Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra HeatheN, masz trochę racji ;) Fakt, że to wszystko się przerodziło w jeden wielki lament. Ale jeśli chodzi o mnie to nie mówię o komputroniku czy nie wiadomo jakich hurtowniach, ale o tych 3 sklepach które do tej pory sprowadzały, wywindowali cenę kiedy tylko dolar zdrożał, tym się tłumacząc, a mimo, że dolar własnie spadł o 30gr to i tak cena zostanie, bo skoro już parę osób pododawało do koszyka to czemu nie...tylko, piszę o tym, że z ceną niższą o te "głupie" 50zł znajdą więcej nabywców i tyle. Ja owszem, płaczę o te 50zł, bo mimo, że mnie na nie stać to w tym momencie nie zostaje mi na dźwiękówkę, a swój portfel plan mam jak na razie na sztywno dopięty i gdyby nie te ceny tak już bym sobie mógł zamówić komplet. Teraz pozostaje płakać bo na cholere mi Solo jak nie dam rady zainwestować w chociażby audigy? ;)

 

Owszem dźwięk się nie zmiania, owszem wciąż są warte...ale paru osób na pewno w tym momencie już na nie niestać i tyle ;)

 

To tyle odemnie, bo faktycznie już wystarczy tych żali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze nie mozna przeliczac jedynie ceny glosnikow...owszem wahania dolara powinny juz zaowocowac spadkiem cen...jedna dochodza jeszcze koszta transportu, oplaty, cło?

Zreszta tak jak z paliwem...jak zdrozeje barylka odrazu ceny skacza w gore bo ROPA DROZSZA, jak barylka ztanieje CENY STOJA, bo trzeba sprzedac po cenie drozej jaka sie za rope zaplacilo (czemu jak drozeja to nie wyprzedaja najpierw po nizszej cenie hehe)..ot takie tlumaczenie monopolisty....faktycznie jakby byla wieksza konkurencja sklepy nie moglyby sobie pozwolic na takie zagrywki..z drugiej strony kazdy orze tak jak może ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec majle slijcie do producenta, aby to ten bardziej przylozyl sie w poszukiwaniu polskiego dystrybutora....a nie do sklepow.... jak mozna miec pretensje do sklepu ze czegos nie maja?!

Jestem w kontakcie mailowym z Microlabem , podałem im kilka sklepów i hurtownie

jakaś inicjatywa jest z ich strony bo by mnie olali i nie odpisali w ogóle

jednak nie bardzo wiem kogo im tam najlepiej polecić , zobaczę co odpiszą na ostatniego maila

 

Jeśli ktoś by zaczął regularnie zamawiać był by jako dystrybutorem na polskę to na pewno była by większa dostępność ceny może też by spadły , tak czy inaczej jak sami czegoś nie sklepiemy to nasze sklepy na pewno to oleją bo i tak sprzedadzą plastik fantasik jaki mają w ofercie

POZDRO

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lejdis end dżentelłomen"........właśnie stałem się dzisiaj kolejnym szczęśliwym posiadaczem sprzętu ML 5c. Poznałem nowe znaczenie słowa "dźwięk" :razz:. No nie da się tego opisać :lol2:

welcome to the club. pewnie za jakis czas zachorujesz na dac'i, nowe kable, karty, modyfikacje i lepszy sprzet :P Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

welcome to the club. pewnie za jakis czas zachorujesz na dac'i, nowe kable, karty, modyfikacje i lepszy sprzet :P

 

Dzięki!!!

Mam nadzieję że na razie nie będzie potrzeby......ale odkryłem nowe znaczenie słowa "dźwięk".........MICROLAB :P

Słyszę efekty których dotąd nie znałem na swoich Creativach T3030. Filmy chodzą świetnie, a muzyka na mojej karcie SB AUDIGY SE chodzi tak :gitarzysta2: (na FLAT o3wiście).

 

Dzięki w ogóle chłopaki za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!!

Mam nadzieję że na razie nie będzie potrzeby......ale odkryłem nowe znaczenie słowa "dźwięk".........MICROLAB :P

Słyszę efekty których dotąd nie znałem na swoich Creativach T3030. Filmy chodzą świetnie, a muzyka na mojej karcie SB AUDIGY SE chodzi tak :gitarzysta2: (na FLAT o3wiście).

 

Dzięki w ogóle chłopaki za porady.

uzywasz kx'ow i asio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywasz kx'ow i asio ?

 

Wiesz.....ostatnio próbowałem z ASIO, ale mi się nie udało!!! Zna ktoś wersję pod moją kartę?? Bo pierwszy kx jaki ściągnąłem to nie wykrywa mi go foobar.

