Skocz do zawartości
hirikawa

Kolejny Zestaw Do Oceny (do ~1900zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zestawik do oceny (do ~1900zł). Z możliwością OC kiedy zajdzie potrzeba. Nie jestem pewien grafiki, bo w większości w sklepach mają rev.a no i bym musiał zamawiać w dwóch różnych miejscach. Tak samo ram stoi nieco pod znakiem zapytania, te Mushkiny zbierają różne oceny. Zasilacz trochę ponad miarę, ale odłączanych kabli nie daruję.

 

Intel Core 2 Duo E8200 /2.66GHz, 6MB, 1333MHz, BOX/

DFI LanParty DK 35 /intel P35/

Mushkin 2GB (2x1GB) PC800 CL4 HP

GIGABYTE GF 8800 GT 512 MB, 256 bit, Zalman, BOX ( NX88T512HP ) rev.b

Corsair 520W [CMPSU-520HXEU]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ManhunT666 >> GeForce 8800GTS 512MB DDRIII /256bit/ HDTV 2xDVI nie brałem pod uwagę, warto dopłacić? Czy zawracać sobie główę poszukiwaniem rev.b Gigabyte 8800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: http://www.frazpc.pl/artykuly/572/GEFORCE/...92/po/raz/drugi jest porównanie 8800GTS vs. 8800GT. Ta pierwsza ma standardowo wyzsze taktowania oraz 8800gts ma 128 jednostek zunyfikowanych, a 8800gt ma ich 112. Po podkreceniu 8800gt na takie same zegary, na jakich myka 8800gts przewaga tej drozszej moim zdaniem jest napewno nieadekwatna do jej roznicy cenowej między 8800gt. Roznica jest na poziomie 2-4%, i to i tak przy dobrych wiatrach. Ja sam mialem zastanowic sie czy nie brac przypadkiem tej 8800GTS, ale z tego co wyczytalem w tym teście na frazpc, to kupie jednak chyba 8800gt, bo nie oplaca mi sie doplacac 80zl, zeby miec minimalnie wieksza wydajnosc w grach.

Pozdro :wink:

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...