Skocz do zawartości
Liquid_Cooling

Ocz Technology Ddr2 800mhz Reaper Heatpipe Do Oc

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie sie chyba dobrze wydaje ale 850-900 cl3 to będzie trzeba troche papu dorzucić więcej. ogólnie te reapery nie są złe ale na wynik jaki Ty chcesz to za słabe.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie chyba dobrze wydaje ale 850-900 cl3 to będzie trzeba troche papu dorzucić więcej. ogólnie te reapery nie są złe ale na wynik jaki Ty chcesz to za słabe.

 

Co to jest "pap" :?

 

Raczej to nie wiem czy te 850MHz nawet będe mieć bo przez FSB proca mam synchronicznie.

Bo chcę tego AMD 3000+ na 2250 czyli FSB 250MHz a nie wiem jaki będzie wtedy mnożnik RAM:FSB.

Bo teraz mam 2000MHz i mnożnik chyba 5 albo 6 i mi chodzą 680 CL 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "pap" :?

 

Raczej to nie wiem czy te 850MHz nawet będe mieć bo przez FSB proca mam synchronicznie.

Bo chcę tego AMD 3000+ na 2250 czyli FSB 250MHz a nie wiem jaki będzie wtedy mnożnik RAM:FSB.

Bo teraz mam 2000MHz i mnożnik chyba 5 albo 6 i mi chodzą 680 CL 5.

Ale po co Ci takie pamięci wypasione do takiego lipnego sprzętu? :lol:

Kup jakieś tanie DDR 800 CL4 i nie kombinuj.

Szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój poczciwy GigaShit nie ma opcji zmiany dzielnika. O Voltach to można śnić. Ale timingów to chyba z 20 mam opcję ustawić a CL na 2 nawet mogę a tą sumę to na 4. Chociaż mam w planach kupno Phenoma i płyty LanParty nowej. Więc pamiatki się przydadzą.

 

Aha a te HeatPipe to bardziej taki pic na wodę?

Edytowane przez Liquid_Cooling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sie właśnie zastanawiam co wybrać żeby się najlepiej opłacało. Założenie to E8400 @ 400x9, więc tu by CL3 chyba się mogło przydać.

Z drugiej strony możliwe jest też 450x9 (więc tu CL3 nie ma szans, a CL4 zrobią każde OCZ-y), lub też 500x8 (choć tu trzeba by jakiś nawiew puścić na chipset i PWM, a to może negatywnie wpłynąć na głośność kompa), wtedy też mogło by sie przydać coś co zrobi CL4 przy 500 MHz (Reapery zapewne tak).

 

Jednak na dłuższy czas było by chyba te 400x9 bo mam Freezera 7 Pro i nie specjalnie na razie mi sie chce zmieniać na coś mocniejszego. Wole wpierw na grafe nazbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie chyba dobrze wydaje ale 850-900 cl3 to będzie trzeba troche papu dorzucić więcej. ogólnie te reapery nie są złe ale na wynik jaki Ty chcesz to za słabe.

nie zrobią Wam te memki tyle na normalnym v (jesli wogóle zrobią na jakimś) nie ma bata. Jesli je tak puscicie to chylę czoła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to płyta i czemu taka kiepska? Jak nie masz opcji więcej v na mem to po co Ci memy do OC , płytę zmień lub rób vmoda.

 

i jeszcze chciał cl3 900 na 1.8v robić :D

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolem, podlacze sie do tego tematu, zeby nie smiecic na forum :-)

Kupilem sobie reapery 800mhz 4-4-4-15, wlozylem na plytke dfi dk p35 t2-rs z prockiem e8400 i cpu-z pokazuje, ze chodza 5-5-5-15, o co biega ? :>

 

Pozdrawiam.

 

Ps. tlumaczcie jak krowie na rowie, bo ja ostatnio kompletnie nie na czasie jestem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolem, podlacze sie do tego tematu, zeby nie smiecic na forum :-)

Kupilem sobie reapery 800mhz 4-4-4-15, wlozylem na plytke dfi dk p35 t2-rs z prockiem e8400 i cpu-z pokazuje, ze chodza 5-5-5-15, o co biega ? :>

 

Pozdrawiam.

 

Ps. tlumaczcie jak krowie na rowie, bo ja ostatnio kompletnie nie na czasie jestem ;-)

zmien w biosie timingi z auto (czy jak sie to u ciebie nazwa) na manual i ustaw recznie 4-4-4-12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...