Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? IMO to był jeden z lepszych finałów jakie widziałem... Pomyślcie ile sił w to włożyli, ile walki było, krew się polała, bramki były i dramatyczne momenty... Wszystko co powinien zawierać dobry mecz ;) Mówcie co chcecie ale mi się ten mecz podobał i tyle. Gratki dla ManU a Chelsea miała po prostu mniej szczęścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już drugi karny zmarnowany w 2 spotkaniach, chyba nie najlepszy wynik jak na taką gwiazdeczkę? :>

 

Wiesz, ze czasem i najlepsi na swiecie maja gorsze momenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już drugi karny zmarnowany w 2 spotkaniach, chyba nie najlepszy wynik jak na taką gwiazdeczkę? :>

Nie strzelił 3 ważnych karnych w tym sezonie...ale gdyby nie jego bramka mogło by nie być w ogóle tych karnych...pokażcie mi kogoś innego co utrzymywał taką formę praktycznie już II sezon. Kaka w tym roku kompletnie 0. Messi: moze gdyby nie kontuzje...a Krysia był w odpowiednim klubie, zdybył 2 trofea i szczerze mu dziękuje za te 42 bramki tego sezony.

Gratuluję również Chelsea odrodzenia po odejsciu Mourinho. Grant rzucił wyzwanie Man Utd i za to dziękuje Chelsea jak i jej kibicom.

A teraz die fetować, jednak nie zapomnę gry Chelsea, bo gdyby nie ona piłka była by nudniejsza...

 

 

EDIT:

Wiesz, ze czasem i najlepsi na swiecie maja gorsze momenty?

Ktoś tu nie umie przegrywać. Chelsea miała wiele szans w tym sezonie aby dopiec diabłom. Udało im sie tylko raz. Widać ktoś zazdrości cr7. Jeszcze raz dziękuje nawet tym którzy wieszali na nim psy, bo dzięki nim był on tak zdeterminowany aby strzelić 42 bramki... Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ciekawszych finałów jakie widziałem. Fantastyczna gra obydwu zespołów, walka do upadłego, czego chcieć więcej ? Rooney dno. Cristiano pociągnął gre Man U, strzelił ładną bramkę..szkoda karnego,ale na szczescie nie miało to żadnych poważniejszych skutków. Fantastycznie, Podwójna korona !! GLORY GLORY MAN UNITED ! P.S Jak to jest wkońcu z tym transferem Krysi idzie do realu or not ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki mecz wielkich piłkarzy

 

powiedzieć, że któraś z drużyn nie zasłużyła na wygraną jest wielce niesprawiedliwe - żadna z nich nie zasłużyła by przegrać, ot co

 

w tym spotkaniu było wszystko czego można wymagać od spektakularnego widowiska - walka do upadłego o każdy metr boiska, determinacja, upór, emocje, bramki, słupki, poprzeczki, kartki, kontuzje...

 

a kto nie docenia tego, że Terry z Lampardem wypruli sobie dziś żyły to niech lepiej od razu przerzuci się na krykiet

 

Ronney dno,

Ronney orał dziś za trzech, dzięki czemu inni mieli więcej miejsca...

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

Jak sedzia moze byc tak slepy i niekonsekwentny?! Tak to jest jak sie da gwizdek baranowi. Chelsea byla lepsza w tym meczu i to oni powinni wygrac, ale wyszlo inaczej... co za podły sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? IMO to był jeden z lepszych finałów jakie widziałem...

Obejrzyj ten sprzed 9 lat.. CAŁY ;)

 

Wiesz, ze czasem i najlepsi na swiecie maja gorsze momenty?

ryba nigdy nie ma złych momentów :wink:

 

Forza MUUUUUUUUUUUUU od 1999 czekałem na tą chwile, chociaz musze przyznac ze nie patrzylem jak Terry strzelał :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto nie docenia tego, że Terry z Lampardem wypruli sobie dziś żyły to niech lepiej od razu przerzuci się na krykiet

Ja jako wierny kibic ManU doceniam całą Chelsea... Podziwiam ich za to co zrobili w tym sezonie, bo zrobili niezwykle wiele. Na meczu zaważyło po prostu zwykłe piłkarskie szczęscie...ale za to walka za rok będzie jeszcze bardziej ciekawa, bo Chelsea będzie się chciała odgryźć. Piłka jest piękna :)

 

Co do finału '99..oglądałem go dopiero w 2002 roku, i to dzieki niemu pokochałem ten klub... Solskjær forever !

