Skocz do zawartości
ath

Turok

Rekomendowane odpowiedzi

Orgiusz, dlaczego zakładasz że nikt nie widział gameplaya?. Gram w to od wczoraj i uważam, że poza słabą grafiką gra ma również niską grywalność. Walka z żołnierzami (zwłaszcza w zabudowaniach) jest tak monotonna że chce się wstać od kompa. Sytuację lekko ratują dinozaury (które można bez trudu wyżynać z pomocą jedynie noża - wtf?). Gra jest totalnie liniowa, nie myślcie sobie że biegamy po otwartej dżungli, raczej po zielonych korytarzach ze skyboxem nad głową.

 

odpalal ktos na 8600gt? bo w wymaganiach widze 8800gt .... da rade pograc z zadawalajaca plynnoscia?

Na 8600 gra chodzi bardzo płynnie. Osobiście jednak musiałem w riva tunerze zmienić prerender limit z 3 na 1 (w panelu nvidia można to znaleźć pod hasłem Frames to render ahead), bo miałem problem z gubieniem klatek.

 

Z ostatnich portów o wiele bardziej przypadł mi do gustu Vegas2, który jednak był kalką jedynki więc dobrą grą go nie nazwę.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to to nawet dobrze wygląda no i gameplay nie taki zły (chociaż ai przeciwników podobne chyba do MoH;A ;]).

Tutaj movies:

http://www.gamespot.com/video/930158/61831...ameplay-movie-8

(fajna broń + fajny reload :P)

I małe review jednego z youtubersów ;p

 

Knife kills wyglądają zajebiście.

 

Widze ze dla większości grafika to 87% sukcesu danej gry...

 

A tak btw: jest demo dla wersji PC ? Z chęcią bym zobaczył jak w to "w realu" sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, filmik z gameplay ode mnie. Możecie się przekonać jak "zarąbisty" jest gameplay i knive kille ;) (polecam policzyć ile różnych fatali robi turok na filmiku).

 

http://www.youtube.com/watch?v=L2b4907OnCg

Wielkie dzięki za filmik :)

 

Szczerze - jeszcze bardziej mi sie chce grać :P. Fajna muza w tle, ogólnie to klimatycznie wygląda no i fajny reload broni. Nie trza przecież wszystkiego z noża zabijać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ta gra jest TRAGICZNA <_< .

Nie dość, że grafika jest kiepska, postacie się świecą to jeszcze jest zerowe AI przeciwników i naszego ziomka.

Może później jest lepiej (nie sądzę :wink: ), ale teraz idę i strzelam do przeciwników jak do kaczek (gram na hardzie) :mad:

 

Szkoda, bo strasznie czekałem na tą grę i myślałem, że Propaganda stworzy wielką grę i ożywi starego Turoka. Niestety wyszedł wielki crap :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(polecam policzyć ile różnych fatali robi turok na filmiku).

mozna rzec, ze ten manerw z kopnieciem opanowal do perfekcji :lol2:

naprawde grafika jest tak slaba? na filmikach malo widac, a gra dosc ciezka (ze 3 DVD? :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, filmik z gameplay ode mnie. Możecie się przekonać jak "zarąbisty" jest gameplay i knive kille ;) (polecam policzyć ile różnych fatali robi turok na filmiku).

 

http://www.youtube.com/watch?v=L2b4907OnCg

dwie sugestie po obejrzeniu tego filmiku:

1. jak sobie radzi z nozem nasz bohater przeciwko wiekszym bydlakom (w typie t-rexa)?

2. juz wiem jak wyginely dinozaury :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(polecam policzyć ile różnych fatali robi turok na filmiku).

