Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić czemu nie mogę zainstalować 177.26 na Viście 32bit.

Instalator Nvidii nie robi nic, dpinst.exe wyskakuje, że nie powiodło się, a ręcznie przez panel sterowania Windows wypisuje, że nie można jakiegoś pliku znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

a propos mógłby ktoś zamieścić włąsne infa do VIsty x32 zmodyfikowanego dla seri 8xxx bo zawsze podmieniam z palcem w nosie a tym razem nie chce ich zgryźć... kurde co ja robie zle???

 

dobra jakby ktoś nie miał infa do Visty x32 to zamiszczam go jako kod...

 

zrobcie sobie z tego plik nv_disp.inf -> LINK

 

driver to dla mnie porażka na całego... wyniki marków spadły o 1500 punktów czego jeszcze nigdy nie doswiadczyłem w zyciu... brak panelu kontrolnego całkowicie... rivatuner wykrywa sterowniki ale brak mozliwosci OC i manipulowania czymkolwiek... kaszanka zone dla mnie na 8800GT pod vistą... jak wam sie uzytkuje ten ster???

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lepiej zrób, bo % wyłapiesz. Po za tym trzeba było ten plik po prostu wrzucić na rapidshare :|

 

http://rapidshare.com/files/123565853/nv_disp.zip.html

 

 

Co do 177.xx tylko pod nowe układy, to zwykły marketing. ;), a zmodowane 177.26 nic praktycznie nie dają dla G92 w takim Crysis... Wracam do 175.80. IMO jak na razie najlepsze zarówno pod Vista x64 i XP 32'u bitowym

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. (tak, wiem, ludzie bez problemów tu nie trafiają :)

Moja konfiguracja:

Asus Striker II Formula z najnowszym stabilnym biosem.

9800GX2 Gigabyte

Corsair 2x2Gb

Core2Duo 8400 3Ghz

Enermax 625

 

Vista Busines 32-bit

 

Jakichkolwiek sterowników bym nie próbował (a próbowałem już chyba 5 wersji) - zawsze, po krótkim czasie od załadowania Visty (czasami parę sekund, czasami parę minut - nie dłużej niż 5) komputer się zawiesza. Bez żadnego błędu, po prostu pełny freeze. Na ekranie zostaje to, co się akurat wyświetlało.

W trybie awaryjnym to nie występuje. Po odinstalowaniu sterowników też nie wisi. Mam dwie 9800GX2 i przy obu jest tak samo. Stara 7600 działa bez problemu.

 

Jakieś pomysły? Bo ja już nie mam żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie nVidia ForceWare 177.39 + nVidia PhysX 8.06.12

 

podobno jest juz wsparcie fizyki, ale tylko dla 4 kart...

 

 

z tego co udalo mi sie przeczytac to myka to narazie z G92 na innych kartach z serii 8, 9 nie da sie wybrac PhysX (jest zacieniowany) - ale to kwestia czasu :)

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie nVidia ForceWare 177.39 + nVidia PhysX 8.06.12

Czekam na modowane przez Sidebanda pod Viste, ostatnio jade tylko na sterach od Niego.

 

edit:

A tak wogóle to czytam sobie temat o nowych Radkach i zastanawiam się czy nie wymienić GF-a na coś z serii 4xxx. Poczekam do premiery 4870 i zobaczę co on pokaże. Niestety, ale ceny GT 200 zabijają w porównaniu z 4xxx.

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 177.36 to jakaś tragedia. Siedzę na Viście 32bit, sprzet jak w sygnaturce i jako nałogowy gracz Guitar Hero III po zmianie tych sterowników, poczułem się, jakby mi ktoś kartę podmienił na 8600GTS. Znacznie wolniej jest. Musiałbym w innych grach potestować, ale coś kiepsko widzę te sterowniki. 177.39 kuszą niby, ale co mi z fizyki, jak wydajność w grach gorsza. Wróciłem do 175.80.

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem te stery nVidia ForceWare 177.39 + nVidia PhysX 8.06.12 - odczucia:

 

- w 3d06 wynik podskoczyl o 200 pkt.

- w Vantage podskoczyl o ponad 1200 pkt.

- w grze GRID - 5-7 fps wiecej na torze w le mans

 

poki co zero bledow czy negatywnych odczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...