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości...

 

za stary jestem na takie nerwówki jak dziś...ale może dlatego lepszy smak to wszystko ma ?...

 

gratulacje dla Chelse'a za świetny mecz, jak i cały sezon, zwłaszcza po tym jak Mourinho odszedł...i dla Granta, że nie zraził się tym wszystkim co chrzaniły o nim media na Wyspach...szkoda gościa bo najpewniej wyleci mimo wszystko a szkoda bo pokazał że potrafi ułożyć ten zespół...

 

a że Kryśka karnego nie strzelił ?...nie tacy nie strzelali...zresztą bez niego nie byłoby ani mistrzostwa ani tego finału

 

Moskwa była i będzie czerwona... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea też zagrała piękną piłkę i tu nie ma co się zastanawiać. Cały sezon był udany, a finał pełen emocji. Pot, krew i płacz. Taką piłkę aż chcę się oglądać.. Szkoda tylko , że zakończył się loterią w rzutach karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj ten sprzed 9 lat.. CAŁY ;)

A idz pan w cholere, za mlody jestem zeby miec zawal :wink:

 

ryba nigdy nie ma złych momentów :wink:

Doskonaly nie jestem, bywaja zle chwile ;) Ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Jak to jest wkońcu z tym transferem Krysi idzie do realu or not ?

Zaraz po meczu reporter pytał piłkarzy, między innymi Ronaldo o kilka rzeczy i na końcu spytał czy jak już zdobył z United tyle to czy odejdzie, odpowiedź brzmiała: no, i'm gonna stay. W ogóle Ronaldo taki zdenerwowany chyba był że angielskiego zapomniał :razz: Dwa razy próbował jedno zdanie wypowiedzieć i dopiero za trzecim razem po głębokim oddechu mu wyszło. Zdarza się heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mecz był ciekawy, zwłaszcza druga połowa.

Moi poprzednicy już praktycznie wszystko powiedzieli, ja tylko dodam, że oglądałem mecz z ojcem, który jest kompletnie zielony jeśli chodzi o futbol, ale przez cały mecz był "zaczarowany" tym co robił Ronaldo ("To on nie jest brazylijczykiem?" :lol2: ). A że karnego nie strzelił? Może czas więcej poćwiczyć na treningach :razz: Mecz ładny, bramki były (tylko dwie, ale jakieś tam były), kuponik trafiony - udany finał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był wspaniały, chyba jeden z lepszych w tym sezonie ale IMO wynik jest nie sprawiedliwy :mad: .

Sędzia kalosz który nie odgwizdał kilku autów i rożnych powinien dostać zakaz sędziowania ;) .

Ukaranie Drogby też IMO było zbyt surowe - został sprowokowany a Tevez który rozpoczął całą bójkę dostał tylko żółtą kartkę :angry: .

 

No nic, może w następnym sezonie uda się Chelsea :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był wspaniały, chyba jeden z lepszych w tym sezonie ale IMO wynik jest nie sprawiedliwy :mad: .

Sędzia kalosz który nie odgwizdał kilku autów i rożnych powinien dostać zakaz sędziowania ;) .

Ukaranie Drogby też IMO było zbyt surowe - został sprowokowany a Tevez który rozpoczął całą bójkę dostał tylko żółtą kartkę :angry: .

 

No nic, może w następnym sezonie uda się Chelsea :) .

