Skocz do zawartości
ath

Amd Phenom X4 9150 / 9350 / 9500 / 9550 / 9600 / 9650 / 9700 / 9750 / 9800 /9900 / 9950

Rekomendowane odpowiedzi

A niech jeżdżą nawet i z wagonem :P Witam mój Phenom albo płyta coś kiepsko sie kręci powiedział bym prawie wcale proszę o jakieś porady odnośnie napięć bo narazie na standardowym napięciu bios pokazuje 1.34V chodzi tylko na 2600 może ktoś pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem że jest odblokowany :D ale zwiększam z 12.5 na 13 jest oki a później już nic nie pomaga zmiana napięcia wywala mi super pi i tyle jak robie testa :( płyta też dziwnie pokazuje bo ustawiając napięcie w biosie na 1.4 pokazuje 1.47 :/ nie wiem czemu nie chce iść stabilnie więcej nie liczę na jakieś super wyniki ale te 3000 myślę ze jest do zrobienia :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Milans już się chyba bardziej wstydzić nie moze ;)

Milans powinien wystawić rekordowy zestaw chłodzenia na międzynarodowej aukcji.

Za CPU też jest szansa uzyskania rekordowej ceny za X4 (można mieć kolejny rekord).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy nowe Phenomy 45nm będą wymagać jakiegoś update biosu (boje sie, że ABit oleje sprawe) i czy będą kompatybilne z chipsetem AMD 770 (gdzieś o uszy obiło mi się ze mają mieć HTT 266)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie ale 9850 potrafił. X3 miał walla na 252 MHz

Mój 8650 pyka 273MHz na badziewnym ASUSssie, ale może mi się trochę lepszy trafił :P.

 

skąd wiesz czy nowe będą mieć problemy...

 

ale imo to strzał w kolano. tych proców nie bedzie sie dało podkręcać

Dlaczego :o

 

Bo może się zdarzyć, że będą mieć trochę mały "zapas" HTT (z 5-10MHz) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz w sieci pojawiaaj sie Newsy o 45nm Phenomie....

 

Kreci sie nawet na 3.4 ghz na AC..... czyli nie jest zle ..... ( ale z tego co zauwarzyłem miał odblokowany mnożnik )

 

AMD odblokuj mnozniki w procach PLEASE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...