Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz na jakich sterach i w jakich grach - bo moze to nie wina sterow, tylko sprzetu

 

jednak ja moge powiedziec, ze na 169.44 i 171.23 we wszystkich nowych tytulach nie mialem zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zmien stery - w te gry akurat nie gralem, ale na 169.21 mialem problemy z UT3/GoW i chyba jeszcze z czyms

 

dodam, ze Assassins Creed jeszcze jest wyczulony na OC i ogolnie duzo ma bugow

 

 

Frontlines: Fuel of War jest na enginie UT3 wiec stery min 169.28 i lepsze :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

testowałem od wczoraj drivery 174.70 w grach

 

CRYSIS

NFS MW

HOMM 5

STALKER

ASSASSINS CREED

GOTHIC III

NFS PS

PROJECT TORQUE

PENUMBRA BLACK PLAGUE

 

panowie drodzy nie wiem co wy macie za dziwne problemy... wszystko działa wprost idealnie zaro zacinek i zwiech... poprawa obrazu video działa dobrze w tym secie samochodówki działają jak należy...

 

Smarki kolejno dały mi rezultat

 

unigine 4.0

174.53 4648

174.70 4670

 

Lightsmark:

174.53 309.6

174.70 313.9

 

3dmark 2005

 

174.53 19363

174.70 19772

 

3dmark 2006

174.53 12839

174.70 12826

 

Aquamark 3

174.53 3.23Ghz 164.757

174.70 3.24GHZ 165.326

 

polecam te sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

nie nie uzywam AA... moze to dziwnie dla was zabrzmi ale ja nie moge grać jak jest AA włączone tzn obraz mi sie wydaje jakiś nieostry heh i nie lubię tego usprawnienia... wole 1600x1200 lub wyżej kosztem AA... ale chętnie zaraz sprawdzę ww. grę z właczonym "Anti" i napisze jakie są odczucia... BTW wyszły juz nowe drivery 174.74 kolega Side mógłby zerknąć na nie...

http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showforum=89

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodane 174.74 , ostro nie kombinowałem ze względu na stan zdrowia i walniętego mobasa :wink:

Coś wywala z nvu , coś że nie może starych odinstalować , ale dalej przechodzi.

Problem prostreet nadal występuje, sprawdze 171.23

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

no ja już odpaliłem sobie nowsze 174.74 przy okazji zmieniłem bios w 8800GT na wyższe napięcia i OC od razu dla wygody

 

@kolego adamlop użyj driver cleaner pro lub driver sweeper w trybie awaryjnym odinstaluj stare usuń resztki cleanerem... następnie uruchom czyszczenie rejestru np CCleanerem i dopiero instaluj nowe stery inaczej to nie ma kompletnie sensu...

 

a wracając do pytania powyżej... sprawdziłem z AA tylko w Test drivie lekko przycina mimo wysokiego Framerate ale NFSy oba testowane działają dobrze i bardzo płynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja już odpaliłem sobie nowsze 174.74 przy okazji zmieniłem bios w 8800GT na wyższe napięcia i OC od razu dla wygody

 

@kolego adamlop użyj driver cleaner pro lub driver sweeper w trybie awaryjnym odinstaluj stare usuń resztki cleanerem... następnie uruchom czyszczenie rejestru np CCleanerem i dopiero instaluj nowe stery inaczej to nie ma kompletnie sensu...

 

a wracając do pytania powyżej... sprawdziłem z AA tylko w Test drivie lekko przycina mimo wysokiego Framerate ale NFSy oba testowane działają dobrze i bardzo płynnie...

Nie ucz ojca robić dzieci. Jakby było to konieczne, to nvidia pisałaby o czyszczeniu za każdym razem.

Na 171.23 ProStreet nie haczy. Najlepiej widać to przy skręcaniu :/

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

mogę zrobić filmik frapsem i wrzucić na YT na driverach 174.74 jezeli chcecie cos więcej niż tylko słowo pisane...chiba ze niedowidze coś :lol: a próbowaliście właczyć potrójne buforowanie ???

