Skocz do zawartości
cavarr

Prince Of Persia 4

Rekomendowane odpowiedzi

- ukaże się na PS3/XO/PC

- gra tworzona jest przez studio odpowiedzialne za PoP:SoT i Assassyna, czyli powrót do bardziej baśniowych klimatów raczej gwarantowany (wystarczy zresztą spojrzeć na art z oficjalnej stronki)

- nowa część ma odmłodzić gatunek gier action-adventure i wprowadzić nowy styl artystyczny

więcej >> http://xbox360.ign.com/articles/869/869896p1.html

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że cała trylogia mi sie bardzo podobała jednak jedynka miała imo najlepszy klimat :). Właśnie taki baśniowy klim mi najbardziej pasuje do PoP'a. Chociaż jak patrze na skany z tego pisma to klimat raczej "pomuro-ciemno-ciężki" sie wydaje ;p.

 

http://img100.imageshack.us/my.php?image=newpoppage5iy5.jpg

Prawie jak Raziel Soul Reaver'a :)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oczu mu patrzy jak Princowi z Warrior Within :D I widze tez lekki cellshading ;P

 

I w wakacje powinnien sie ukazac. Bedzie trza po maturze kompa w koncu wymienic ;P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w wakacje powinnien sie ukazac. Bedzie trza po maturze kompa w koncu wymienic ;P

Podbijam ^_^

 

 

Bardzo dobrze, że przypomina WW, ktra była IMO najlepszą częścią PoP'a :wink:

Ten cellshading wcale taki lekki nie jest.. mam nadzieję, że to tylko fantazja grafików, bo jak nowy książę będzie komiksowy to lekka porażka <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że cała trylogia mi sie bardzo podobała jednak jedynka miała imo najlepszy klimat :). Właśnie taki baśniowy klim mi najbardziej pasuje do PoP'a. Chociaż jak patrze na skany z tego pisma to klimat raczej "pomuro-ciemno-ciężki" sie wydaje ;p.

 

http://img100.imageshack.us/my.php?image=newpoppage5iy5.jpg

Prawie jak Raziel Soul Reaver'a :)

1? WW bylo miodzio, a 3 czesc sredniawka jezeli chodzi o gameplay dla mnie. Jezeli grafika ma byc taka jak z tej gazety... moze byc roznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na kontynuację klimatu z 2T. Coś pomiędzy baśnią, a mrokiem. Mi tam odpowiada. Może jeszcze poprawia walki. Wtedy byłaby jedna z najlepszych zręcznościówek na kompa :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja t2t miało najlepszy klimat z wszystkich trzech :) dla mnie to t2t najlepsze pozniej sot i na koncu ww :) jesli tak ma nowy pop wygladac to zajebiscie :) uwielbiam cellshading a tu wyglada na mroczniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że grafa to nie wszystko, ale jak mam grać w jakieś cartoon networki to z góry dziękuję :lol:

 

No chyba, że gierka będzie miała klimat Sands of Time - w co cholernie wątpię po tym, co zobaczyłem w drugiej i trzeciej części :|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że poczwarki a'la Marvel zaleją gry.... <_< .Zamiast mroku i ponurego klimatu kolejny bezpieczny w handlu pstrokaty produkt("tak -może to pani wziąć dla pani synka..O -jest duży jak na osiem lat") :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miron72 jak na powyższych fotach nie widzisz "mroku i ponurego klimatu" to ja nie mam pytań :lol2:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Gdzie tu jest coś pstrokatego ??

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miron72 jak na powyższych fotach nie widzisz "mroku i ponurego klimatu" to ja nie mam pytań :lol2:

Gdzie tu jest coś pstrokatego ??