Ja tam widze 2 no moze max 3 "fatale" - ogolnie to wrazenia pozytywnego nie robi - a grafa faktycznie jest ala Turok :| Co prawda filmik slabej jakosci, ale otoczenie mizerne strasznie - ostatecznie wypowiem sie jak zagram.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh mając chwilkę wolnego czasu odpaliłem turoka. Takiej żenady z 2003 roku grafiką to dawno nie widziałem. Jak można takie coś serwować i robić na tym kasę :(. Poziom przedszkola jesli chodzi o możliwości dzisiejszych maszynek i enginów :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Rozczarowanie moze troche grafika, ale klimat ma, ale 90% userow to przejdzie 20 minut gry i mowi kiszka. Wiekszosc gier zaczyna tak naprawde wciagac po 2 godzinach rozrywki, przywyknijcie do tego, ze w grach im dalej w las tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja gra ma klimat i mimo nie najlepszej grafiki coś w niej jest ;). Nawet grafika nie jest taka zła tylko ta bitmapowa trawa mnie denerwuje ale jak jest gęsta to aż tak nie razi ;). Chyba zbyt wybredni jesteśmy po crysisie :P.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem grę i powiem szczerze, że nie żałuje :razz:

Turok naprawdę strasznie mnie wciągnął mimo tego, że na początku byłem strasznie krytycznie nastawiony do niego.

 

Gra prawdę mówiąc zaczyna się dopiero po wyjściu z dżungli, jest znacznie lepsza grafika, duża poprawa SI, gra staje się trudniejsza :)

Klimat miażdży :banana:

Jak dla mnie największym minusem jest prawie zerowa przydatność łuku :(

 

ocena końcowa 8-/10

 

W grę warto zagrać i nie zwracajcie uwagi na początkową grafikę ;)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Ostatnia walka z T-rexem i "włożenie" mu granatu w oko miecie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuk jest przydatny tylko wtedy gdy jest jakiś pojedynczy dinozaur lub chcesz po cichu zaatakować wioskę.

Jak jest większy ostrzał to jest problem nawet z naciągnięciem.

Ja skorzystałem z niego może z 10 razy ;) .

 

Za to przydatny jest łuk + wybuchowe strzały .

Jeden strzał = fontanna mięs :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Heheh mając chwilkę wolnego czasu odpaliłem turoka. Takiej żenady z 2003 roku grafiką to dawno nie widziałem. Jak można takie coś serwować i robić na tym kasę :(. Poziom przedszkola jesli chodzi o możliwości dzisiejszych maszynek i enginów :(.

I właśnie przez takich "geniuszy" jak ty, obecne gry, mają zero klimatu, zero fabuły, są tępym zlepkiem popisowych graficzek, dla średnio inteligentych małp, którym wystarczą kolorowe, ładne skaczące obrazki na ekranie do pełni szczęścia. Macie mokro w gaciach gdy sie okazuję, że wasze "super wypaśne" kompy, konsole itp ledwie zipią i ostatkiem sił dają radę uciągnąć "boską grafę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo bugów gra się bardzo fajnie. To prawda że grafika nie jest za dobra jak na dzisiejsze czasy ale też nie razi po oczach. Gra nadrabia klimatem. Fajnie się zabija nożem i łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze doszedłem do T-rexa w dżungli i nie wiem jak go załatwić strzelam do niego czym się da on pada ale po chwili znowu wstaje.Jak go ukatrupić??

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "solucja"
strzelaj do niego najlepiej z shotguna i jak upadnie to szybko do niego podleć z nożem i naciśnji LPM ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE Z DALEKA OD TEJ GRY! Wytrzymalem dwie godziny, a naprawde jestem cierpliwy czlowiek.... Boze co za gniot! I mam gdzies grafike (dosc powiedziec ze far cry z hdr-em bije toto na glowe) ale gdzie cala reszta? Fabula godna wyobrazni srednio rozgarnietego 9 latka, grywalnosc lezy i kwiczy. Ilez mozna dzgac te durne gady nozem po glowie czy pruc z dwoch giwer do ludzi? Apropo, poziom trudnosci wola o pomste do nieba widac ze gra robiona po konsole. A liczylem na ciekawa, klimatyczna skradanke.... :damage_wall: 15gb po instalce i taka sraka ze sie w glowie nie miesci - to jest kpina zeby w 2008 wyszedl taki produkt. Jedyne co moze sie podobac to gady i ich animacje, moze jeszcze pierwsze dwa zabicia nozem i tyle! Jakbym mial ocenic to niedalbym 4/10 Liniowa, brzydka, nudna, glupia, czyli pewnie murowany hit na konsole? :mad:

 

EDIT

Czemu dzis nie potrafia wyjsc gry na poziomie deus ex-a?

