Skocz do zawartości
west96

Jaki Producent Do 8800gts 512?

Wybór producenta 8800GTS 512MB  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego polecasz producenta do karty GF 8800GTS 512MB?

    • Asus
      2
    • BFG
      14
    • EVGA
      6
    • Gainward
      0
    • Galaxy
      10
    • Gigabyte
      3
    • InnoVision
      0
    • Leadtek
      0
    • MSI
      2
    • Point-Of-View
      0
    • Sparkle
      1
    • TwinTech
      1
    • Zotac
      2
    • XFX
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja ankiety z subforum nVidia ( http://forum.purepc.pl/index.php?&show...=256443&st= ). Jeśli chcecie coś dodać od siebie to pisać!

 

Proszę aby głosowały tylko osoby które naprawdę się znają

 

Aby ocenić mój cały zestaw wal: http://forum.purepc.pl/index.php?act=ST&am...=0#entry2894265 !

 

Dzięki za pomoc :rolleyes:

Edytowane przez west96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 lat gwarancji

 

Poczytalbys o 8800 bo temat lekko powiedziawszy z [gluteus maximus] jest

 

Jonathan tylko powiedz mi ty proszę na co Ci te 5 lat gwarancji jak po 2 latach kartą będzie już mocno średnia ,albo i wcześniej. Co do GTS to miałem brać właśnie MSI

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem, ze jeden [ciach!]. bralbym najtanisza i juz bo i tak wsio z jednej fab idzie. chyba, ze ktorys z producentow daje jakies mega chlodznie lub gre ktorej nie masz. a tak to wsio ryba a 5 czy 10 lat gw nie jest nikomu potrzebne, bo i tak po 2 latach karta bedzie u 3 wlasciciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie GTS 512MB jada na tym samym coolerze i pewnie pcb referencyjne od nvidii. jak sie wentylowi pozwoli szalec to smialo sie na kazdej wykreci to co inni oferuja jako OC edyszyn, kasujac za to extra. 5lat gwary zbedne, jakies dodatkowe gry zbedne. wzialem BFG bo dostalem na nia dobra cene i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś idzie po kosztach to grę sobie może dokupić. Więc dla mnie to zbędne dodatki.

 

A co sądzicie o EVGA?

Co do EVGA to zwykła wersja niczym specjalnie się nie różni. Chłodzenie referencyjne . Model BlackPearl podległ małej modyfikacji. Ma nieco wyższe taktowania .Odpowiednio 740MHz/1835MHz/1980mhz. No i co najważniejsze jest chłodzona blokiem wodnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak to wsio ryba a 5 czy 10 lat gw nie jest nikomu potrzebne, bo i tak po 2 latach karta bedzie u 3 wlasciciela

jonathan tylko powiedz mi ty proszę na co Ci te 5 lat gwarancji jak po 2 latach kartą będzie już mocno średnia ,albo i wcześniej

Ale przeciez jak będe sprzedawał tą karte to jeszcze z 3 latami gwarancji dostane za nią wiecej. Stare rzeczy szybciej sie psują i kupujacy wolalby ją mieć a ja wiecej dostane. Skoro mowicie ze wszystko jedno to lepiej wziąc tą gwarancje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...