Na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh Terry... coś ty chłopie zrobił, a czerwona dla Drogby to przesada, ale dobra jest ktoś wygrać musiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc z drugiej strony to Terry uratował w jednym momencie Chelsea (nie pamiętam w której minucie, ale chyba po strzale Flecher'a). Ale ten rzut karny to też troche pecha mieli, bo jak widzieliśmy Terry się poślizgnął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc z drugiej strony to Terry uratował w jednym momencie Chelsea (nie pamiętam w której minucie, ale chyba po strzale Flecher'a). Ale ten rzut karny to też troche pecha mieli, bo jak widzieliśmy Terry się poślizgnął...

Flecher w ogóle nie grał :) To po strzale Giggsa wybił piłkę głową, a raczej nie wybił tylko oberwał nią a ona nie wpadła do siatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flecher w ogóle nie grał :) To po strzale Giggsa wybił piłkę głową, a raczej nie wybił tylko oberwał nią a ona nie wpadła do siatki :)

Nie oberwał, a wybił. Wyraźnie było widać celowy ruch głową...

 

Szkoda mi Chelsea, zasłużyła na to, by wygrać. Wyraźnie szczęście im nie dopisywało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jeden z ciekawszych finałów jakie widziałem. Fantastyczna gra obydwu zespołów, walka do upadłego, czego chcieć więcej ? Rooney dno. Cristiano pociągnął gre Man U, strzelił ładną bramkę..szkoda karnego,ale na szczescie nie miało to żadnych poważniejszych skutków. Fantastycznie, Podwójna korona !! GLORY GLORY MAN UNITED ! P.S Jak to jest wkońcu z tym transferem Krysi idzie do realu or not ?

Dno to Twoja wiedza o piłce...

 

 

Vidic IMO pokazał klase, że nie wystartował do Drogby. Pięknie !

Właśnie, jaką klasę pokazał? Bo go 5ciu trzymało :D. Jakby go nie trzymali to obaj by wylecieli z boiska ;p

 

Prawie usnąłem na drugiej połowie.

Gdyby nie karne to mecz nudny jak flaki z olejem.

Gratki dla czerwonych diabłów.

To chyba inny mecz oglądałeś :huh:

 

 

eh Terry... coś ty chłopie zrobił, a czerwona dla Drogby to przesada, ale dobra jest ktoś wygrać musiał

No jak to co... poślizgnął się, może nie zauważyłeś, ale tam padał dość mocno deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekać na mecz o puchar dobroczynności między Chelsea a ManUtd icon_smile3.gifp

Tarczę Wspólnoty..

 

Co do Drogby...musiał dostać czerwień bo uderzył Vidic'a (na oczach sędziego)- i to bez znaczenia czy to delikatnie czy z całej siły...sędzia w takiej sytuacji nie ma wyjścia...btw zawsze się zastanawiałem dlaczego jak piłkarzom nerwy puszczają to się nie leją właśnie normalnie, skutki dyskwalifikacji takie same by były... :D

 

Chelse'a miała słupek i poprzeczkę, MU sytuacje Teveza/Carricka i Giggs'a, które też powinny się inaczej skończyć.

Imho to było świetne podsumowanie sezonu...pierwszy raz od bardzo dawna w finale CL spotkały się dwa najlepsze kluby w Europie (a nie jak to bywało ostatnio drużyny, które odpuszczały front ligowy na rzecz Ligi Mistrzów) i tak jak w Premierleague walczyli do końca...

 

i jeszcze jedno...Fergie zlituj się i kup wreszcie Huntelaar'a bo temu konusowi Tevez'owi zawsze parę centymetrów brakuje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie usnąłem na drugiej połowie.

Gdyby nie karne to mecz nudny jak flaki z olejem.

Gratki dla czerwonych diabłów.

hehe mam takie same odczucia ;] ale imo i tak finał lepszy niż cały aktualny sezon "ligi". Od 3 lat już nie mam siły tego krapa oglądać (a musze ;]).

 

Najważniejsze, że już za niewiele ponad 2 tyg (15 dni 23 godziny ;]) JEST EURO :D. I to jeszcze z POLAKAMI. To bedą dopiero emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...