Skocz do zawartości
MicJes

bez sufitu???

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie wlasnie mysle, czy to dobry pomysl. Mianowicie myslalem by wyciac dziure na suficie obudowy i wstawic szybke. Jak myslicie jak to bedzie wygladalo? Bo jeszcze niewidzialem takiej budy.

Za wszelkie sygestie z gory dzieki.

MicJes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wlasnie mysle, czy to dobry pomysl. Mianowicie myslalem by wyciac dziure na suficie obudowy i wstawic szybke. Jak myslicie jak to bedzie wygladalo? Bo jeszcze niewidzialem takiej budy.

Za wszelkie sygestie z gory dzieki.

MicJes

zajebiscie głeboko trzeba bylo szukac zeby znalezć taka obudowe jek jest na tweak.pl w dzele modyfikacje :evil:

http://tweak.pl/artykul/mod_macpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli okno na caly "sufit" to IMHO only z przezroczysta zasilka i oknem w CD, inaczej efekt jest mierny.

W całosci zgadzam sie z Toba reed. Jak cos robic to robic to pożądnie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie xtra pomysl, pod warunkiem, ze nie zmascic nic przy cieciu. tzn, czy bedzie rowno uciete i jakis fajny ksztal ewentualnie (IMO prostokat to kicha). Duzo da tutaj sposob zamocowania plexi.

Nie radzilbym na chamca przykrecac bez uszczelki bo bedzie kicha. Uszczelka musi byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rice jak chcesz wstawić zdjęcia to prześli mi je na poczte a ja wżuce na serwerek i umieszcze je tu w topic-u.

 

A z tą szybą to nie głupi pomysł ale potem na dube nic jush nie postawisz bo się porysuje szybka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli okno na caly "sufit" to IMHO only z przezroczysta zasilka i oknem w CD, inaczej efekt jest mierny.

O3wiscie

BTW(nie bede nowego topica zakladal) Jaka pleksi jest dobra na scianki zasilacza? Chodzi mi o grubosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że wycinanie dachu jest najfajniejsze tyle że trzeba mieć dobry sprzęt do wycinania bo w moim przypadku robiłem to szlifierką kątowa i tak super nie wyszło no ale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że wycinanie dachu jest najfajniejsze tyle że trzeba mieć dobry sprzęt do wycinania bo w moim przypadku robiłem to szlifierką kątowa i tak super nie wyszło no ale :)

A ja cala bude cialem...nozycami do blachy. :D Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Rece mialem troche skatowane, bo otwory niewielkie, a blach ostra, ale wyszlo niezle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...