Skocz do zawartości
Sajrus

Techworks.pl - Kolejna Metamorfoza

Rekomendowane odpowiedzi

Co uległo zmianie? Wejdźcie i się przekonajcie (dla niewtajemniczonych powiem że design). Marudźcie ile się da, będzie większa motywacja, pochwał dla nas raczej nie będzie gdyż tak się z góry przyjęło :P. Zapraszam na TechWorks.pl

Edytowane przez Sajrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... wkoncu ;] moge upnac na da juz tak? :)

 

ale moglbys poprawic te odstepy miedzy tytulem i obrazkiem, miedzy obrazkiem a czescia tekstu w najnowsze publikacje.. tak jak w .psd - ladniej to wyglada :> no i obrazki mogly by miec ta ramke co w psd bo teraz sie zlewaja z tlem (obrazki w newsach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom3k3 odległość musi być taka w najnowsze publikacje, co byłoby gdy tytuł zajął dwie linijki? Wtedy obrazki byłby na różnych wysokościach a tego chyba nikt nie chce?

 

Tomcat cieszę się że się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy design wygląda lepiej niż stary. IMO powinniście jednak ciemniejszy koor na tło newsów, artów itd. No i nowy look dla forum by się przydał.

Popieram co do ciemniejszego tła dla newsów, na forum nie wchodzę to się nie wypowiadam.

 

Sajrus dostałeś bana na stare konto? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd dla forum będzie, ale wszystko w swoim czasie.

 

Co do newsów i artykułów musi być białe tło:

- po pierwsze fotki z białym tłem się dobrze komponują

- białe tło nie męczy oczu

- jest wyraźne i czyste :P

 

A co do konta Sajrus-World, nie podobała mi się końcówka World i zmieniłem na Sajrus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny lay, poprzedni był za jasny :blurp:

Lepiej jest umieszczona informacja o najnowszym artykule.

Biały w tle newsów jest za jasny, pokombinujcie z białym z ciemną poświatą.

 

Ogólnie powiem, że jest lepiej. Dużo lepiej. Dzisiaj zmieniliście wygląd, prawda? Wczorej jescze było biało...

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki design byłkiedyś, ale w tym mi się tylko układ podoba. Najbardziej chba rażą te gradienty w nagłówkach, zdecydowanie nie z tej epoki. No i nie lubię takiego kontrastu -b. ciemne tło i białe napisy w contencie na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...