Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to u Czechów i Ukraińców sklepy są zapchane M-labami ,więc ściągnięcie ich do nas (gdy jest na nie taki popyt) powinno leżeć w interesie skepów. Chyba ,że dostawa była już dawno... a skepy czekają na jeszcze większe osłabnięcie dolara i jeszcze większy zysk.

to by było trochę dziwne , część ludzi przecież nie ma anielskiej cierpliwości i nie bedzie czekać po kilka miechów <_< a na magazynach chyba nie leżą - bo sklepy przecież już za to musiały zapłacić - zresztą ktoś by sie wyłamał i puścil pewnie po 500 na allegro :mad:

A może zrobimy jakąś akcje i sprowadzimy jakąś większa ilość z zagranicy dla forumowiczów - skoro tam jest tego więcej i nei ma problemów z dostępnością. Ceną pewnie też by była mniejsza - jak te 450 -500 zł ( mowa o 7c). W sumie to dolar i euro mają jeszcze spaść - to można kilka dni odczekać jak by co.

Nie wiem czy był by ktoś kto by to ogarnął bo to nie małe paczuszki typu karty graficzne.

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od producenta tzn Microlab.cn musiałbys wliczyć pewnie kosmiczną cene wysyłki dość cieżkiej paczki z Chin przez pół ziemi

 

Sklepy w Rosji: http://www.microlab.com/shops/russia/

Sklepy na Ukrainie: http://microlab.ua/shops/ukr/

Sklepy na Białorusi: http://www.microlab.com/shops/belarus/

Na brak nie można narzekać

Edytowane przez hps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od producenta tzn Microlab.cn musiałbys wliczyć pewnie kosmiczną cene wysyłki dość cieżkiej paczki z Chin przez pół ziemi

 

Sklepy w Rosji: http://www.microlab.com/shops/russia/

Sklepy na Ukrainie: http://microlab.ua/shops/ukr/

Sklepy na Białorusi: http://www.microlab.com/shops/belarus/

Na brak nie można narzekać

poszperałem trochę bezwartościowe te linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy znają adresy sklepów gdzie można kupić u sąsiadów microlaby, może i bezwartościowe

 

Przykro mi, ale do nich nienależe

Edytowane przez hps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w morde, niedobrze. zamowilem microlab 7c w infosofcie ale bedzie problem z ustawieniem , z cala pewnoscia nie beda staly przy monitorze. czy 30 cm z tylu bass reflexu starczy zeby nie bylo dudnienia ?

 

Nawiasem dostalem maila z infosoftu ze dostawa ma byc za 2 tyg ale pewnosci nie ma. cena 484 zl z dostawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie ML gra lepiej niz te tannoye .

Zastanawialem sie nad kupnem wzmacniacza i monitorow + odtwarzz CD. Do malych pomieszczen rzedu 12 m2 milalem upatrzony zestaw ; Maranz 6002 albo 7001 + kolumny Monitor Audio BR2 lub chinskie Ushery 520. Calosc by mnie kosztowala okolo 4 tys zl. Jednak zdecydowalem sie na microlaby bo po usherach ktore sa chinskie widac ze ceny brytyjskiego i amerykanskiego sprzetu hi fi sa z kosmosu. Usher 520 kosztuje 1200zl i jest lepszy niz bowersy za 3 tys. sluchalem obu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół a nożyce się odezwą. Już najprostszą unitre wystarczy wziąć i będzie to grało o niebo lepiej

 

porponuje poszukac na audiostereo pod haslem monitory, wafle tez sie znajda w podobnej cenie czasem. Solo 7c nie sa warte tyle co teraz.

Edytowane przez lisciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół a nożyce się odezwą. Już najprostszą unitre wystarczy wziąć i będzie to grało o niebo lepiej

 

porponuje poszukac na audiostereo pod haslem monitory, wafle tez sie znajda w podobnej cenie czasem. Solo 7c nie sa warte tyle co teraz.

Nie przesadzaj...

Moze solo idealem nie sa, ale za 500zł NIC NIE ZLOYSZ lepszego (chyba ze uzywane)

Ws303 (120zł) + 380zł glosniki...podaj linka do glosnikow za 380zl ktore z ta ws zagraja lepiej niz solo 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dobrze...

