthusing that the game's

"set to revolutionise player freedom and open world online gameplay" with an "expanded and fully transformed city and true open-world online multiplayer".

 

"Saints Row 2 will be playable online in two-player co-op through the entire single-player campaign or in the all new open-world competitive multiplayer mode never before seen in the genre", THQ's said further about multiplayer in the sequel.

 

On top of that, new vehicles, new locations and new customisation options - for the likes of gender, age, voice, crib and gang - are in the pipe.

 

"Saints Row 2 has a much darker and more sinister story that leads your character down a path of betrayal, revenge and redemption against the city that has left him for dead, although we've blended that with the same light-hearted humour from the original," Greg Donovan, lead producer, has whispered in our shell-like.

 

"Couple that with the most robust open-world feature set ever developed in the genre, and Saints Row 2 promises a gaming experience that will offer players the perfect balance of gripping narrative and compelling gameplay options."

 

Stuart Bishop computerandvideogames.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zastanawiam kto bedzie w to grał po zagraniu w GTA IV?

:blink: a w czym problem, po jakimś czasie GTA się znudzi, to będzie okazja popykać w Saints'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niby THQ zapowiedziało oficjalnie wersję na PC.

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,38589;core.html

 

Dziwi mnie takie posunięcie niektórych sklepów. Tak samo jak z GTA 4 i citydisc. Jakiś sklep zaczął przedsprzedaż, a RS mówi bez komentarza. Dla mnie skrajna glupota. Może niech ten sklep wystawi Duke Nukem Forever.

 

 

Sorki za małe OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie takie posunięcie niektórych sklepów. Tak samo jak z GTA 4 i citydisc. Jakiś sklep zaczął przedsprzedaż, a RS mówi bez komentarza.

akurat to nie nowość, często tak było z długo wyczekiwanymi tytułami, kiedy to producent nie podawał żadnych informacji a sklepy zaczynały przedsprzedaż.

Rockstar pewnie nie może zajmować oficjalnego stanowiska ze względu na jakieś klauzule w umowie, MS jest zdolny do manipulowania całym rynkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tagach brakuje wersji PC :)

Jakbyś pierwszy raz na to forum wlazł. W tym dziale w tagach nigdy nie ma PC, co jest wyraźnie napisane:

W celu ułatwienia nawigacji w forum prosimy o stosowanie tagów w tematach postów, zgodnie z konsolą której temat dotyczy:

  • gc - Nintendo GameCube
  • wii - Nintendo Wii
  • x360 - Microsoft xbox 360
  • xbox - Microsoft xbox
  • psx - Sony Playstation
  • ps2 - Sony Playstation 2
  • ps3 - Sony Playstation 3
  • psp - Sony Playstation Portable
Od wersji PC jest osobny dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś? Ja wczoraj wieczorem troszkę pograłem. Miła odmiana po 'dorosłym' GTA4, tutaj wszystko jest z jajem, dużo activities, punkty respectu i stylu, bling, itd :) Cieszy customizacja. O ile się nie mylę, po raz pierwszy w historii gier sandbox możemy zagrać kobietą :)

 

Aha.. Grafika słabsza niż w GTA, a model jazdy ssie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...