Skocz do zawartości
Cooler

Sklep Z Odzieżą Oraz Obuwiem

Rekomendowane odpowiedzi

Moze Clothex?

:rolleyes: nie jest źle ale prosze dalej podawać :P chodziło mnie głównie o nazwę nie bezpośrednio podchodzącą pod ubrania np(bucior,ciuszek,trep,kozak itd itd) tylko coś bardziej oryginalnego dzisiaj chodzi mi po głowie utworzenie coś z wyrazów : fashion,style,top,moda,ale w sumie i tak licze na Waszą pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na tvn24 było o nazwach dla firm i najlepiej przyjmuja sie nazwy dziewięcioliterowe np coca-cola (myslnik tez policzyli ;]), microsoft itp itd więc celuj własnie w nazwe 9literowa ;d Mówili też o jakiejś firmie zajmującej się wymyślaniem nazw 9literowych i tylko takich, ale nazwy nie zapamiętałem :P

 

imo clothex smierdzi mi odzieżą niekoniecznie fajną, w ogóle wszystkie nazwy kończące się na ex jakoś mi nie podchodzą.. a propozycji nie mam żadnej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień przyjdziesz by ktoś zrobił layout sklepu? A za 3 tygodnie by ktoś zagadał z hurtowniami?

 

wy ty fy

A myslisz, ze kazdy potrafi sam zrobic? Jak nie to przychodzi by ktos zrobil, placi i ma ;) Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ciekawe, ciekawe zobaczymy co wpadnie do głowy :> Ale już wypiłem 4 Żubry :D

 

... fashion,style,top,moda,ale w sumie i tak licze na Waszą pomoc :D

Polisz:

 

Ubieralnia

Ciucholand (;])

ProModa

Modna Szafa (hehe)

Extra Wdzianko (dobra - zbyty ;])

 

Englisz:

 

Wear House

Fashion House

Cloth Center (C&C*) - brzmi gut

Fashion & Style

 

Jako że jesteś sprzedawcą, a nie producentem to nazwa twojego sklepu musi sie yako tako kojarzyć z ubraniami - więc nazwy własne i odjechane bym z miejsca odrzucił. Jako że zyjemu w UE i jezyk Szekspira jest badzo pouplarny, modny i elo - pro to stawiał bym na nazwę właśnie po ang.

 

* Nie mylic z Command % Conquer :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) jak w reklamie Lion'a - nazwy 9cio literowe, niepoparte żadnymi badaniami :twisted:

B) j.w - patrz Play - jak chodzi o relację z TVN'u o chwytliwych nazwach, niekoniecznie polskojęzycznych.

c) C&C by stykło z tych od Caleba. Chyba najlepsza do wpisywania tylko jak z pozycjonowaniem?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne a InterStyle ??? :razz:

Inter z samej nazwy nie pasuje bo powszechnie przyjmuje sie ze slowo inter oznacza grzebanie kogos/czegos - looknij do slownika :> Panowie jak już łączymy słowa z języka ang. to z sensem bo wychodza głupotki :D

 

Jest jeszcze wielce wymowne słowo Confection np: Young Confection, ale brzmi juz bardziej jak nazwa sklepu z bardziej renomowana odzieza ...

 

 

Ahh jak moge cos poradzic, to zaklinam Cie Cooler nie brnijmy w terminologie ktora nijak ma sie do asortymentu sklepu, bo to bez sensu ;] najlepsze nazwy to proste wpadajace w oko/ucho dzieki czemu sa latwe do zapamietania dajmy na to:

 

Epicentrum - dobre na sk8 shop ale nie na sklep z "normalna" odzieżą :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Englisz:

 

Fashion House

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Fa...&lr=lang_pl

 

Już chyba jest polski odpowiednik.

 

Cooler złotko. I po co był ten tekst o cenach ubrań :lol2: :lol2: . Skąd wiesz gdzie kupuje, od kogo i za ile? Nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami, prosze no ja Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...