Skocz do zawartości
ryba

[recenzja] Nvidia Geforce 9800gx2 - Dzisiaj Premiera!

Rekomendowane odpowiedzi

nf790sli fajny no i zrobi fsb 600 zrobi.

 

ciekawe tylko jak z wersją ddr2.

 

odnośnie oc gx2

 

to górne wentylatory to chyba powinny wyciągąc? bo powietrze do środka wdmuciach!e ten w dziurze. ;)

 

ryba

 

ale 790i + 3x9800gtx albo 2x9800gx2 + ddr3 + QX 9650/9770 to jak znalazł :D

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem w innych testach to i z 2x8800GT 9800GX2 przegrywał

No tak ale... większy pobór prądu , i większa grzałka :P

 

ja tam wole kupić jedną a dobrą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dzisiaj rano udalo mi sie kupic ta karte na Ebayu,nowa tylko,ze kolesiowi nie pasowala do budy a kupil sobie takie dwie w newegg za 1200$.Sprzedal mi nowa Evga za 599$ z przesylka do mnie(IRL),czyli mam nowa karte za cene jak w newegg z przesylka za free-szczerze powiem,ze sie zajaralem-heh

Teraz tylko kwestia zasilki jak sobie z nia poradzi,obecnie mam Corsaira 620W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano udalo mi sie kupic ta karte na Ebayu,nowa tylko,ze kolesiowi nie pasowala do budy a kupil sobie takie dwie w newegg za 1200$.Sprzedal mi nowa Evga za 599$ z przesylka do mnie(IRL),czyli mam nowa karte za cene jak w newegg z przesylka za free-szczerze powiem,ze sie zajaralem-heh

Teraz tylko kwestia zasilki jak sobie z nia poradzi,obecnie mam Corsaira 620W

No to przepłaciłeś kartę można kupić za 523 + 23 wysyłka=546$

NewEgg ostatni z cenami leci do góry jeśli chodzi o nowości w ncixus lepiej ustalają ceny za nowości.A czy evga czy Palit niema znaczenia to referaty

http://www.ncixus.com/products/29105/NE%2F...timedia%20Inc./

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to przepłaciłeś kartę można kupić za 523 + 23 wysyłka=546$

taaa jasne przeplacilem,raz,ze niewysylaja do pl a jakby wysylali to dolicz sobie 21% VAT(bo sklep Ci nie wysle paczki o zanizonej wartosci ponizej 100$)nie beda ryzykowac,nastepna sprawa to,ze trzeba byc mieszkancem US a przynajmniej miec karte kredytowa z US,bo innych nie honoruja,wiec wogole nie jest tak jak napisales.

Poza tym mi karta wyszla 1350pln z przesylka a w pl sa po 1750 :)

Jakby tak fajnie bylo to kazdy kupowal by w Newegg-pomysl tylko troche ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jasne przeplacilem,raz,ze niewysylaja do pl a jakby wysylali to dolicz sobie 21% VAT(bo sklep Ci nie wysle paczki o zanizonej wartosci ponizej 100$)nie beda ryzykowac,nastepna sprawa to,ze trzeba byc mieszkancem US a przynajmniej miec karte kredytowa z US,bo innych nie honoruja,wiec wogole nie jest tak jak napisales.

Poza tym mi karta wyszla 1350pln z przesylka a w pl sa po 1750 :)

Jakby tak fajnie bylo to kazdy kupowal by w Newegg-pomysl tylko troche ;)

a jak sama karta? bo sie nad nia zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sama karta? bo sie nad nia zastanawiam...

Ja powiem tak. Karta robi wrażenie:) dostałem ją dziś. Zmiana z 8800gtx jak dla mnie jest dość znacznie odczuwalna. Jakoś tak ładniej chodzi i moze te PCI2.0 ma tu też znaczenie. Dość Cicha jak dla mnie. Bez konbinacji czyli włożyłem zainstalowałem i puściłem i wynik w 3dm06 to jakies 18k. screena brak a to dlatego, że nie mogę wkleić go do pointa(znaczy moge ale wychodzą mi jakieś pasy). Temp. takie same jak na gtxie czyli 60 w spoczynku. Ogólnie jestem zadowolony bo myślałem, że będę miał kłopot z zasiłką a tu 1h grania w bf2 i zero problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na http://www.hardware.net pojawiły się EVGA GeForce 9800 GX2 1GB DDR3 2xDVI/HDMI PCI-E BOX (01G-P3-N891) po 1350 brutto

 

zamówiłem trzy, sprzedam dwie i moje 8800GT ~ jestem na plusie :D

 

1700 zł brutto gdyby ktoś był chętny ~ to zapraszam na pw

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

będzie mi działała z moim starym mobo Asus Commando intel 965 ?

 

bez problemu,bardziej zwroc uwage na zasilke,czy ma odpowiednie zlaczki 6 i 8pin,bo niektore nowe zasilki nie maja,zeby bylo smiesznie

Ja swoja karte dopiero sprawdze w poniedzialek,niestety mam troche sprzetu na gwarancji a przypadkowo w poniedzialek dojdzie mi drugie mobo ;)

Karta jest przedewszystkim ciezka :E,bardzo dokladnie wykonana,napaewno zdam relacje jak sie kreci na ref.chlodzeniu i po zmienie na fullcovera ;)-spokojna glowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9800GX2 od gainwarda i podkręciłem go expertool-em ale zarówno everest jak i gpu-z pokazują że tylko jedna karta z "kanapki" się podkręciła a druga pracuje na standardowych ustawieniach...To raczej błąd w odczycie czy powinienem jakimś innym programem podkręcić?Jeśli tak to jakim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dziwie sie,ze nie krecisz w rivie(riva tuner)

wlaczyles w sterach obsluge dla dwoch kart?

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wlasnie przed chwila wlozylem swojego 9800GX2 do Asusa P5N-D,zapuscilem 06 i mam 11k -buhahaha,stery najnowsze,gpu-z pokazuje,ze sa dwa gpu,w sterach "chyba" wszystko ok,no proc co prawda e6300@2.3Ghz,ale mimo wszystko 11k to za malo,acha patch do smarkow tez zainstalowany,ide walczyc dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila wlozylem swojego 9800GX2 do Asusa P5N-D,zapuscilem 06 i mam 11k -buhahaha,stery najnowsze,gpu-z pokazuje,ze sa dwa gpu,w sterach "chyba" wszystko ok,no proc co prawda e6300@2.3Ghz,ale mimo wszystko 11k to za malo,acha patch do smarkow tez zainstalowany,ide walczyc dalej

Niestety... Chcesz więcej, pogoń procka... Przypomina mi się temat z user'em który złożył SLI z 96GT i miał coś 12k na procku 8200. Twierdził, że to dobry procek :wink: Prawda jest taka, że ok. 2,5GHz to kupa do marków :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Niestety... Chcesz więcej, pogoń procka... Przypomina mi się temat z user'em który złożył SLI z 96GT i miał coś 12k na procku 8200. Twierdził, że to dobry procek :wink: Prawda jest taka, że ok. 2,5GHz to kupa do marków :wink: pzdr

nie no ja nie robie zadnej afery,wlozylem karte zeby zobaczyc,czy dziala wogole,jak wroci DFI z gwarancji to bede krecic,bardziej mnie interesowalo,czy Corsair 620W da rade i czy nic sie nie przegrzewa,dzisiaj sie mocniej pobawie,co prawda na asusie,ale zobaczymy :)

Moim zdaniem bez 4Ghz minimum nie ma wogole zabawy,wiec te 2.5Ghz traktujmy jako doswiadczenie ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...