Skocz do zawartości
ath

Warhammer 40k: Dawn Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem z tą betą. Ściągałem dzisiaj przez 6h więc nie zamierzam znowu. Chce odpalić ją i mi wyskakuje szykowanie do uruchomienia. Czekam aż zniknie znika i potem nic się nie dzieje. Na głównym serwisie fanów kazali zmienić język na inny i go zmienić ponownie. Zmieniłem i teraz muszę czekać 2h na ściągnięcie aktualizacji . przerywam je bo nie chece mi się czekać kolejnych 2 h.

 

Proszę pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale czy demo=beta?

Bo do bety trzeba mieć kaya chyba, którego dają przy zakupie jakiejś innej gry (było gdzieś w topiku)

Na live jest mowa o demo.

Jest jakaś różnica?

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma 1 poważny problem: wymaga dość mocnego kompa do płynnej gry, ale odpala się na starych gratach i pozwala dowolnie zmieniać ustawienia graficzne. Co z tego wynika? Że jak grają ludzie z mocnymi kompami to jest wszystko ok, ale wystarczy jeden jełop, który na historycznym kompie ustawi sobie grafe na ultra i już są lagi po 3 sekundy (ping niby jest niższy coś koło poniżej 100 w moim przypadku, ale jednostki reagują na rozkaz i tak po 2-4 sekundach). A niestety na Find Game: Team Battle prawie zawsze się taki trafi :(

Czy ludzie nie rozumieją, że naprawde można grać na medium, a nawet na low? Sprawdzałem jak wygląda gra na z obniżonymi ustawieniami i przy wszystkim na low na oddaleniu da się grać, dopiero po przybiliżeniu jesnostki wyglądają fatalnie. Ale przecież nikt nie gra na multi na przybliżeniu. Ja gdybym miał słabego kompa to wolałbym grać na low, niż psuć zabawę sobie i innym lagując grę.

 

-------

edit:

Rozpowszechnił się w tej grze jeszcze jeden typ jełopów - bawiący się mikrofonem. Wrzeszczą do mikrofonu, gadają głupoty, przeklinają, śpiewają, puszczają muzę - na szczęście tych można wyciszyć jednym kliknięciem, ale i tak są denerwujący. Wychodzi na to, że w DoW2 będzie podobnie jak w większości innych gier sieciowych - albo grasz z ekipą swoich kumpli, albo kiepskie będzie twoje granie, bo ludzie z łapanki z serwea się nie nadają :(

Edytowane przez teraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odjutra, czyli od 28. stycznia beta bedzie dla wszystkich. zeby w nia grac nie trzeba zamawiac preordera. ponadto jesli ktos ma pudelkowego soulstorma, to moze go zarejestrowac na steamie. niestety dow2 bedzie kosztowal ok 200zl :(

dlaczego?

bo kilka tygodni po premierze bedzie pierwszy platny dodatek...

Z tego co wyczytałem dodatki mają być wypuszczane dość często i większość z nich (a może nawet wszystkie) będzie darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będą małe bezpłatne dodatki, to nic, tylko się cieszyć.

Jak na bezpłatne dodatki to ja przewiduje nowe mapki, nowe schematy kolorów, może raz na jakiś czas po 1 nowej jednostce (albo wariancie jednostki już będącej) dla każdej z ras.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? Premiera była, a tu cisza?

 

Przebrnęli szczęśliwie przez instalację?

Ponoć jakieś pomiesznae czeskie klucze niektórzy mają, czy coś :lol2:

U mnie gra nie robiła problemów z rozruchem i działa mi polska wersja językowa, ale za to bonus nie wchodzi (mniej pilne).

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika.

 

Pograłem trochę i narazie kampania prościutka. Idziesz do przodu i kosisz. Jakoś jedynka większe wrażenie robiła.

Troszkę zalatuje rpgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grał już w to ktoś?

 

Ta gra jest produkcji tych samych typow co Company of heroes - dla mnie jednej z najlepszych gier w historii.

 

Ciekawe jak z wymaganiami?

Co trzeba miec zeby w miare pograc?

 

Company of heroes u mnie latał ale to jest jednak nowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhd? poczytaj temat to sie wszytkiego dowiesz. powalajacej liczby postow tu nie widze, streszczac jeszcze nie potrzeba...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhd? poczytaj temat to sie wszytkiego dowiesz. powalajacej liczby postow tu nie widze, streszczac jeszcze nie potrzeba...

Masz adhd? I jak sie z tym czujesz :lol2: ?

 

Dobra spytam inaczej.

Moj komp to:

Seagate Barracuda 7200.10 160GB SATA300 (ST3160815AS)

plus drugi dysk tej samej firmy tylko ze 500 gb.

 

procesor AMD Athlon 64 3200+ BOX (AM2) Orleans

DDR2 800MHz Geil Ultra (4x 512MB) CL4

GeForce 7600GS Galaxy 128MB Zalman

asus m2n4 sli

zasilacz modecom pfc 2.0 400

 

Warto w ogole instalowac?

Edytowane przez krawat88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę ogłady...

 

Wymagania minimalne

Windows XP (z Service Pack 2) lub Windows Vista (z SP1)

- Pentium IV 3.2 GHz lub procesor dwurdzeniowy

- 1 GB RAM (Windows XP), 1,5 GB RAM (Vista)

- karta grafiki z 128 MB (Shader Model 3) – Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600

- 5.5 GB miejsca na dysku twardym

 

Powinno dać sie w to zagrać (tym bardziej ze na skrina czy movie nie prezentuje sie aż tak okazale - jest za to wyraźny postęp wzgledem DoW1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W optymalizacji owszem jest postęp. Na moim A64 2.2GHz / 7600GS / 2GB ram śmiga bez zająknięcia.

Jednak co do rozgrywki, to dla mnie pozostawia wieeele do życzenia. Jakoś nie bawi mnie przechodzenie każdej misji po 3-4 razy z innym kolorem wroga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak co do rozgrywki, to dla mnie pozostawia wieeele do życzenia. Jakoś nie bawi mnie przechodzenie każdej misji po 3-4 razy z innym kolorem wroga...

Bo to gra do multi, szkoda tylko ze zostala tak oglupiona wzgledem jedynki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was podczas rejestracji w Windows - Live miał problem z podaniem kodu z obrazka ?

 

Dołączona grafika

 

Próbowałem różnych przeglądarek, wyłączałem firewalla itp. i dalej nic. Obrazek się nie pojawia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...