Jump to content
dymy

Pci Device?

Recommended Posts

nie jestem zbyt biegły w temacie tych radków ale zauważyłem pewną prawidłowość. po zamontowaniu karty w slocie PCI-E i zainstalowaniu sterowników (próbowałem różne) w menadż. urządz. pojawia się nieznane urządzenie w postaci PCI Device (?) gdy włożę i zainstaluję kartę z rodziny GeForce, nie ma tego problemu - wszystko pięknie się instaluje i nic nie wisi w mu. z tego co zauważyłem temat tyczy się kart 2400 Pro oraz XT (i pewnie innych należących do tej samej rodziny). może mnie ktoś oświecić co to za urządzenia? może to kwestia jakiejś poprawki do systemu?

[quote name='dymy' date='24 lis 2007, 11:10' post='2823746'... pojawia się nieznane urządzenie w postaci PCI Device (?) ...

No właśnie - zauważyłem u siebie to samo ma HD 3870. Czy to w czymś przeszkadza? Bo ja u siebie nie mogę odpalic 3D Marka :(

Czy ktoś zna odpowiedź?

LiZzArD wpisz w google hotfix 3d Mark i ściągnij sobie poprawki do 3d Marka obsługujące ATI itp. Otóż mam to samo na Radeonie HD3850 jak i na Radeonie X600 pojawia się to PCI Device i nie wiem co to jest. System chodzi bez problemu, gierki się nie wieszają :) wyłączyłem to o ile dobrze pamiętam. Edited by Marcinas83

LiZzArD wpisz w google hotfix 3d Mark i ściągnij sobie poprawki do 3d Marka obsługujące ATI itp. Otóż mam to samo na Radeonie HD3850 jak i na Radeonie X600 pojawia się to PCI Device i nie wiem co to jest. System chodzi bez problemu, gierki się nie wieszają :) wyłączyłem to o ile dobrze pamiętam.

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...xp/hdmiaudio-xp

Wspomniane urządzenie dotyczy wyjścia audio przez port DVI czyli wbudowany kontroler dźwięku w karty graficzne z serii 2xxx. Zawsze przy instalacji sterowników od grafiki na czystym systemie przed instalacja sterw. do grafiki proponuje zainstalowac sterowniki od płyty głownej i dźwięku na MB, zrestartowac komputer a nastepnie dokonac instalacji sterownikow do karty graficznej. Jak napisał kolega wyżej, jest link do sterowników ATI HD Audio.

Pozdrawiam