Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Commandos 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko gierka. Przeszedłem kilka początkowych misji i w zasadzie jedyne co mnie drażni to ta rozdzielczość. A te wymagania to nie wiem po co takie duze. U mojego kumpla na Athlonie 1000, 256 RAM i GeForce2MX chodzi tak samo ładnie jak i u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was tez wychodzi do pulpitu po przejsciu pierszej misji w 1 kompani bo u mnie tak sie dzieje i podobno wszystkim tak sie dzieje a moze sie myle??

 

PS.2 i 3 kampania działa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was tez wychodzi do pulpitu po przejsciu pierszej misji w 1 kompani bo u mnie tak sie dzieje i podobno wszystkim tak sie dzieje a moze sie myle??

 

PS.2 i 3 kompania działa ok

Kompania czy kampania? :roll:

 

OK, chodzi ci raczej o kAmpanie :wink: U mnie dzieje sie to samo choc nie za kazdym razem (quick load czasem pomaga) sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem w menu tą 'ilośc' dostępnych opcji to myslalem ze padne ze smiechu :D

co to ma byc? 21 wiek i nie mozna rozdzielczosci zmienic? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie ta gra. Fadna grafika, gra orginalna i wlasciwie to wciaga ale z pewnoscia nie jest dobrze wytlumaczona.Na przyklad w misji w ktorej masz zabic zdrajce to nie pisze nigdzie ze musisz wejsc do kancelari Hitlera i znalezc pudelko i je otworzyc i wtedy sie wlaczy licznik z czasem. Etc. gra jest z tego powodu trudna i a do tego obsluga gry jest cienka. takze mam do niej mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh commandos3 :/ nieukrywam ze jestem wielkim fanem tej seri :D ale 3 nieprzypadla mi do gustu. Grafika jak dala mnie kompletna porazka juz wolalem ta z 1, kamera wydaje mi sie troche niedopracowana i jakby zle sie poruszala. Z tego co zdazylem przejsc to gra wydaje mi sie jakas prosta i jezeli bedzie miala tyle misji ile mysle :D to juz kompletna klapa :( . wogule gra wydaje mi sie mniej ciekawa od pozostalych czesci (jakby zrobiona na sile). Jednak nic nieprzebije 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa mi nie przeszkadza, bynajmniej w grach mnie to nie boli, ale moim zdaniem gra nie ma duszy jest jakaś taka inna od pozostałych częśći, być może klimat trochę psuje menu bo trochę nie pasuje do II - wojny ale jakoś mnie ta gra nie przyciągnęła, przeszedłem tylko tutorial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wasze 3 ostatnie stwierdzenia sa trafne i okreslaja co tak naprawde jest commandos 3 -jestem tego samego zdania na ten temat i dodam ze 2 rzadzi miedzy pozostalymi

 

PODKRESLE JEZELI TEJ GRY NIE KUPILISCIE A CHCECIE LEPIEJ TEGO NIE ROBCIE STRATA KASY ITD.

JA SWOICH STRAYCH NACIAGALEM PRZEZ 2 MIECHY I CO Z TEGO MAM GRE ....SAMI WIECIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ktos moze wie jak szpiegiem rozpraszac innych zolnierzy- w helpie napisali ze trzeba kliknac lewym przyciskiem myszy... no i klikam ladnie przebrany za oficera- a szpieg podchodzi tylko do zolnierza i [gluteus maximus]... nie zaczyna wogole rozmowy, napisali rowniez ze mozna wydawac polecania - ale <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jak niby ?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ktos moze wie jak szpiegiem rozpraszac innych zolnierzy- w helpie napisali ze trzeba kliknac lewym przyciskiem myszy... no i klikam ladnie przebrany za oficera- a szpieg podchodzi tylko do zolnierza i [gluteus maximus]... nie zaczyna wogole rozmowy, napisali rowniez ze mozna wydawac polecania - ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jak niby ?? :?

Prosze, nie uzywaj wulgaryzmow, w przeciwnym wypadku zmusisz kogos do dzialania zgodnego z regulaminem ! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...