Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe info ;]

 

 

 

Gameplay:

- Day/Night cycle Confirmed: 1 day lasts 2 hours 30 minutes, when online all players have the same cycle.

-Dynamic Weather Confirmed: Sunny days, Storms etc

- The game takes place on Ibiza, and has been remodelled by Eden, like Oahu was for TDU1.

- There will be 4 ways to earn experience points: competition, social (number of friends, races between players, ...), discovery (discover the secret roads of the island ...) collection (buy more cars, houses ...)

- Damage Confirmed

- Turn Signals (indicators) confirmed

- The island will take 20-30 minutes to go from side to side, and around 40 minutes to go around

- They have said the customization of the cars is very similar to Forza 3, and that you can sell customized cars.

- You can jump around the map to previous saved bookmarks, like in TDU1

- DLC's are planned.

 

Multiplayer:

- A single server for all players

- You can create your own servers, and stay in that server with your friends while you go into shops etc

- You can shop online, with your friends

- Servers of 8 players

- In and out of club races (like TDU1)

- There are exclusive vehicles for some clubs, and there will be one exclusive car per club

 

 

Vehicles:

 

* Audi :

- TT-S

 

* Dodge :

- Charger SRT8

- Viper SRT-10

 

* Gumpert :

- Apollo Sport

 

* Pagani :

- Zonda C12S

- Zonda Cinque

- Zonda F

- Zonda Roadster

 

* McLaren :

- MP4-12C (exclusive for clubs)

 

* Spyker :

- C8 Aileron Coupe

- C12 Zagato

- Pekin to Paris (SUV !!!!!!)

 

* Saleen :

- S5S Raptor

- S7 Twin Turbo

 

* Mercedes :

- SLR 722 S McLaren Roadster

- SLR Z199 (Stirling Moss?)

 

 

źródełko: • Zobacz wątek - Test Drive Unlimited 2 ZAPOWIEDZIANY !

I znowu tylko 8 graczy na serwie :(

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-40min dookoała

...

-DLC planned

I wszystko jasne :/

Wprawdzie pewnie nie dają w dlc powiększenia mapy,ale wygląda na to, że Ibiza będzie mniejsza od Oahu. A gdzie to zapowiadane wcześniej 1600km i 800 offroad ?

No chyba ,że będzie takie zagęszczenie dróg jak w Tokyo ;)

Oby dlc było podobne (nie gorsze) od tego z tdu 1.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem ze drog na Ibizie ma byc 2-2.5 raza wiecej niz na Oahu, w innym miejscu czytalem ze do dyspozycji dostaniemy i Oahu i Ibize, ale zadna z tych informacji nie znajduje nigdzie potwierdzenia, pozostaje czekac na jakies oficjalne informacje. DLC pewnie jak w 1, jakis megapack, mam nadzieje ze nie beda kazali placic za kazdy jeden dodatek/auto bo to bedzie kpina na miare EA. Oby tym razem drogi nie byly budowane z plyt o wymiarach 10x10m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem ze drog na Ibizie ma byc 2-2.5 raza wiecej niz na Oahu, w innym miejscu czytalem ze do dyspozycji dostaniemy i Oahu i Ibize, ale zadna z tych informacji nie znajduje nigdzie potwierdzenia, pozostaje czekac na jakies oficjalne informacje. DLC pewnie jak w 1, jakis megapack, mam nadzieje ze nie beda kazali placic za kazdy jeden dodatek/auto bo to bedzie kpina na miare EA. Oby tym razem drogi nie byly budowane z plyt o wymiarach 10x10m.

 

No własnie, aby nie były kwadratowe... Co do DLC, wkurza mnie to ze już to planują jak nawet nie wydali gry, takie odcinanie kuponów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny mi wyglądają na lekko podrasowany silnik z TDU a to już trochę leciwy wygląd na dzisiejsze czasy. Oby było znacznie lepiej. Choć w sumie po kilku screenach to co można powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sajt tylko sie zastanawiam bo na skrinach drogi nadal wydają sie kwadratowe ofc nie tak jak w tdu1 ale gładkie to one nie są. Grafa git ale mogłaby być lepsza - może przez brak filtrowania anzio takie wrażenie odnosze. To tylko takie gdybanie bo na tdu2 czekam z niecierpliwością ;).