gdzies po cichu licze na mass effect

Edytowane przez sledziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ełni szczęścia. Macie mokro w gaciach gdy sie okazuję, że wasze "super wypaśne" kompy, konsole itp ledwie zipią i ostatkiem sił dają radę uciągnąć "boską grafę"

Zluzuj trochę co?Po kiego kogoś obrażasz i po co ta liczba mnoga?Gregor1230 nie napisał ,że gra ma cienką fabułę(a ma jakąś?), a nawet ,ze brakuje jej klimatu.Napisał ,że ma żenujący poziom grafiki jak na to co obecnie można zaintemplować.I to jest prawda czy chcesz tego czy nie -mamy rok 2008 ,a co kto kupuje i po co to jego sprawa.Gram w różne gry -w tym i w starocie pełne klimatu ale o cienkiej grafice.I co?Mam ją chwalić ,że cudna gdyż gra jest ciekawa?Nie wiem po co Ty ale ja pakuję w sprzęt kasę właśnie po aby się grafiką cieszyć co absolutnie nie przeszkadza mi w docenieniu jej innych walorów.Po co Ci gry na komputer jak Cię mierzi "boska grafa"?Są przecież szachy czy chińskie wynalazki ,że nie wspomnę o grach fabularnych.Mamy peony śpiewać ,że się pieniądze nam z kieszeni wyciąga(było demo?!No właśnie) na gry ,które wyglądają jakby czas stanął?Albo chodzą żałośnie na sprzęcie przekraczającym "pudełkowe zalecenia" dwukrotnie(Gothic 3 -spadkobierca legendy i twórca nowej: o tym jak można sknocić optymalizację)?Jak szukam świetnej fabuły tylko i klimatu do biblioteki idę.A po to komputer kupiłem aby korzystać z innych zmysłów jeszcze i nie widzę powodu aby się z tego spowiadać.Turok może jest i fajny ,a nawet klimatyczny lecz grafika....bez jaj.Tej klasy(a z modami większej) to jest stareńki Half Life 2(a o klimacie jego nie wspomnę nawet).Da się?Oczywiście -i to od dawna.

Nie zgodzę sie z Tobą ,że gry obecnie mają samą grafikę, a nic klimatu.Oblivion, Wiedźmin, CoD4, Hellgate, Asasyn, STALKER, TDU i inne.Ja uważam ,że te gry zapewniają godziwą rozrywkę.Oczywiście wszystko jest kwestią gustu do którego każdy ma prawo ale właśnie -racz to zauważyć.Ktoś mógłby równie dobrze śmiać się z Ciebie ,że bronisz gry o strzelaniu do jaszczurek, a przecież strategie...blebleble.Więc Kolego prośba -nie powielaj postów jakie widuję tu i ówdzie ,że "narzekasz na grafikę to ukradłeś grę ,a kupił kompa ci tatko i jesteś gnojek bezmyślny".Daj inny swoje zdanie wypowiedzieć i dyskutować bez uwag o "mokro w gaciach".

Gra jest jaka jest -nie do końca się postarali co łatwo zauważyć ale należy też wspomnieć ,że wymagania ma całkiem "demokratyczne" i daje jednak rozrywkę o co zresztą chodzi chyba.Grafika i owszem -nie jest najważniejsza ale...

Gra skończy zapewne jak jej poprzednie części jako dodatek do gazetek czy "kioskowych" pakietów.I wtedy ją nabędę -za cenę adekwatną moim zdaniem do wartości.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Zluzuj trochę co?Po kiego kogoś obrażasz i po co ta liczba mnoga?Gregor1230 nie napisał ,że gra ma cienką fabułę(a ma jakąś?), a nawet ,ze brakuje jej klimatu.Napisał ,że ma żenujący poziom grafiki jak na to co obecnie można zaintemplować.I to jest prawda czy chcesz tego czy nie -mamy rok 2008 ,a co kto kupuje i po co to jego sprawa.Gram w różne gry -w tym i w starocie pełne klimatu ale o cienkiej grafice.I co?Mam ją chwalić ,że cudna gdyż gra jest ciekawa?Nie wiem po co Ty ale ja pakuję w sprzęt kasę właśnie po aby się grafiką cieszyć co absolutnie nie przeszkadza mi w docenieniu jej innych walorów.Po co Ci gry na komputer jak Cię mierzi "boska grafa"?Są przecież szachy czy chińskie wynalazki ,że nie wspomnę o grach fabularnych.Mamy peony śpiewać ,że się pieniądze nam z kieszeni wyciąga(było demo?!No właśnie) na gry ,które wyglądają jakby czas stanął?Albo chodzą żałośnie na sprzęcie przekraczającym "pudełkowe zalecenia" dwukrotnie(Gothic 3 -spadkobierca legendy i twórca nowej: o tym jak można sknocić optymalizację)?Jak szukam świetnej fabuły tylko i klimatu do biblioteki idę.A po to komputer kupiłem aby korzystać z innych zmysłów jeszcze i nie widzę powodu aby się z tego spowiadać.Turok może jest i fajny ,a nawet klimatyczny lecz grafika....bez jaj.Tej klasy(a z modami większej) to jest stareńki Half Life 2(a o klimacie jego nie wspomnę nawet).Da się?Oczywiście -i to od dawna.

