Skocz do zawartości
cavarr

Street Fighter 4

Rekomendowane odpowiedzi

Yatta! Po obejrzeniu anime Street Fighter Alpha oraz Street Fighter 2, po tym co pamietam z Pegazusa, po graniu z kumplami w demo Super Puzzle Fighter 2 Turbo (polecam wszystkim posiadaczom PS3 - gra sie swietnie z kumplami, mimo iz demo nie nudzi sie), wiem, iz bedzie to dla mnie must have! Byleby nie dawali grafiki 3D, a jak juz to w technice Cell Shading (o ile mi sie techniki nie pomieszaly)!

P.S. Kiedy Ken scial wlosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Street Figher IV Unveiled

Exclusive first ever screenshot and details for Capcom's franchise revival.

By Matt Leone, 12/06/2007

Numbers are supposed to be impressive, right? Well, it's been 10 years, two hardware generations, and about seventeen thousand rumors since the last pure number Street Fighter came around. And today we have the first ever official details on Street Fighter IV.

 

We don't blame you if your eyes have already skipped down to the screenshot lower on the page (yes, that's from the game engine). Take your time. But we've got some information as well, so the rest of this is probably worth reading when you get a chance.

 

Though the screenshot doesn't answer this question outright, we can confirm that the game's graphics are polygonal but the gameplay is strictly 2D. There will be new moves, locations, and gameplay features, while the standard six button control scheme remains. Ryu and Ken return along with Chun-Li and Dhalsim, but beyond that the character roster is a mystery. And then there's the issue of what platform(s) the game will end up on, which at this point Capcom is keeping close to its chest (if you search 1UP's database, you'll find listings for arcade, PlayStation 3 and Xbox 360 versions, but those are just guesses based on the graphical quality).

For the full reveal of the game -- including hands-on impressions, a rundown of the new gameplay system, and loads of details on new features -- look for the January 2008 issue of EGM in stores soon and hitting subscribers any day now. And then after you check the issue out, keep your eye on 1UP's Street Fighter IV hub page for ongoing coverage continuing into January.

 

Anyway, are you still reading this? Didn't you see the screenshot above? Click it and look at the larger version! All your friends are doing it...

Nie pozostaje nam nic tylko czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszac sie bedziemy w 2D. Zero chodzenia dookola przeciwnika.

Wprawdzie liczylem po cichu, iz cala gra bedzie w 2D, lecz patrzac na screen mysle sobie "az tak duzo nie tracimy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze choc w polowie bedzie rozbudowane jak tekken, bo grafika naprawde fajnie wyglada :)

oj typie, nie wiem czego ty sie po sf w kwestii rozbudowania spodziewasz... to bedzie stary dobry oldschool w nowej szacie. Zagraj sobie np. w SFIII, dodaj do tego wypasiona, komiksową grafike w 3d i masz SFIV. Zmienią tylko kilka drobnych elementów, ale tu raczej chodzi tylko o mozliwosci bloku i reversali. Napewno zostanie system 3rąk 3nóg, a nie jak w Tekken ze za kazda konczyne masz przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj typie, nie wiem czego ty sie po sf w kwestii rozbudowania spodziewasz... to bedzie stary dobry oldschool w nowej szacie. Zagraj sobie np. w SFIII, dodaj do tego wypasiona, komiksową grafike w 3d i masz SFIV. Zmienią tylko kilka drobnych elementów, ale tu raczej chodzi tylko o mozliwosci bloku i reversali. Napewno zostanie system 3rąk 3nóg, a nie jak w Tekken ze za kazda konczyne masz przycisk.

 

akurat trzystopniowy system uderzen jest ok. po prostu silnik na ktorym pracuje sf4 jest w stanie wprowadzic te gre w cos wiecej niz 2d :) wiecej rzutow i roznych ciosow, kombosy itp ale nie takie ze wklepiesz 3 klawisze i wyskakuje 25hit kombo (mam nadzieje ze wiesz o czym mowie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, ale urok sf wlasnie na tym polega urok sf i np. mi to odpowiada i zbytnio nie chce nic na wzor tekkena czy sc. Stary dobry SF plus ewentulanie dodane kilka ciosow ale tylko w taki sposob jak np. pomiedzy czesciami SFII a Alphą czy trójką

 

a tutaj cos poprostu WIELKIEGO dla ludzi siedzacych w temacie SF

http://www.youtube.com/results?search_quer...mp;search_type=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...