Skocz do zawartości
ryba

[recenzja] Nvidia Geforce 9800gx2 - Dzisiaj Premiera!

Rekomendowane odpowiedzi

Na viscie bedziesz mial srednio ok 1k slabszy wynik w 06 niz na XP,proc 3.7Ghz jest waskim gardlem w 3dm06 dla 9800GX2,wynik marny,moglo by byc lepiej,wogole bylo jakies o/c karty??No i masz 4gb ramu to tez powinno dac lekkiego kopa.

Teraz karta z OC rdzen 700 sharedy 1750 mem 2200 uzykałem

17209 3DMarks ...

mówisz że procesor jeszcze kręcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU: Intel Core 2 Duo E8400 3.8GHz

Foxconn P35-S @ bios P36

HD: Samsung 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1

Graphics: ASUS 9800GX2 600/2000MHz 1GB DDR3

Memory: 2 x 1GB GoodRam PRO 970MHz cl5

O/S: Windows XP @ SP3

 

Wynik 14,5k pkt

Chyba coś jest nie tak :o

Co może być źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak odblokować tryb 2D na drugim rdzeniu [na pierwszym już odblokowałem wg instrukci na egieldzie] na drugim mam problem bo w edytorze HeXView są lekko inne wartości tzn w innym miejscu

http://img96.imageshack.us/img96/7881/beztytuuml.jpg

muszę zmienić 00FF na 0003 ale nie wiem czy to jest bezpieczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios udało mi się zmienić i karta śmigała jak trzeba ale niestety kilka dni temu podczas uruchamiania L4D2 komp się zresetował i nie chciał się już załadować system, włącza się dopiero w trybie awaryjnym a przyczyną jest niemożliwość załadowania sterowników do karty i w normalnym trybie system wisi podczas pierwszej fazy ładowania, w biosie oprócz aktywacji trybu 2D były jeszcze zmienione zegary na 675/1688/1100 może przez to się coś uwaliło, grzebałem jeszcze w ustawieniach wentylatora i sam nie wiem już co jest nie tak, mógłby mi ktoś przesłać oryginalny bios z obu rdzeni ? Z tego co się orintuje to wszystkie karty były identyczne więc bio powinien pasować np. z asusa [ja mam gainwarda]

 

-------------------

po wgraniu oryginalnego biosu karta dalej nie działa, to już jej koniec :( chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł

Edytowane przez Viperus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...