Skocz do zawartości
DamSx6

Problem Z Klawiaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nietypowy problem.

Z moja klawiaturą jest cos nie tak, poniewaz nie moge np pod rząd napisac pojedzyńczej litery np "abcd itd." musze poczekac jakis czas i znowu, a jesli naciskam inne litery to pisze sie normalnie.

Bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo znaki w klawiaturze to 7-bitowe kody przyporządkowane liczbą z zakresu 0-127 literom (alfabetu angielskiego), cyfrom, znakom przestankowym i innym symbolom oraz poleceniom sterującym. Wciskając podwójnie np. literę "a" która jest 97 liczbą spośród znaków ASCII wysyłamy dwukrotnie kod 0101101 0101101 ciąg tych znaków zapycha sie w kablu klawiatury, tak to bywa w przypadku chińskich klawiatur. jedynym rozwiązaniem jest skrócenie kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to porządne forum i że tu nie robie się takich jaj. Nie skrócaj przypadkiem kabla, już jeden taki debil był. Sprawdź dysk antywirem.

(Bardziej mi to pasuje do podstawowych niż do oślej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu sprawdź u kogoś tą klawiaturę.. będziesz wiedział czy to klawiatura pada czy komp... Jeśli jest pod USB to przepnij do innego

 

moja osttanio po wyjściu z gry zaczęła świrować i wciskając pojedyncze klawisze wysyłała raz 2 raz 3 litery różne.. wymieniłem i z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...