Nie zgodzę sie z Tobą ,że gry obecnie mają samą grafikę, a nic klimatu.Oblivion, Wiedźmin, CoD4, Hellgate, Asasyn, STALKER, TDU i inne.Ja uważam ,że te gry zapewniają godziwą rozrywkę.Oczywiście wszystko jest kwestią gustu do którego każdy ma prawo ale właśnie -racz to zauważyć.Ktoś mógłby równie dobrze śmiać się z Ciebie ,że bronisz gry o strzelaniu do jaszczurek, a przecież strategie...blebleble.Więc Kolego prośba -nie powielaj postów jakie widuję tu i ówdzie ,że "narzekasz na grafikę to ukradłeś grę ,a kupił kompa ci tatko i jesteś gnojek bezmyślny".Daj inny swoje zdanie wypowiedzieć i dyskutować bez uwag o "mokro w gaciach".

Gra jest jaka jest -nie do końca się postarali co łatwo zauważyć ale należy też wspomnieć ,że wymagania ma całkiem "demokratyczne" i daje jednak rozrywkę o co zresztą chodzi chyba.Grafika i owszem -nie jest najważniejsza ale...

Gra skończy zapewne jak jej poprzednie części jako dodatek do gazetek czy "kioskowych" pakietów.I wtedy ją nabędę -za cenę adekwatną moim zdaniem do wartości.

No właśnie, Gregor1230, nie zwrócił uwagi na nic innego niż grafika.Zauważył, że nie jest mega wypaśna i nawet nie spróbował się niczym innym zainteresować. Typowe obecnie. Dyskusje na temat 99% obecnych gier sprowadzają się tylko do grafiki. Praktycznie nikt nie interesuje się resztą. Gra może być tępa jak but, nudna powtarzalna itp, al wystarczy, ze ma grafikę to już robi się z niej mega hiciora. Przykład: Crysis, Assassin. Wszyscy się wręcz zachwycają tymi grami. A z nich tylko Assasin ma klimat (bo rozgrywka sama w sobie jest już monotonna i powtarzalna) Crysis, jest natomiast zwykłym benchmarkiem. Ani w nim klimatu, ani fabuły, sama walka też nic nadzwyczajnego. Bo nie wmówisz mi, że koleny raz powtórzony (wręcz obskurnie) schemat o wstrętnych ufokach, super nowoczesnych komandosach jest nowatorski. Nawet nie postarali się o jakiś sensnowy zwrot akcji, jak chociażby w Far cry.

Wiedżmin?? Jest super, ale wiele już naczytałem się opinii negatywnych, zarzucających mu marną grafikę i przez to sałbość. Assassin ponoć go miażdży. Tylko czym??? Oczywiście grafiką. (Bo w całej reszcie nie dorasta Wiedzminowi do pięt), ale nikogo to nie interesuje. To Assassin jest megahitem. Wiedźmin tylko niezłą produkcją.

