Skocz do zawartości
cavarr

Prince Of Persia 4

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zbierać wszystkie niebieskie światełka żeby odblokować resztę leveli?

Nie, ja ukonczylem gre gdy mialem ich kolo 700 a wszystkich jest ponad 1000.

Do kazdego levelu ( czy tez lepiej pasuje nazwa terenu ) wymagana jest wyznaczona ilosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do terenu tylko do magii, dzieki ktorej mozna poruszac sie po danym terenie. Swiatelek w sumie mozna uzbierac 1001, a zeby odblokowac wszystkie magie trzeba ich miec bodajże 560, a taka ilosc zbiera sie praktycznie z palcem w [gluteus maximus], nawet za bardzo nie przejmujac sie nimi. Szybko sie poddales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, kłódki to masz do miejsc gdzie toczysz finalne walki z głównymi bossami. Żeby je pozdejmować trzeba najpierw w każdej z 4 krain pokonać bossa władającego okręgiem 4 tych krain. Jeśli już masz 760 światełek, to możesz odblokować przy głównym pałacu wszystkie magie i latać po krainach jak ci się żywnie podoba.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gdy próbuje odpalić Burnout Paradise lub Prince of Persia wywala mi klasyczny komunikat.

"Błąd burnoutparadise.exe" i jest "Wysyłaj", "Nie wysyłaj"

Czy ktoś wie może dlaczego tak sie dzieje?

Komp może troche stary ale TR:U działał na Low.

PC:

OS: Windows XP SP3

Procesor:AMD Athlon XP 2000+, ~1.7GHz

Karta: NVIDIA GeForce 7600 GS

PS. Dodam jeszcze że jeśli problemem jest procesor (Tak stwierdzono w poprzednim topicu) to dlaczego TR:U działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna gierka, niemal relaksująca :)

 

Na minus dialogi - dżizas, nie dość że durne, to jeszcze dubbing i część kwestii jak zwykle zrobione ni z gruchy, ni z pietruchy :/ ...

 

Nie da się w polskiej wersji odpalić oryginalnych dialogów???

 

Jestem ZA - 8.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak pokonać wojownika w Wieży Ozmada (Miasto Światła) ? Z tego co pisze w poradniku z GRY-Online to trzeba go zepchnąć na rusztowania. Ale jak go tam spycham to włącza się przerywnik gdzie muszę szybko naciskać niebieski przycisk (atak). Nie ważne jak szybko to robię to i tak mi się nie udaje. Próbowałem kilkanaście razy i nic. Pozostałych 3 bossów pokonałem bez żadnego problemu, został mi tylko wojownik z którym nie mogę sobie dać rady.

 

Trzy poprzednie części nie były łatwe, ale walka z wojownikiem jest trudniejsza niz wszystkie tam walki razem wzięte. I dlaczego pozostałych bossów można pokonać bardzo łatwo, a wojownika to istna katorga ? Jak szybko mam naciskać ten przycisk ? Z prędkością światła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, musisz bardzo szybko wciskać przycisk, ale także równomiernie (dużo zależy od tego JAK wciskasz przycisk). Zależy też od sprzętu, bo np. u mnie na myszce dużo łatwiej go zrzucić niż gdybym używał pada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram padem (Logitech RumblePad 2), spróbuje na myszce. Ale w innych tego typu przerywnikach gdzie też trzeba naciskać szybko jakiś przycisk wszystko jest ok. Jedynie z walką z wojownikiem coś jest nie tak.

 

Edit: Na klawiaturze i myszce nawet jak dość wolno klikam to udaje się go pokonać. Dość śmieszne bo na padzie nie działało, a na klawiaturze jest ok. Może ta gra nie lubi mojego pada.

Edytowane przez hardy99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gites gra... szkoda że na Xo jest droga jeszcze.

 

Co do wersji PC.

 

Jak jakiś stwór czasyna robić atak i mogę się bronic, wyskakuje ikonka rączki, u mnie te podrzucanie itp. jest pod klawiszem "Q", ale to pewnie mało ważne.

 

Kiedy wciskać żeby wykonać kontra atak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gites gra... szkoda że na Xo jest droga jeszcze.

 

Co do wersji PC.

 

Jak jakiś stwór czasyna robić atak i mogę się bronic, wyskakuje ikonka rączki, u mnie te podrzucanie itp. jest pod klawiszem "Q", ale to pewnie mało ważne.

 

Kiedy wciskać żeby wykonać kontra atak?

 

Gdy przeciwnik będzie już robił zamach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem. Gra dobra, tylko te walki mnie denerwowały. Po kija dali uniki, skoro i tak działają raz na 10 prób. Każdy oponent wali na pięć metrów do przodu, a my musimy wejść mu na głowę żeby zaatakować. Za dużo QTE, a za mało rozbudowania mechaniki pojedynków.

 

No i największy minus - na konsolach jest dostępny dodatek do ściągnięcia - Epilogue, który dokańcza historię urwaną w grze i ma dużo wyższy poziom trudności :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem. Gra dobra, tylko te walki mnie denerwowały. Po kija dali uniki, skoro i tak działają raz na 10 prób. Każdy oponent wali na pięć metrów do przodu, a my musimy wejść mu na głowę żeby zaatakować. Za dużo QTE, a za mało rozbudowania mechaniki pojedynków.

 

No i największy minus - na konsolach jest dostępny dodatek do ściągnięcia - Epilogue, który dokańcza historię urwaną w grze i ma dużo wyższy poziom trudności :/

I według trailerów można pomyśleć że art nie chciało im się obrabiać :P

 

Teraz jak się zmagam z 3 dzielnicą... brakuje mi ataków ze ściany.

 

Ps. będzie następny pop... jak ktoś dotrwał zakończenia to wie o co chodzi

 

A ten co chce się dowiedzieć

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Na własną odpowiedzialność"
Uratował Erike, ale znowu "zuo" się rozprzestrzenia... POP:WW ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Nabyłem sobie ta gre i...mam głupkowate pytanie.No normalnie nie wiem jak wybierać na ekranie mapy lokacje do której chce sie przenieść aby kontynuować gre.Jestem na samym początku gdzie wybiera sie po raz pierwszy lokacje.I klikam myszką,naciskam spacje,podświetla sie i... nic.:/ Albo jestem dziś mega zmęczony albo nie wiem.help.

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam mozesz sie przeniesc do lokacji ktore juz wczesniej odwiedziles a podswietlenie odpowiada tylko za to, ze jak puscisz to niebieskie swiatelko Erika, to bedzie ono pokazywac tylko droge do tej zaznaczonej lokacji. Zagmatwalem ale chyba wiadomo ocb?

Btw czytalem gdzies kiedys ze ma wyjsc dodatek do tej gierki kończacy całkowice fabułe ale nie wyjdzie na PC :/ potwierdzi ktos?

Edytowane przez gr0chu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...