Skocz do zawartości
bbc20000

Jaka masz karte dzwiekowa ?

Jaka masz karte dzwiekowa ?  

  1. 1. Jaka masz karte dzwiekowa ?

    • 1. Zintegorwany dzwiek
      31
    • 2. Sound Blaster Audigy / Live!
      51
    • 3. Sound Blaster Audigy2
      4
    • 4. Hercules Fortissano II /III lub Digifire
      3
    • 5. Terratec 6fire DMX
      1
    • 6. Turtle Beach Santa Cruz
      0
    • 7. Philips Acoustic Edge
      0
    • 8. Inne SB16, SB128 etc.
      17


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam CMI, mianowicie zoltrix night in gale z wyjściem na 4 głośniki (złocone gniazda), wejściem spdiff (cyfrowe) oraz we/wy światłowodowymi.

jestem zadowolony, 2 lata temu dałem za nią 69zł, mniej niż za biednego SB 128 a jakość nieporównywalnie lepsza.

obsługuje Aureal3D itp.

a SB platinum, audigy to tylko zabawki dla bogatych ludzi, którzy nie mają na co kasy wydawać i dla opisu przepłacają za SB

 

poza tym wstyd dla autora ankietyże nie ma tam żadnej kary CMI !!!

w drugim kompe mam to co w podpisie, als 120, he he. mało kto ma taką perełkę, gra przyzwoicie, jak sb16, i to złącze isa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam CMI, mianowicie zoltrix night in gale z wyjściem na 4 głośniki (złocone gniazda),  wejściem spdiff (cyfrowe) oraz we/wy światłowodowymi.

jestem zadowolony, 2 lata temu dałem za nią 69zł, mniej niż za biednego SB 128 a jakość nieporównywalnie lepsza.

obsługuje Aureal3D itp.

a SB platinum, audigy to tylko zabawki dla bogatych ludzi, którzy nie mają na co kasy wydawać i dla opisu przepłacają za SB

 

poza tym wstyd dla autora ankietyże nie ma tam żadnej kary CMI !!!

w drugim kompe mam to co w podpisie, als 120, he he. mało kto ma taką perełkę, gra przyzwoicie, jak sb16, i to złącze isa...

Nigdy nie slyszalem o CMI a co do Audigy dla bogatych ludzi to mysle ze troche przesadzasz. Audigy Platinium moze i jest droga jak ja porownasz do cen innych kart dzwiekowych ale ogolnie to nie jest drozsza niz przecietna wideo karta czy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam CMI, mianowicie zoltrix night in gale z wyjściem na 4 głośniki (złocone gniazda),  wejściem spdiff (cyfrowe) oraz we/wy światłowodowymi.

jestem zadowolony, 2 lata temu dałem za nią 69zł, mniej niż za biednego SB 128 a jakość nieporównywalnie lepsza.

obsługuje Aureal3D itp.

a SB platinum, audigy to tylko zabawki dla bogatych ludzi, którzy nie mają na co kasy wydawać i dla opisu przepłacają za SB

 

poza tym wstyd dla autora ankietyże nie ma tam żadnej kary CMI !!!

w drugim kompe mam to co w podpisie, als 120, he he. mało kto ma taką perełkę, gra przyzwoicie, jak sb16, i to złącze isa...

Nigdy nie slyszalem o CMI a co do Audigy dla bogatych ludzi to mysle ze troche przesadzasz. Audigy Platinium moze i jest droga jak ja porownasz do cen innych kart dzwiekowych ale ogolnie to nie jest drozsza niz przecietna wideo karta czy procesor.

Nie slyszales o CMI ?? A Herc MuseXL to na czym jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audigy2.

i powiem szczerze ze poziom szumu np. na line-in jest empirycznie o wieeeeeeeeele mniejszy/lepszy niz na livie 5.1 ktorego mialem poprzednio. karte polecam, eax dziala, stery fajne, nic sie nie krzaczy.ci co nie lubia niech nie pisza zara ze ble i wogle.

mnie pasi bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audigy2.

i powiem szczerze ze poziom szumu np. na line-in jest empirycznie o wieeeeeeeeele mniejszy/lepszy niz na livie 5.1 ktorego mialem poprzednio. karte polecam, eax dziala, stery fajne, nic sie nie krzaczy.ci co nie lubia niech nie pisza zara ze ble i wogle.

mnie pasi bardzo.

a nie slyszales o przerobce sb Live --> sb audigi?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem Yamahe chyba na chipie 740.. i Aureala (ale na 8820, czyli Vortex 1) -jeszce gdzieś leży u mnie.. jak bede składał drugiego kompa będzie w sam raz -tyle że nie ma dobrych sterów pod win2k/XP.

 

Zaciekawil mnie -niedoceniany przeze mnie-wpływ sterów karty dźwiekowej na wydajnośc w grach.

czy gdzieś był osobny temat??

Jakie stery do Live są najmniej obciażajace i na czym polega wyzszość sterów Kx nad oryginalnymi Creative??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja tez mam Vortexa2 - do grania nigdy nie było (i chyba już nie będzie :( chlip..) nic lepszego - jebbane creative :twisted:

Kurcze A3D to bylo cos a nie jakis EAX :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak FM 801 mogles odzielnie umiescic,bo kilka kart jest na nim zbudowanych np.Abita jakas

ja mam orginal FM801,tzn. jeszcze wtedy tylko FM robila karty na swoim ukladzie

chodzi dobrze ,mam jeszcze AC97 na epoxie ,ale nie chcialem sie dorzucac do zintegrowanych :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja tez mam Vortexa2 - do grania nigdy nie było (i chyba już nie będzie :( chlip..) nic lepszego - jebbane creative :twisted:

Kurcze A3D to bylo cos a nie jakis EAX :evil:

Popieram w 100%-tach gdyby creative niewykupil tylko inna firma to byloby nie do pokonania A3D :D przez jakies tam eax'y.Swoja droga to szkoda ze nie robia juz wsparcia w najnowszych grach ehh...creative tez nic nie chce slyszec o jakims wsparciu na poziomie sterów. FAK EAX kurde jego mac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...