Ale 480zł masz za SOLO-7C ze wzmacniaczem i jako takim okablowaniem...

 

I nikt mi nie wmówi, że z łatwością znajdę używane komponenty (wzmak/kolumienki dwie) za 325zł, które zagrają przynajmniej na poziomie SOLO-7C... A nawet za te 484zł obecne.

 

Gdybym sam sprzedawał tak dobry produkt (w danej cenie), który jest obecny w ilościach limitowanych... też bym windował ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce o tym pisać ale mając do wyboru 480zł na solo 7c wybrałbym cokolwiek innego to jest cena w której one już się nie opłacają.

powiedzial czlowiek ktory nie odroznia DACa od AMPa. :S

 

 

Boze, widzisz i nie grzmisz!

no offence, ale zal dupsko sciska po takich wypowiedziach.

 

Zrobie teleturniej pt. "Rozmowy z lisciem"..

pyt1: "nie chce o tym pisac" .. to po chu. napisales ??

pyt2: "wybralbym cokolwiek innego" gdzie kur.. byles jak sprzedawalem B&W ze wzmacniaczem ? ? :D

pyt3: ... a w zasadzie prosba.. MYSL !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche przesadziles raport poszedl. I odrozniam tylko nie wiem co to jest t-amp bo nie sledze jego losow i nie wnikalem w budowe tych wynalazkow poki co. A nie chce mi sie rozwodzic na ten temat bo wyszedl by esej. Wiec opanuj sie czlowieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pokaż mi panie, co lepszego za 480zł znajdziesz.

Podaj najlepiej jakieś linki. Do wzmacniacza, kabli oraz samych monitorów. Mile widziany nowy sprzęt na gwarancji.

 

Peace & Love~! ;D

Edytowane przez Hansu (-+)''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche przesadziles raport poszedl. I odrozniam tylko nie wiem co to jest t-amp bo nie sledze jego losow i nie wnikalem w budowe tych wynalazkow poki co. A nie chce mi sie rozwodzic na ten temat bo wyszedl by esej. Wiec opanuj sie czlowieku

przesadzilem? byc moze..

Ale noz mi sie w kieszeniu otwiera jak czytam "to jest cena w ktorej one sie juz nie oplacaja"..

 

na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Na podstawie swojego "widzi mi sie" ?

gdzie agrumenty? gdzie porownania? gdzie teza i wnioski?

wiesz jak to widze?.. wlazl sobie na forum listek, myslal, myslal az sie spocil.. i wydumal krzycząc radosnie "bingo!":

"KWOTA 480 złotych Polskich jest stanowczo zbyt duza suma na glosniki MICROLAB SOLO7C!"

dlaczego?

"BO TAK!" ;S

 

wiesz co drazni ludzi najbardziej na kazdym forum?

-szeroko rozumiana glupota.

 

Raportem mnie nie strasz, przyjdzie moderator, jezeli ma jaja, zobaczy w czym jest problem i skonczy sie na usunieciu offtopica + kilka zdan od ojca prowadzacego. Jezeli nie, cóż.. to walka z wiatrakami bedzie ;)

 

Lisciu, nie mam na celu Ci ublizac. Mam tylko nadzieje, ze nastepnym razem zanim cos napiszesz, zastanowisz sie dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co drazni ludzi najbardziej na kazdym forum?

-szeroko rozumiana glupota.

 

Lisciu, nie mam na celu Ci ublizac. Mam tylko nadzieje, ze nastepnym razem zanim cos napiszesz, zastanowisz sie dwa razy.

Nie tylko ciebie.

 

Może i nie miałeś ale użyłeś trochę za dużo mięsa i mógł poczuć się z tym źle. Na pewno tego typu atakiem słownym nic nie osiągniesz - wiem z doświadczenia :].

 

PS: do czego to doszło żeby raportami straszyć.

 

 

Widzę, iż nie tylko ja czekam na spadek cen. Tylko kiedy to nastąpi, w styczniu, w lutym ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...