Skocz do zawartości
kucyk

"the World's Thinnest Notebook"

Rekomendowane odpowiedzi

cacko niczego sobie, ale wg. mnie powinni się wsiąść za czas trzymania baterii , a nie rozmiary. Bo 5h to zdecydowania za mało. Brak napędu optycznego idiotyzm.

 

kucyk

 

nowy żołnierz w obronie apple :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dokupic do 'wszystko mającego' maca huba usb ;)

 

 

Brak optycznego napedu, w opcji za 99$, ale mozliwosc wspoldzielenia napedu z innego urzadzenia po sieci wlan

Kupując maca bez napędu, drugiego z napędem do wspóldzielenia go przez siec dostajemy gratis? ;)

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym calym wynalazku jest jeden haczyk - jedno USB i brak gniazda LAN. Efekt? chesz sie podpiac gdzies kablem to musisz zmarnowac jedyny port USB na dongla do LANu ;)

no z tym jednym portem to przesadzili, mogli chociaz ten lan zmiescic, no ilez to miejsca zajmuje, bez przesady

jeszcze nie dzis ta technologia na tak cienkie lapki, moze za 2-3 lata, jak dla mnie za drogi wynalazek na to co oferuje

 

Kupując maca bez napędu, drugiego z napędem do wspóldzielenia go przez siec dostajemy gratis? ;)

mozesz wspoldzielic naped z dowolnego urzadzenia pc, nie musi byc to produkt apple, wiec tym razem twoj zart sie nie udal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w pc nie mam wlanu, a w macu zwykłej sieciówki ;) Zostaje BT ale to wolne strasznie :)

a to w ogole moze dzialac po BT? w sumie nie wiem, ogolnie przypal z tym napedem, ja wiem, ze on sie tam nie zmiescil i fajnie, ze lap jest taki cienki, no ale po co sie porywac na na takie pomysly ktorych wynikiem jest dosc niepraktyczny lap... mogli chociaz ten naped za free dorzucac, no i prosi sie o drugie usb

 

co do baterii to lap podobno trzyma 5h, ale na wlaczonym wifi, wiec to jest juz dosc dobry wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując maca bez napędu, drugiego z napędem do wspóldzielenia go przez siec dostajemy gratis? ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ze zdjęc z pierwszego posta wynika ze nie jest wcale taki mały w porównani uz czlowiekiem :lol2: ;)

Udało Ci się to w spoilerze :lol: .

 

A tak na temat to cena w wersji podstawowej jest całkiem przystępna, a jak na najcieńszy laptop na świecie, w dodatku spod znaku jabłka to powiedziałbym, że jest wręcz niska. Co nie zmienia faktu, że nie widzę za bardzo sensu schodzenia poniżej 2 cm, no ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak włąsnie wyczytałem ze w tyma Macu nie da sie nawet wymienic akumulatora....

i dlatego właśnie nie chciałem pierwszego miejsca w konkursie modingu na allegro :D. Znając appla z zamiłowania do utrudniania ludziom życia pewnie w iPodzie też baterie są zintegrowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem niedawno za granica i...:

 

Apple-robi wrazenie ! rzeczywiscie jest cienki ,dziala jak mac(same latywy,mimo ze nie lubie ichniejszego oprogramowania) ale!...

w stosunku do jego rozmiarow jest ciezki! i to mnie zaszokowalo

Asus- male ,lekkie ,bezglosne cacko.Dzieki pamieci flashowej wszystko dziala blyskawicznie.Widzialem go w wersji z linuxem i xp ; i musze

przyznac ze bylem ogolnie mile zaskoczony.Nie ma co go porownywac do air booka ale jako taki mobilny notebook do podstawowych

rzeczy to strzal w dyche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho brak napędu to nie taka wielka wada, sam w lapach jakie miałem praktycznie w ogóle nie używałem napędu.

Jeśli kosztem napędu zyskali na grubości i trwałości baterii, to był to nienajgorszy wybór.

 

5h baterii z wlanem to dobry wynik, a będą ją wymieniać specjalizowane serwisy a później zapewne będą zestawy do samodzielnej wymiany - vide akumulator w ipodach - taka sama historia.

 

Jednakże jak już powyżej wspomniano, zabierając napęd powinni dać przynajmniej 2x usb. , huby są możliwe, ale to prowizorka. Tylko 1 port usb w macu to skandaliczna wada. usb kosztuje grosze, w masowej produkcji pewnie 5-10 centów za gniazdo. Podobnie się ma sprawa z czytnikiem kart sd - z czym do ludzi?

 

Przypominam, że niskobudżetowy eee pc. ma 3 (TRZY) porty usb 2.0. Slot SDHC też ma.

A kosztuje ułamek ceny macbooka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...