A whole new, out of car mode, where you can walk around shared spaces and interact with other players. New player run clubs are now a huge part of the game. New co-op play; follow the leader, keep your distance and enhance the experience within the social networking world.

Troche jak simy albo gta - ciekaw jestem jak to bedzie wygladało w praktyce. Ważne, że jest dużo zmian i dodatkowych rzeczy. Wózki wyglądają swietnie. Chciabym jeszcze aby każde wnętrze było z taką samą starannością zrobione. W tdu1 np wnętrze CCX'a było wyraźnie lowpoly w porównaniu np z Wiesmann'em. Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Nic nie jest przesądzone. W TDU1 drogi nie wyglądają kwadratowo. Zdradza to dopiero uczucie jazdy po nich. Mam nadzieję na lepszą fizykę i sądzę, że się nie zawiodę bo po TDU1 może być tylko lepiej. Swoją drogą dziwię się czemu do tak powaznej gry zamiast napisać samemu dobry silnik fizyczny, nieudolnie zaimplementowano havoka... <_< No i bardziej różnorodne zadania w karierze plz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Fizyka w TDU to był chyba największy minus tej gry ( dla mnie). Jeździć się dało ale do poprawnego czucia samochodu było bardzo daleko a FFB był tragiczny. Wątpię żeby się coś zmieniło. Na grafikę o wiele lepszą też bym raczej nie liczył.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No ja też jeździłem tylko z kamerą w środku i na kierownicy. Co nie zmienia faktu, że samochód często zachowywał się dziwnie, latał bokiem zamiast złapać spina, dachowania się nie dało zaliczyć, FFB dawał marne czasem wręcz mylne informację. Pomijając te wkurzające kwadratowe drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio bardzo duzo gram w TDU1, wysyp modow na grafike, nowych aut z nowa fizyka i gra sie o wiele lepiej. Tryb Arcade (nie HC) w autach z nowa fizyka wyglada teraz o wiele lepiej, auta nie reaguja juz gwaltownie podczas kontry i ogolnie kontrola w zakretach czy na prostych przy duzych predkosciach np przy wymijaniu innych aut jest o wiele lepsza.

 

TDU2 pewnie bedzie na tym samym enginie, co mnie w sumie cieszy bo biorac pod uwage wielkosc wyspy to predkosc ladowania i dzialania calej gry stala na bardzo wysokim poziomie, jesli tym razem nikt nie da d.upy przy tworzeniu drog i poprawia fizyke to bedzie hicior. Z drugiej strony w TDU1 bardzo dobrze widac ze za rozne czesci mapy odpowiadaly inne osoby, np krete lekko gorskie drogi na polnoc przy miescie sa zrobione bardzo dobrze i nie czuc kwadratowosci, za to inne drogi wygladaja masakrycznie, slynna hopka na polnocnym zachodzie to kwadrat o wymiatach 50x50m. W TDU2 wyspa bedzie mniejsza, maja byc drogi offroadowe wiec jesli beda to kwadraty to bedzie to jak strzal w glowe dla tworcow, w dodatku dzisiejsze kompy sa o wiele wydajniejsze i wiecej detali nie bedzie problemem, wiec oby zrobili idealnie gladkie drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja się hitu nie spodziewam. Co z tego, że nowsze kompy mamy i nawet na upartego mogliby zrobić idealnie gładkie drogi dzięki tesselacji jak gra wychodzi na konsole i wszystko będzie musiało być pod nie ograniczone. To samo jeśli chodzi o ilość graczy. Dałoby radę zrobić nawet 100 na jednym serwie ale pewnie skończy się na 8 co przy tak dużej mapie jest śmieszne. Nie mniej nawet jeśli gra będzie wyglądała tylko trochę lepiej a samochody będą prowadzić się przyjemniej to może się szykować wiele godzin dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU bardzo przypadł mi do gustu, tak więc czekam z niecierpliwością na nową odsłonę. Po screenach silnik wydaje się być ten sam IMHO, tylko lekko widać podrasowany. Przydałoby się jakieś demko do oceny ;).

