Skocz do zawartości
LPC

no i nvidia znowu dostała kopa w dupe od ati:)

Rekomendowane odpowiedzi

No to za niedługo ATI kupi nVidię, a za kilka lat, w tryumfalnym powrocie, S3 kupi ATI :D :D :D

lepiej zeby do tego nie doszlo bo zapanuje monopol i ceny pojda do gory ucierpia na tym tylko gracze(klienci :D )zawsze lepsza jest konkurencja to tu opuszcza ceny to tam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ati, wole ati, jestem za ati, ale prosze nvidio wyjdź z opresji bo jedynie taki konkurent na rynku jak ty może walczyc z ati, a co za tym idzie skorzystaja na tym klienci !!!!!!!! . :(((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvidia zawsze dostawala po <font color="#FF0000">[ciach!]</font> od ati  :D

zawsze - nawet jak wydala GF 256???? wiesz co nie badz smieszny nie wiesz co gadasz

lol

to ja ci przypomne ze w okresie kiedy nievidia wypuscila gf256, ati pokazalo rage fury maxx (dwa procesorki dawaly pi*drzwi takiego kopa jak gf256).

 

nie da sie ukryc ze to rozwiazanie nie bylo szczegolnie trafione, i wiadomo bylo ze przyszlosc nalezy do T&L, ale konkurencja byla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvidia zawsze dostawala po <font color="#FF0000">[ciach!]</font> od ati  :D

zawsze - nawet jak wydala GF 256???? wiesz co nie badz smieszny nie wiesz co gadasz

lol

Zagorzaly zwolennik nvidii ? Kiedys to 3DFX dawal nvidii po [gluteus maximus] pozniej byla tylko nvidia a teraz ati im pokazuje jak sie robi karty... szkoda ze nie ma wiecej konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvidia przerzuci sie teraz na czipsety :-)

raczej zostanie kupione przez ATI jak zreszta zrobila nvidia z 3dfx gdy ten po[gluteus maximus]dl :P
a czy nvidia po[gluteus maximus]da???? 8O :?
niestety zaczyna powoli - przyklad - suszarka FX :P

znajac zycie nastepca FX'a bedzie wymagal 500W zasilacza ;) :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvidia przerzuci sie teraz na czipsety :-)

raczej zostanie kupione przez ATI jak zreszta zrobila nvidia z 3dfx gdy ten po[gluteus maximus]dl :P
a czy nvidia po[gluteus maximus]da???? 8O :?
niestety zaczyna powoli - przyklad - suszarka FX :P

znajac zycie nastepca FX'a bedzie wymagal 500W zasilacza ;) :lol: :lol:

no pisza o tym wlasnie na www.benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale FX 5800 i tak jest wydajny - no ciut wolniejszy od 9800pro - co mi z tych 20 klatek - 200 czy 180 i tak bez roznicy - a na dodatek FX ma bardzo rozbudowany silnik DX9 - cineFX ktory wystarczy na jakies 2 lata !!!!! wiec kurde wole brac zupelnie nowa technologie niz dopalony fabrycznie czip 9700 :D

ale do was chyba nie dociera

jak nv sie sypie -co wy gadacie - zobaczcie ze rynek jest nadal zdominowany przez nv a 5200 FX tylko poprawi i tak dobra sytuacje zobaczycie - nikt juz nie bedzie bral radkow 9000/9100.9200 tylko wezmie FX 5200 o takiej wydajnosci ale z zaawansowanym silnikiem cineFX i DX9 - i do tego cena w granicach 400 zl - to sie oplaca - koniec tematu wiecej pisal nie bede do was chyba nie dociera jednak - szybkosc karty to nie wszystko

pozdro @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale FX 5800 i tak jest wydajny - no ciut wolniejszy od 9800pro - co mi z tych 20 klatek - 200 czy 180 i tak bez roznicy - a na dodatek FX ma bardzo rozbudowany silnik DX9 - cineFX ktory wystarczy na jakies 2 lata !!!!! wiec kurde wole brac zupelnie nowa technologie niz dopalony fabrycznie czip 9700 :D

ale do was chyba nie dociera  

jak nv sie sypie -co wy gadacie - zobaczcie ze rynek jest nadal zdominowany przez nv a 5200 FX tylko poprawi i tak dobra sytuacje zobaczycie - nikt juz nie bedzie bral radkow 9000/9100.9200 tylko wezmie FX 5200 o takiej wydajnosci ale z zaawansowanym silnikiem cineFX i DX9 - i do tego cena w granicach 400 zl - to sie oplaca - koniec tematu wiecej pisal nie bede do was chyba nie dociera jednak - szybkosc karty to nie wszystko

pozdro @ll

I ti sie mylisz

czytałem że GeforceFX nie będzie obsługiwał w PEŁNI DX9,

co z tego że starsza technologia jak wydajniejsza,

sądząc po twoich wypowiedziach "z zaawansowanym silnikiem cineFX i DX9" nadawał byś się do reklamowania produktów w telewizyjnych TvShopach.