A wiecie....odkąd poznałem foobar'a nie jestem w stanie się jakoś z powrotem na Winamp'a się przenieść......taki los :)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do konca jesli mamy zamiar nabyc lepsze przetworniki w pozniejszym czasie ;)

No chyba że tak :wink:

 

Nic dziwnego że ludzie podniecają się Solo 5/6/7 jak wcześniej siedzieli na plastikowych pierdziawkach Logitech i Creative. Dlatego nieraz ich opinie są bardzo mocno przesadzone. Jak moje kiedyś zresztą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak :wink:

 

Nic dziwnego że ludzie podniecają się Solo 5/6/7 jak wcześniej siedzieli na plastikowych pierdziawkach Logitech i Creative. Dlatego nieraz ich opinie są bardzo mocno przesadzone. Jak moje kiedyś zresztą :wink:

Zgodze sie.Tak samo jak opinie ludzi ktorzy przesiedli sie z glosniczkow w monitorze na pierwszy lepszy zestaw 2+1:/niestety sie na to nabralem i kupilem Modecomy MC2600 ktore mialy byc takie wypasione :mur: Mam nadzieje ze na 6C sie nie zawiode. Edytowane przez Myku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisać w googlach "asio" to ja też potrafię :] Naprawdę.

 

Prosiłem o odniesienie do konkretnej karty muzycznej, którą podałem i jakąś opinię praktyka.

Edytowane przez michal_banszel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają 4c w stosunku do 5c? Ktos miał wogole z nimi do czynienia? Bo niestety przy obecnych cenach 6c i 7c są poza moim zasięgiem :sad: . Nie wiem tylko czy dokladać do 5c czy kupować 4c, różnica w cenie to bądź co bądź prawie 100zł, tylko ze o 4 to mało co jest napisane... Czym te modele właściwie się różnią?

 

Będą podłączone do kompa, gdzie w ciągu kilku tygodni powinna zagościć jakaś tańsza karta niezintegrowana, pewnie jakis stary Aureal Vortex lub SB live 24bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc, czy jest jakaś duża róznica pomiędzy 5 i 6 ? Coś co by wskazywało definitywie na 6tki zamiast 5tek? Bo 4C to w zasadzie odpadają zupełnie. A parę już osób chyba kupiło 5tki prawda? Szczerze powiedziawszy nie mam ochoty już czekać dłużej, drogo ale trudno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc, czy jest jakaś duża róznica pomiędzy 5 i 6 ? Coś co by wskazywało definitywie na 6tki zamiast 5tek? Bo 4C to w zasadzie odpadają zupełnie. A parę już osób chyba kupiło 5tki prawda? Szczerze powiedziawszy nie mam ochoty już czekać dłużej, drogo ale trudno :/

są nieprzetestowane, ot co.

nikt nie słuchał 6c i 5c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom parę osób je kupiło, w tym ja. Nie miałem okazji słuchać Solo 6c, aby porównać je z moimi 5c. Najważniejsze, że jestem zadowolony z zakupu, grają znacznie lepiej niż moje poprzednie Logi Z-3e. Sam czekałem na Solo6c, ale ile można. Zdecydowałem się kupić Solo5c, czego nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno 5c i 6c mają taki sam głosnik? Wszędzie jest podawane, że w sol6c i 5c jest głośnik 6,5''. Mam od niedawna 5c i w nich głośnik wcale nie ma 6,5'' (6,5''=6,5x2,5=16,25cm), jest mniejszy, nawet od wewnętrznych stron obudowy nie ma 16 cm. Nie widzialem 6c więc nie wiem jak tamten głośnik wygląda, ale mam wątpliwości, czy są takie same, nawet na zdjęciach wyglądają inaczej, 6c ma spiczastą kopułkę, 5c zaokrągloną. Mógłby ktoś kto ma 6c sprawdzić jak w nich to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno 5c i 6c mają taki sam głosnik? Wszędzie jest podawane, że w sol6c i 5c jest głośnik 6,5''. Mam od niedawna 5c i w nich głośnik wcale nie ma 6,5'' (6,5''=6,5x2,5=16,25cm), jest mniejszy, nawet od wewnętrznych stron obudowy nie ma 16 cm. Nie widzialem 6c więc nie wiem jak tamten głośnik wygląda, ale mam wątpliwości, czy są takie same, nawet na zdjęciach wyglądają inaczej, 6c ma spiczastą kopułkę, 5c zaokrągloną. Mógłby ktoś kto ma 6c sprawdzić jak w nich to wygląda?

 

Solo 6c - 6.5"

Solo 5c - 5.25"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...