Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy na platformie AMD da sie przeskoczyć 10k na moim radeonie, narazie mam taki plan ale nie wiem czy się to powiedzie bo mam strasznie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o pamięci. Jest na forum ktoś kto na 9000pro przeskoczył 9000 marków ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na platformie AMD da sie przeskoczyć 10k na moim radeonie, narazie mam taki plan ale nie wiem czy się to powiedzie bo mam strasznie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> pamięci. Jest na forum ktoś kto na 9000pro przeskoczył 9000 marków ??

jest i to kilka osob ktore maja 1k0 a 9k0 to ja sie na swoim r 9000 bez pro przymierzam osiagnac juz mi mało brakuje czekam na nowa płye proc na 2ghz i bedzie nawet moze i 10000 mozecie sie smiac ale zobaczycie ze sie uda ...a durniu 1200 miałem 6600 a na xp 1800+ mam 7800 to jeszcze tylko 2200 :P no moze tylko 9000wycisne bhebhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: 12006

cos malutko :D ja jakbym sie uparł to 11k

 

genghiskhan :!: Ty w ogóje czytasz wypowiedzi :!: :!: :!: :!:

:evil: :evil: :evil:

Tylko porownaj sobie oba konfigi :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: 12006

cos malutko :D ja jakbym sie uparł to 11k

 

genghiskhan :!: Ty w ogóje czytasz wypowiedzi :!: :!: :!: :!:

:evil: :evil: :evil:

Tylko porownaj sobie oba konfigi :evil: :evil: :evil:

 

DObra mi chodzilo o to ze On podal do tamtego wyniku kubcia te 11k a nie do swojego. Sorka, jesli sie tak bardzo zdenerwowaliscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na platformie AMD da sie przeskoczyć 10k na moim radeonie, narazie mam taki plan ale nie wiem czy się to powiedzie bo mam strasznie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> pamięci. Jest na forum ktoś kto na 9000pro przeskoczył 9000 marków ??

jest i to kilka osob ktore maja 1k0 a 9k0 to ja sie na swoim r 9000 bez pro przymierzam osiagnac juz mi mało brakuje czekam na nowa płye proc na 2ghz i bedzie nawet moze i 10000 mozecie sie smiac ale zobaczycie ze sie uda ...a durniu 1200 miałem 6600 a na xp 1800+ mam 7800 to jeszcze tylko 2200 :P no moze tylko 9000wycisne bhebhe

Zminiłem pamiątki, dałem proca pod 2GHz i róg :x tylko 100 marków więcej ale muszę nad tym popracować, poprzednio też nie odrazu poszło doprze. Możesz tutaj sobie looknąc Zobacz tu niestety już coraz trudniej o każdego marka. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zminiłem pamiątki, dałem proca pod 2GHz i róg  :x  tylko 100 marków  więcej

Bo teraz waskim gardlem twojego kompa jest grafa i podkrecanie proca juz ci duzo nie da. Bez WC na Radeonie nawet nie licz na 10k chociaz i to moze byc za malo i pelt by sie przydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: 12006

cos malutko :D ja jakbym sie uparł to 11k

 

genghiskhan :!: Ty w ogóje czytasz wypowiedzi :!: :!: :!: :!:

:evil: :evil: :evil:

Tylko porownaj sobie oba konfigi :evil: :evil: :evil:

 

DObra mi chodzilo o to ze On podal do tamtego wyniku kubcia te 11k a nie do swojego. Sorka, jesli sie tak bardzo zdenerwowaliscie

no co kurde cieciu ma p4 2.4ghz i radka 9500pro (czyli sprzeta lepszy a wyniki wcale nie takie super) hehe jak zapodam pelta na CPU i grafe wyciagne na moim bidnym sprzecie z 11k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co kurde cieciu ma p4 2.4ghz i radka 9500pro (czyli sprzeta lepszy a wyniki wcale nie takie super) hehe jak zapodam pelta na CPU i grafe wyciagne na moim bidnym sprzecie z 11k

czekam na wynik ponad 11k rozumiem bez problemu bedzie.

 

P4 2,4 to do 3,4 ludzie wyciagaja co prawda na WC ale jednak a co do radka to fakt nawet 13k powinno byc w kazdym razie chyba wieksza roznica pomiedzy waszymi wynikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co kurde cieciu ma p4 2.4ghz i radka 9500pro (czyli sprzeta lepszy a wyniki wcale nie takie super) hehe jak zapodam pelta na CPU i grafe wyciagne na moim bidnym sprzecie z 11k

czekam na wynik ponad 11k rozumiem bez problemu bedzie.

 

P4 2,4 to do 3,4 ludzie wyciagaja co prawda na WC ale jednak a co do radka to fakt nawet 13k powinno byc w kazdym razie chyba wieksza roznica pomiedzy waszymi wynikami

no wlasne dziwi mnie taki maly wynik na takim sprzecie - celeq tulipan ktorego mam smialo moze konkurowac wydajnoscia z niekreconym p42.2GHz - moze w niektorych rzeczach jest wolniejszy ale ogolnie wyda jest bardzo duza - czekam az bede mial wiecej kasy i sprawie se 174W pelta na proca to moze uzyskam 1.8GHz+ z tego hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghenkiskhan bez urazy, ale czy grasz duzo w 3dmarka, ze porownujesz swoje 10k punktow z 12k na p4 i r300?

 

Ja wole moje 7k od twoich 10k. W car chase oraz lobby mam wiecej fps od ciebie... to ze na dragothic titanium dostaje kopa to normalne, ale w plynnosci jest zero roznicy. Szkoda ze gosc ze swoimi 12k nie podal linka, zobaczylbys co robi p4 z dobra karta na high detail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghenkiskhan bez urazy, ale czy grasz duzo w 3dmarka, ze porownujesz swoje 10k punktow z 12k na p4 i r300?

 

Ja wole moje 7k od twoich 10k. W car chase oraz lobby mam wiecej fps od ciebie... to ze na dragothic titanium dostaje kopa to normalne, ale w plynnosci jest zero roznicy. Szkoda ze gosc ze swoimi 12k nie podal linka, zobaczylbys co robi p4 z dobra karta na high detail.

no nie no za.je.bi.sty. koles jestes - wynik to wynik - a roznice jak widac zerowe wiec po co przeplacac (do p4) :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeetam ,gadanie ,magistrali .. phi :wink: ,lazi o to ze P4 ma quad pumped bus czyli efektywna x4 co przy 133 daje 533mhz a mi na moim wysokim w miare fsb jako ze athlon ma x2 daje dopiero 384mhz, wiec defakto on ma wyzsza magistrale :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...