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source: TDU Central - Test Drive Unlimited Community | Aktuelle News: 1+1=2

 

New update!!!!!!!

 

According to the magazine Gamestar, Test Drive Unlimited 2 is going to take place at Ibiza and O´ahu again. O´ahu has been changed graphically, and includes night-time and the wether. They added new off-road ways and new missions.

 

If you want to go to O´ahu you have to reach a certain level.

You have the option to fly from Ibiza to O´ahu.

One of these levels you´ve got to reach:

- Complete all challenges

- Complete the cruising part

- Complete the social part

 

Update 2

 

I read some news about test drive unlimited 2 in the upcoming

Gamestar issue 06 2010. If my sources are correct, the following things

will be in test drive unlimited 2.

 

- There will be 175 cars

- 99 houses

- 195 pieces of clothes

- 154 pieces of furniture

- 8 licenses ( maybe a driving school)

- Clubrating ( clubs can get rated by stars)

 

What we will see back in the new issue is the airport of honolulu.

 

That is all .... for now

 

 

We will see the news in the next issue of Gamestar 06/2010

 

 

Update 3

Gamestar confirmed that there will be two islands.

Probabely o'ahu

- you can enter the house of your friend.

- you can notice the difference between all

wheel drive and rear wheel drive.

- avatars and statistics

- about the wether: there will be storms.

 

Because of the copyright i had to remove the

pictures.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś kobieta maczała palce w tym projekcie... po kiego grzyba mi te ciuchy i meble w ścigałce :/ Miałem nadzieję,że po jedynce zmądrzeją i wywalą cały punkt z ubraniami, a oni dołożyli kolejny :(

Komuś się chyba pomyliły sim'ulatory z Sim'ami :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś kobieta maczała palce w tym projekcie... po kiego grzyba mi te ciuchy i meble w ścigałce :/ Miałem nadzieję,że po jedynce zmądrzeją i wywalą cały punkt z ubraniami, a oni dołożyli kolejny :(

Komuś się chyba pomyliły sim'ulatory z Sim'ami :(

 

pzd

 

E tam ja sobie lubie w tdu z fajną blond kierowniczką pojeździć. Najlepiej pasuje do mojego morskiego DB9 Volante albo czarnego SLR-a . ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie jeszcze życzył porsche (nie rufa) + idealne odwzorowanie dźwięków silników ;]. Niemodowana Carrera gt (mimo ze "komercyjny" krap) imo ma najlepszy dźwięk silnika ever ;]

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czuje ze jak wyjdzie to znow bede mial wyrwane z zyciorysu xxx godzin. Juz nawet nie ogarniam ile godzin przejezdzilem po oahu z ekipa z ppc :D Klimat byl swietny. Mam nadzieje ze nie skopia modelu jazdy bo ten z jedynki byl mimo wszsytko bardzo przyjemny (no moze poza jazda motorkami na klawie). Imo swietny pomysl z dodaniem drugiej wyspy po ktorej smigalismy w poprzedniej czesci. Nie pozostaje nic innego jak wyczekiwac na dzien premiery ;)

 

ps. ofc porsche zabraknac po prostu nie moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ladnie, ale ja uczulony na kwadratowe drogi dopatrzylem sie czegos :( 1:05 przyspieszajacy Aston... wyglada jak by jechal po plytach, ale obym sie mylil! :) filmik wyglada super jak dla mnie

 

Tak masz rację, wjechał na krawężnik nic sobie z tego nie robiąc. :(

Ja już sobie odpuszczam ten tytuł, fejl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...