Skocz do zawartości
Borys-Tech

Czyszczenie Bloków

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 bloki które muszę doprowadzić do porządku. Znalazłem na forum kilka tematów ale wolę zapytać co do skuteczności.

Kwasek cytrynowy

"Kret" płyn do przepychania rur i syfonów o ile pamiętam

Ocet

Ketchup

Proszę o pomoc jak dokładnie użyć tych specyfików lub o inne metody jak doczyścić blok :D

 

Czytałem cały ten topic jednak nie wiem nadal czym najlepiej czyścić :/

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=246461

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbezpieczniejszy aczkolwiek nie najmocniejszy w działaniu - kwasek cytr.Nim zwykle czysciłem nagrzewnice. Cała sniedz ładnie schodziła. Co do kretów itp to bym uwazał bo mozna sie przejechac...

Proponuje najpierw zacząc od kwasku bo niczym nie ryzykujesz a moze wystarczy. Inie zaszkodzi wcale nadmiar wsypanego kwasku. :)

Edytowane przez norghe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś w Biedronce za 9zł taki preparat o nazwie Fist. Popsikałem tym specyfikiem na blok i po 2-3 sekundach blok lśnił jak nowy. Wystarczyło spłukać wodą. Ze swojej strony, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keczup wloclawek pikantny sprawdzony osobiscie i dziala. poza tym najtanszy ze wszystkich sepcyfikow, bo na blok starczaja 2 lyzeczki [;

 

inne keczupy pewnie tez dadza rade, ale ich nie sprawdzalem

Matko bosko, marnować to cudo na czyszczenie bloków? Przecież dwie łyżeczki starczają na dwie parówki! :?

 

Cillit dawkowany z umiarem albo kwasek i po krzyku, sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...