to tyle

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość karty to nie wszystko ? W takim razie według ciebie Radeon 9500(bez odblokowania 4potoków) jest lepszy od Ti4800?A co do tego CineFX to i tak nikt nie wykorzysta tak długich instrukcji bo FX jest za wolny!Zobacz jak sobie cieniutko radzi w testach PS2.0 i VertexShader .A co do tego FX5200 to wszystko zależy ile będzie kosztował w polsce jak 400zł to spox , za tą kase będzie to chyba najbardziej opłacalny zakup, ale ja i tak bym wolał dołożyć te 150zł i kupić Ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość karty to nie wszystko ? W takim razie według ciebie Radeon 9500(bez odblokowania 4potoków) jest lepszy od Ti4800?A co do tego CineFX to i tak nikt nie wykorzysta tak długich instrukcji bo FX jest za wolny!Zobacz jak sobie cieniutko radzi w testach PS2.0 i VertexShader .A co do tego FX5200 to wszystko zależy ile będzie kosztował w polsce jak 400zł to spox , za tą kase będzie to chyba najbardziej opłacalny zakup, ale ja i tak bym wolał dołożyć te 150zł i kupić Ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość karty to nie wszystko ? W takim razie według ciebie Radeon 9500(bez odblokowania 4potoków) jest lepszy od Ti4800?A co do tego CineFX to i tak nikt nie wykorzysta tak długich instrukcji bo FX jest za wolny!Zobacz jak sobie cieniutko radzi w testach PS2.0 i VertexShader .A co do tego FX5200 to wszystko zależy ile będzie kosztował w polsce jak 400zł to spox , za tą kase będzie to chyba najbardziej opłacalny zakup, ale ja i tak bym wolał dołożyć te 150zł i kupić Ti4200.

jeżeli to do mnie, to nie mówiłem że 9500 jest lepszy od Ti4800 tytlko że 9800pro jest lepszy od GeforceFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale FX 5800 i tak jest wydajny - no ciut wolniejszy od 9800pro - co mi z tych 20 klatek - 200 czy 180 i tak bez roznicy - a na  cineFX i DX9 - i do tego cena w granicach 400 zl - to sie oplaca - koniec tematu wiecej pisal nie bede do was chyba nie dociera jednak - szybkosc karty to nie wszystko

pozdro @ll

co za gosc :lol: inaczej bys spiewal gdyby twoja swiatynia nvidia miala w swej karcie te "20klatek"wiecej a co do tego fx5200 chodzby mial ta obsluge dx9.0 na super poziomie(a nie ma!) to i tak by tego nie uciongnol bo jest ZA SŁAAAAAABYYY kropia

 

P.S nie jestem po niczyjej stronie (ati vs nv) bo lubie jak jest konkurencja i jest w czym wybrac ale jak na razie to ati rulezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko moja te całe FX-y SUX ... jak porównuje nasz wszędobylski i koffany (turbo lamerski) dwutygodnik (chyba) KomputerŚwiat porównanie Cena/możliwości --- FX odpada przy produktach ATi

 

FX-Wyjdajność spada-cena rosnie

Ati-Wydajnosc OK-cena spada

i o to chodzi masta od nvidii gengis...coś tam

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze - wy swoje ja swoje - michalak na 9700 wiec jest po stronie ATI kurde - jak tu wogle gadac sensownie

mnie juz tu nie ma nic tu po mnie

bye

Weź nie pierd.ol bo dobrze widać że ATI wymiata swoimi radkami. FX miał być rewolucją, i byłby, ale rok temu :wink: , a teraz jest goownem, przez duże G z wielką suszarką na du.pie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze - wy swoje ja swoje - michalak na 9700 wiec jest po stronie ATI kurde - jak tu wogle gadac sensownie

mnie juz tu nie ma nic tu po mnie

bye

Weź nie pierd.ol bo dobrze widać że ATI wymiata swoimi radkami. FX miał być rewolucją, i byłby, ale rok temu :wink: , a teraz jest goownem, przez duże G z wielką suszarką na du.pie
BOB zapomniales jeszcze o tym ze suszarka FX wymaga tyle pradu ze sredniej wielkosci elektrownia atomowa niewystarcza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na stronie www.tweak.pl ( :) ) pisze o tym co pokazała Nvidia na Cebicie i... zapowiada się nieźle!!! Szczególnie podoba mi isę pomysł z kartą 2x lepszą od Gf FX 5800. Jeśli FX5800Ultra jest niewiele gorszy od Radka 9800Pro (a tak jest) to karta która ma być lepsza 2x od FX5800Ultra będzie prawie 2x lepsza od Radeona 9800Pro! Wow!

A żeby zgnoić posiadaczy Ati to następcy FX5800Ultra nie będą potrzebowały cooler'a :) Tak się ludzie napalili, że Nvidia upadnie itp. a tym czasem wszystko zrobiło 180* i to Ati będzie po przegranej stronie ghyghy :D Mało tego - Ati niema czym się bronić jak nie kartami graf. a Nvidia ma zabezpieczenie w postaci chipset'ów nForce2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...