Stalker też nie odniósł jakiegoś przeogromnego sukcesu. Tylko część osób tak naprawdę była w stanie docenić jego klimat, fabułe, i całą otoczkę. Reszta rajcowała się hoollywódzkim COD4, który jest tępą siekanką, z tępą fabuła tandetnego filmu, klasy B. (kolejny raz boscy, dzielni amerykańscy i angielscy chłopcy dają łupnia wstrętnym niedorozwiniętym terrorystom)

To, że mamy rok 2008, technologia poszła do przodu, nie usprawiedliwia robienia gier tylko pod jednym kątem. Grafiki. Cała reszta to już właściwie zbędny dodatek. A tak właśnie obecne młode pokolenia odbierają gry. Byleby grafa.... Jak grafa super to i gra super. Może Ci się podobać i nie, ale tak własnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turok 3 znudzil mi sie po 3h grania.. ile mozna rozwalac te same stworki i tych samych typkow?? NUUUUUUUUUUUDA. Co do AS zgodze sie ze pomysl mieli super, ale gra monotonna i nudna. To ma byc hit?? to jakis crap a nie hit. A tak na marginesie to grafa jest tez wazna :P chociaz grywalnosc jednak wazniejsza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis?Ja nie pisałem o Crysis.Zawsze uważałem ,że będzie nudną kontynuacją równie nudnej gry czyli Far Cry'a(najemnicy i mutanty :rolleyes: ).Asasyn?Poczytaj co o nim napisałem w...jego wątku.W skrócie -zmarnowali silnik(zobacz co tam zaproponowałem na tym silniku.Inicjały -SE ,a gram w to obecnie ,bo ma to "coś").CoD4?Skrypty i miejscami żenua graficzna ale nienatarczywa lecz gra się świetnie.Amerykańscy chłopcy kolejny raz?W poprzednich częściach mogłeś nacieszyć się gra Rosjanami więc nie widzę problemu.O Wiedźminie i STALKERZE przeważają pochlebne opinie....

Turok to prosta gierka i choć lubię temat dinosauria to jakoś nigdy nie rozumiałem zachwytu nad poprzednimi częściami.Ta jest nieco lepsza IMO ale dalej nie uważam ,by była czymkolwiek nadzwyczajnym -mało kto napisał ,że jest świetna.Częściej ,że niezła czy nie taka zła jak sądził.Owszem -kwestia gustu.Grafika -no porównaj z o ile starszym ,polskim Painkillerem.Pamiętasz ile kosztował?Ano właśnie....A miał nawet fizykę niezłą(rag doll i chyba Havoc).Dobra grafika świetnie przydaje się do stworzenia klimatu ,tak samo dźwięk.Uważam ,że niezbyt miło podsumowałeś naszego kolegę z forum -on napisał co mu się w grze nie podobało i co uważa zarazem za kiepskie.I co z tego, że zwrócił uwagę na grafikę?A ,że nie napisał o niczym więcej -jego prawo chyba no nie?Zresztą -starczy.Jak będzie uważał za stosowne to sam Ci odpisze.A co do roku....Nie napisałem ,że ponieważ jest 2008 to należy robić gry tylko pod kątem grafiki.Ponieważ jest 2008 rok nie należy robić gier jak w 2005 czy 2006.Skoro kiedyś można było zrobić ładniejsze chodzące na gorszym sprzęcie to czegoś tu nie pojmuję.A do tego ta gra to nie strategia czy RPG więc nie nadrobi niczym tylko ma być klimatyczna ,dynamiczna i efektowna.Bo to tylko strzelanka.Fabuła szczątkowa ,a klimat...umowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Liniowa, brzydka, nudna, glupia, czyli pewnie murowany hit na konsole? :mad:

 

EDIT

Czemu dzis nie potrafia wyjsc gry na poziomie deus ex-a?

gdzies po cichu licze na mass effect

 

jesli masz takie spojrzenie na gry konsolowe to moze nie czekaj na Mass Effect,przeciez to gra konsolowa!-tylko ktos sie zlitowal na pc'ciarzami i laskawie zrobil konwersje :lol2: ,pozatym jawnie wylewa sie z ciebie kompleks pc'ciarza,kup wrescie jakas konsole to moze ci przejdzie

 

ps.na pc nie ma gier: cyt"..liniowych,brzydkich,nudnych i glupich??? czyli murowanych hitow na pc! :lol2:

 

co do oceny turoka to tez na niego leje :) ,wiec dobrze ze trafil na pc,w koncu i tak nikt w niego nie gra na konsolach ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...