Skocz do zawartości
stoprocent

Który 8800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

GeForce PCI-E 8800GT MSI NX8800GT-T2D512E-OC 512 MB TV-out / 2xDVI BOX (256-bit) 625zł

http://www.agito.pl/seria_8/msi_geforce_88...168.326212.html

lub

PALIT GeForce 8800GT 1024MB DDR3 / 256bit TV / DVI PCI-E Super 739zł

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0&am...amp;&f=more

 

Zastanawiam się nad tymi kartami. W FrazPC ostatnio dodali art o nowym tworze MSI http://www.frazpc.pl/artykuly/584/GEFORCE/...natywnie/od/MSI

 

Nie wiem czy dobrze czytam ,ale jest on chyba aktualnie najlepszy z 8800GT, warto dopłacać do 1024mb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przypadkiem nie będziesz na niego narzekał ;) , miałem takiego :P. Zresztą przeczytaj na tym portalu recenzję msi z tymze 256MB , ale takie same jaja są z 512MB. Powiem tylko, ze szybko zjedziesz z taktami tego oryginalnego oc od msi ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przypadkiem nie będziesz na niego narzekał ;) , miałem takiego :P. Zresztą przeczytaj na tym portalu recenzję msi z tymze 256MB , ale takie same jaja są z 512MB. Powiem tylko, ze szybko zjedziesz z taktami tego oryginalnego oc od msi ;/.

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za tajemnica z tą kartą MSI? Wypadałoby podać źródło...

Wypadałoby czytać recenzje chociaż na tym portalu tak jak pisałem w poście wcześniej ;). Oni akurat mieli 256 megową kartę , ja miałem 512 właśnie wersję oc czyli 660 gpu i 1900 memki - niestety z memorek od razu trzeba zejść na 18xx to juz zalezy od sztuki (quimonda to się do niczego nie nadaje) ja z gpu nie musiałem schodzić , bo było w miarę stabilnie aczkolwiek nie wiedząc czemu na viscie w crysisie na default taktach od razu zwiechy po obnizeniu lekko pamieci i gpu wszystko było oki. Nie mówię , że to reguła u MSI , ale i na purepc i u mnie było podobnie. Jak masz gdzie to kupuj cos takiego jak mam w podpisie z zalmanem i z pamieciami juz samsunga, które latają jak trzeba. Mozesz sie zastanowic nad tym galaxy ze zworami i CM, ale z tego co wiem to ten CM nie dorasta do pięt temu zalmanowi jeśli chodzi o odprowadzanie ciepła ;). Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nam się poprostu kiepskie sztuki trafiły. Ja jednak zweszyłem vobisowa promocję i się nawet nie zastanawiałem nad tym gigabytem. Ma co prawda czasem odpały np po kilku godzinnym giercowaniu po ostrym oc :( , ale jeszcze mi zostało do schłodzenia pare elementów na tym gigabycie np sekcja zasilania , bo radiatorów brak, ale nie tylko to trzeba jeszcze dopieścić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są wybredni i bardziej ;). Mnie zachęciło do gigabyta głównie z możliwości podnoszenia napięcia na gpu za pomocą programu co za tym idzie na 1,2V już można poszaleć , poza tym zalmanik też mnie zaciekawił i samsungi - wszystko to za strasznie małe pieniążki. Jesli chodzi o dołączoną do karty grę to na to nie patrzyłem. W dodatku karta jest krótka i w mojej małej budzie jest większy komfort.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliście mi do myślenia z tą grafiką by msi...

 

Z tym, że ja miałem ( może dalej mam? ) ochotę kupić wersję Zilent czyli coś takiego:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...DR3_256bit.html

 

I za około 660zł...

 

Zależy mi na ciszy a Gigabyte do cichych nie należy podobno...

 

Myślicie, że ta wersja Zilent może być już poprawiona i działać jak trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliście mi do myślenia z tą grafiką by msi...

 

Z tym, że ja miałem ( może dalej mam? ) ochotę kupić wersję Zilent czyli coś takiego:

2956985[/snapback]

Pozwólcie, że zapytam przy okazji w tym temacie.

 

Wszystkie 8800GT od galaxy mają zworkę regulującą napięcie, czy tylko ta z tym suszarowym chłodzeniem?

Wszystkie, te z CM HP też mają zworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafikę będę kupował przez internet więc ciężki orzech do zgryzienia - zapytam może sprzedawca sprawdzi...

 

No tak do gigabyte mozna wsadzic kontroler obrotów tylko czy temp się utrzymają? Nigdzie nie mozna poczytac za wiele o tej rev.b - o temperaturach przy roznych predkosciach wiatraka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze zmienilem w takim razie upodobania na tego Gigabyte Rev.B ... zastanawiam sie tylko nad temperaturami przy roznych predkosciach wiatraka?

 

I jak zamocowac Zalman'a Fan Mate 2 , ten gigabyte ma 2pin , a fan mate 2 3pin...? ( nie jestem elektronikiem nie znam się kompletnie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz od producenta karte z fabrycznym OC to masz na to gwarancje, jesli kupisz i podkrecisz to gwarancji nie masz.

A jak cos sie stanie to na pewno Tobie wmowia, ze podkrecales i gwarancji nie uznaja.

Przewiewna buda tez oczywiscie sie przyda, jesli takowej nie posiadasz to lepiej nie bierz tego MSI 8800GT OC a wez 8800GT bez OC i nie baw sie w OC.

 

jurek911 skoro u Ciebie wariowala na fabrycznych to jak Tobie udaje sie pracowac na 720MHz? :)

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już całkiem nie wiem co wybrać...

 

Buda bedzie przewiewna ( Rebel 9 + kilka fanderow )

 

Którą grafikę wybrać tą:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...DR3_256bit.html

 

Czy tą:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...t_PCI-E_TV.html

 

( nie patrzcie na ceny )

 

Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dylemat masz ;)

Ja bym wzial MSI, aczkolwiek skoro jest tyle narzekan (testy tego jednak nie potwierdzaja) to moze wez tego Gigabyte (zeby sie juz tyle nie glowic, czy wsdzystko bedzie OK) i go troche podkrec.

Aczkolwiek temperature zawsze mozna monitorowac.

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...