Ja także nie widzę, grafika w ogóle nie pasuje do tego tytułu :/ Pieprzone kreskówki dla dzieci, totalnie nie trzyma klimatu poprzednich części póki co. Zobaczymy co pokażą na UBI DAYS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra ma wyglądać jak na tych artach, które wkleił cavarr to ja podziękuję ;| Rozumiem tak wyglądające arty, ale żeby gra tak wyglądała to jakieś przegięcie... To już bym wolał PoP'a 4 z lekko poprawioną grafiką z T2T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mroku i ponurego klimatu kolejny bezpieczny w handlu pstrokaty produkt

Co za brednie... Od kiedy takie zmiany w rozpoznowalnej, przynoszacej zyski serii jest bezpiecznym posunieciem? Bardzo dobrze, ze eksperymentuja, ile mozna grac w to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie... Od kiedy takie zmiany w rozpoznowalnej, przynoszacej zyski serii jest bezpiecznym posunieciem? Bardzo dobrze, ze eksperymentuja, ile mozna grac w to samo?

Brednie?Seria serią ,a życie...Ja Ci mam tłumaczyć co się robi ,by grę więcej osób kupiło?Będzie to samo -nie bój się.Ale kolorowe, mało krwiste i bardziej baśniowe.Popatrz co się z grami dzieje to załapiesz -walczą o klienta więc uśredniają.Tu o zyski chodzi i to olbrzymie.Więc nowa Toca dostaje silnik z Colina Dirt ,a PoP pastelową graficzkę aby ją można było polecić "mamom i pociechom" no i żeby Niemcy i inni hipokryci nie mieli sie czego czepiać.Obym się zresztą mylił ale jak dadzą taka grafę i krwistość z WW to już farsa będzie.Eksperymentów nie oczekuj zbytnio -raz ,że Ubi(taaa -oni to są elastyczni :razz: .Zupełnie jak EA i FIFA) ,a dwa -widziałeś Sand of Time?Dla mnie to knotem zalatuje niestety nowa odsłona.Naj była IMO PoP WW ale to już kwestia upodobań.

@cavarr -przy kolorystyce Warrior W. to te screeny wyglądają jak wspomnienia z Czerwonej Dzielnicy w jakimś tureckim mieście :lol: .Nie -nie widzę tu mrocznego klimatu ale jak ktoś go zobaczy to zazdroszczę...Bo lubię serie od jedynki na Amigę licząc :wink:

EDIT -w sumie ZIBI_PL ma rację -na ten moment to niepotrzebnie sie wychylamy z oceną.PAmięta ktoś screeny z Crysis i Obliviona i co to miało nie być?Jest ok ale nie tak jak na nich no nie?Więc zlewka -może filmy coś ciekawego obnażą...OBY

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pastelowe?Napisało mi się....Nie bądź szczególant :wink:

XIII -nie uwierzysz..Nie grałem.Tak wyszło.Ale XIII miało być takie z założenia, a PoP to seria więc mogłaby się trzymać klimatu....Wyobraź sobie co będzie jak się taka oprawa twórcą STALKERa spodoba....Nie twierdzę ,że ta kolorystyka jest do zadu ale mi się nie podoba.Dla mnie -już nie to.Poczekajmy na filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Y... tragedia.. nie ma tego mroku, o który się tak kłócicie, w każdym bądź razie ten zielono-morsko-nijaki to go na pewno nie przypomina.

 

odnośnie cell-shadingu

 

Po co to komu? Wolałbym się zgłębić w nowego PoP'a np. na silniku od AC... ooo tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale mi nie styka i tak mimo ze wole bajkowe klimaty (jak w SoT ;]). Normalna grafa chyba byłaby lepsza ale trza poczekać do gameplay movie. narazie to wygląda "prawie" jak nowy dragonball z ;] (nic nie ujmują temu tytułowi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to k#$*a Prince of Persia ma być mroczny i emo?? Bo tak go uczynili w The Two Thrones i Warrior Within? Ja tam gralem w Sands of Time i nie bylo tam mroku tylko miodny platformer. Kto powiedzial ze POP musi byc mroczny? Tworcy poszli inną drogą i chwała im za to. Rozumiem, ze moze się to nie podobać, ale nie wmawiajcie mi, że POP ma być mroczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...