Skocz do zawartości
megadega

Manekin Worklog

Rekomendowane odpowiedzi

sie porobilo..... zobaczcie sami na zdjeciach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

i po nalozeniu podkladu:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

a teraz niech malowaniem zajmie sie ktos kto naprawde sie na tym zna ;)

do milego

 

EDIT: http://www.modmag.net/news/83.html ;) poszpanuje troche, znalazlem informacje o swoim manekinie na Ukrainskiej stronie :D

 

EDIT 2: EDIT: Trzy godziny szlifowania i jest efekt: oto nowe podstawki ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez megadega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na image shaku nie da się zrobić linków wprost do zdjęć? ;]

 

uwaga, będę się czepiał, jako technik elektronik... osobiście widziałbym płytki pcb wystające zamiast takich pojedynczych kondensatorów i rezystorów. Nie bardzo też pasuje mi do jakiejkolwiek anatomii ciała ludzkiego, ta rurka np, mogła by udawać jakieś żebro, ścięgno, tętnice czy coś... Ogólnie brakuje mi czegoś tam jeszcze, jakoś tak łyso jest :). Ale może nie do końca rozumiem założenia, czy to jest terminator, android, namiastka robocopa, czy człowiek, który stał z prysznicem za blisko podczas wybuchu telewizora :)

 

podkładki próbowałeś nad gazem opalać? Pleksi sama się robi taka ładna bez szlifowania... Ino trzeba uważać żeby zacieki się nie porobiły.

 

Ale ogólnie doceniam pracę, krzyczę, bo ktoś musi ;]

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem troche fotek z malowania ;)

 

[ciach!]

malowanie prawie OK ale masz aerograf wiec możesz bardziej zrobić głębie detali bo tak wygląda jak namalowane a nie 3D a to psuje efekt zaczyna to fajnie wyglądać TERMINATOR 4 :P

 

Edited by Sikor:

:evil:

Obrazków nie cytujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytan....

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Czasami slowa sa zbedne ;).

Powiem tylko tyle, ze pomysl na polska flage byl moj..... cala reszta to dzielo Maraza.

Oczywiscie to nie koniec, musi sie to jeszcze swiecic (znaczy miec polysk ;)), dlatego manekin nie jest jeszcze u mnie.

 

Jest jeszcze troche szczegolow do zrobienia, zamotnowanie podstawek, oko (nie bedzie tego z zabawki... i dobrze :]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chciałbyś by promieniował szczęściem, podczas gdy właściciel wkręcał mu miliony śrub i innych począwszy od miednicy aż po sam czub głowy? :lol2:

 

Początek nie wskazywał fajną końcówkę, czekamy na jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota :]

Moim skromnym zdaniem wyglądałby trochę lepiej gdyby zamiast smutku na twarzy pojawiła się złość ;)...

Jakby mi pół twarzy wyrwało to bym się wq***** :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki po lakierowaniu:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Pewnie zapytacie czemu jeszcze nie zlozony.... padlo mi mobo i pompka, zatem troche to jeszcze potrwa. Nowe mobo juz przyszlo, teraz czekam na paczke z cooling'a (pompke, czerwone katody, jakas tam czerwona ciecz ;)).

 

 

PS. Dziekuje za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, tylko czegoś mi brakuje :/ A w oko to jakąś diodę wmontujesz?? tak żeby jak w terminatorze :D

Wydaje mi się że powinno się cuś jeszcze świecić gdzieś ale to jest oczywiście moje zdanie :)

Ogólnie jest GIT!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac jeszcze z chwili czasu pozwole sobie pospamowac fotkami z niebieskim oswietlniem. Jak mowilem wczesniej (moze i nie :>), ale mam dwie wersje oswietlenia czerwona i niebieska ;).

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

PS. Dziekuje za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...