 

@adamlop.... spoko loko wolna wola kazdy ma swoje metody ja mam taką jak powyżej... tylko tak się składa że każdy szanujący się wyciskacz marków i ogólnie power user zrobił by tak jak poradziłem... nv4disp nie moze być usunięty w trybie normalnym gdyż jest w uzyciu czynnym..a jest to jakby nie było kluczowy element sterowników Nvidii... a wybacz ale lekko ignoranckim jest stwierdzenie że jezeli była by taka potrzeba Nvidia by o tym informowała... prawdopodobnie producenci programów do kompletnej deinstalacji i czyszczenia rejestru i plików dll to dyletanci... no ale nic...ja tam będe sobie uzywał DCleanera dla świętewgo spokoju... baj de łej szkoda w takim razie ze nie napisała nvidia ze PS haczy na nowszych driverach albo polfarm ze nadmierne jedzenie ranigastu powoduje zatwardzioszkę :lol: taki żarcik gwoli rozweselenia...

 

POzdrawiam...

Edytowane przez Bam1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamlop.... spoko loko wolna wola kazdy ma swoje metody ja mam taką jak powyżej... tylko tak się składa że każdy szanujący się wyciskacz marków i ogólnie power user zrobił by tak jak poradziłem... nv4disp nie moze być usunięty w trybie normalnym gdyż jest w uzyciu czynnym..a jest to jakby nie było kluczowy element sterowników Nvidii...

Każdy co i jaki? :blink: .W życiu(ani razu!) nie użyłem drive cleanera przy zmianie sterownika.Przy zmianie platformy graficznej ATI/NV/ATI jedynie.I zero kłopotu z tym(od lat).Nie wiem czy zauważyłeś ,że trzeba restart wykonać po instalacji sterownika?W kontekście choćby nv4disp.dll B-) .Chyba mi nie powiesz ,że mam ten plik jeszcze ze sterów 9x.xx? :lol: .A raczej miałem -zmieniłem sys na "doświadczalny" mx6 i tu już był kłopot więc mu nazwę zmieniłem na nv4disp1.dll w trybie normalnym czyli w XP i po instalacji nowego go wyjumałem.Ale to system "made by ktoś tam ale nie Bill".Tak właśnie mity powstają.A zresztą nie jestem "wyciskaczem marków" i power userem -ja to do gier kupiłem...hihihi.

Aż żałuję(choć nieszczerze) ,że zbyłem Pro Street.Na poprzedniej grafice nie haczyła(8600 OC) -czy to jakieś nowum dla 88?Nie podobała mi sie i jej nie chciałem....i nie chcę.Ogólnie sterownik 174.74 nie dał mi powodu do narzekań póki co.Żadnych niespodzianek...Grałem akurat dużo -Carbon, Crysis, Wiedźmin i Hellgate.Benchów nie puszczałem -na moim AMD to raczej smutna uroczystość :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę zrobić filmik frapsem i wrzucić na YT na driverach 174.74 jezeli chcecie cos więcej niż tylko słowo pisane...chiba ze niedowidze coś :lol: a próbowaliście właczyć potrójne buforowanie ???

Ale kto mówi o spadkach FPS ? ja mam cały czas 40-50fps przy AAx4, w momencie zrywania FPS mi nie spada. Włączyłem Triple Buffering i to nic nie daje. Stery obecne 174.70, na 174.74 to samo.

Dopiero na 171.23 poprawnie u mnie działa

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fps jest wysoki, ale obraz haczy... mozna dac nawet detale low i 640x480 i jest tak nadal... - zaraz zainstaluje patcha 1.1 moze on rozwiaze ten problem

 

jak narazie to tylko dobrze myka na 171.23 i 169.xx

 

 

@UPDATE

 

nagralem Patcha 1.1 do Pro Streeta i gra na driverach 174.74 juz nie haczy :) - chodzi tak samo jak na 171.23/169.xx

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.1 też rozwiązał sprawe freezów w PS na moim 8800, stery 174.74.

Teraz mam kolejny problem, zauważyłem dziwne białe pixele na samochodzie, ok 2-3 sztuk.

Na krawędzi lusterka i na krawędzi bocznej maski.

Wygląda to tak jak kiedyś kropki na radkach 9800 w teście ze słoniem w marku 2001.

Wydaje mi się że to błąd sterownika, bo w innych grach tego niemam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra tak ma :)

 

ja jedynie co zauwazylem to na driverach 174.74 mniejszy wynik w marku 01/03 niz na 171.23 - lecz w marki nie gram, a w grach mi sie wydaje, ze nowsze sa troche lepsze

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...