Skocz do zawartości
Xtreme Addict

Najszybszy C2d W Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czyli nie trzeba mieć kaskady ani trzymać z OCX by być fajnym :lol2:

 

Komputerek:

 

Asus Commando niemodowana i niemodowalna :wink:

E8500 BOX FPO # Q807A273

Goodram PRO PC8500 2x1 GB (Micron D9 GKX) - dostarczył Wilk Elektronik

Antec 1000W - dostarczył Cooling.pl

Asus 8800 GTS - dostarczył DDR2.PL

Samsung F1 640 GB - dostarczył Marek

 

& a wszystko zawdzięczam cichym wentylkom Xthermala :wink: Dostarczył Xthermal :razz:

 

Trochę historii, więc pewnego dnia zgadałem się z kolegą ze sklepu Cooling.pl na ulicy Bruna by coś pokręcić (dobra, to było w czwartek), jako, że Marek jest zapracowanym człowiekiem to ofiarowałem się na ochotnika, że pojadę po "dopalacz". Oczywiście mając szczeście o godz. 11 rano udało mi się dorwać ostatnią kostkę lodu 10 kg :sad: Następnym razem będę rezerwował :D

 

Więc zabraliśmy się w końcu za OC. Napotkaliśmy praktycznie same przeciwności losu, głównie za sprawą zdechłego Commando. Niestety Marek nie wziął z domu swojego wyselekcjonowanego P5B Deluxe'a... W dodatku pot dość słaby (pinowiec itp..), ale co tam... Więc drożąc dałej rannego Commandosa doszliśmy wspólnymi siłami do dość mizernego wyniku...

 

Dołączona grafika

 

Czyli najszybszy C2D w PL, ciekawe co cep pokaże pod czymś mocniejszym...

 

SuperPI 1M przechodził ~ 5700 MHz, SPI 16M coś psioczyło. Niestety były to wyniki bez strapa itp., więc nie robiliśmy screenów z zamiarem poprawienia wyników, jednakże wtedy Commando całkowicie zdechło, więc zabawa się skończyła. Znając moje doświadczenie z nią, za ok. 2 dni zmartwychwstanie.

 

Morał: na przyszłe benche zabrać więcej Commandosów ze sobą.

 

Para fotek:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Do zobaczenia za jakiś czas z 6 GHz na liczniku :rolleyes:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku poczytaj to dowiesz się dlaczego SPI nie ma :) wasze akcje ze szprotem czasami się lepiej nie kończyły no i pokaż mi tego najszybszego C2D (tego z Węgier) i waszą akcję z nim w waszym wykonaniu :)

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku poczytaj to dowiesz się dlaczego SPI nie ma :) i pokaż mi tego najszybszego C2D :>

Dlatego poprosiłem następnym razem. MHz to nie wszystko, teraz PP ratio w modzie :)

 

Kilka dni temu w PL byl C2D szybszy o te pare mhz, jednak się skitrał, a pokazywalem jak bylem maly ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec czekam, jestem strasznie ciekaw spi 1m i tego jak kontener sobie poradzi z wiekszymi probkami :)

 

Jaki znowu Benedykt?

 

BTW Czemu masz taki sam opis jak ja - zazdrość, próżność czy chęć dogryzienia :) ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni ,ten psełdo team nic nie pokażą ,widziałem ich na ESWC to są jakieś lamusy- ,a zapewnialiście mnie że to jedyny team OC godny uwagi w PL.Jestem załamany jak tak ma wyglądać Polska scena OC-TRAGEDIA,jednym słowem :huh:

btw.piekny zegar -mega Gratki!!!

Edytowane przez franky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzzo fajny wyniczek- szkoda że nie ma valida- 3mam kciuki żeby udało sie zvalidować to przyszłym razem i chociaż 1 m pocisnąć...

 

Jak to jasno widać jedni wiecznie coś obiecują , a inni mimo problemów potrafią raz na jakiś czas pokazać coś wartego uwagi :wink:

 

 

Swoją drogą byłem z paroma osobami na ECWS wczoraj i nawet nie szukaliśmy szprota - z góry było wiadomo że nic z tego nie wyjdzie ,jak zwykle :wink:

Dobre benche to w zasciszu domowym w zgranej ekipie się robi, a nie pozerstwo na takich targach...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie, czyli nie trzeba mieć kaskady ani trzymać z OCX by być fajnym :lol2:

Amen...

 

Jak to jasno widać jedni wiecznie coś obiecują , a inni mimo problemów potrafią raz na jakiś czas pokazać coś wartego uwagi :wink:

 

 

Swoją drogą byłem z paroma osobami na ECWS wczoraj i nawet nie szukaliśmy szprota - z góry było wiadomo że nic z tego nie wyjdzie ,jak zwykle :wink:

Dobre benche to w zasciszu domowym w zgranej ekipie się robi, a nie pozerstwo na takich targach...

No niech sie chlopaki pochwala wynikami...

 

Dokladnie... nie pojechalem na ESWC z tego powodu ze poklucilem sie o benchowanie... "mialem" krecic na jakims nieznamym mi sprzecie nie moglem przywiezc swojego sprzetu (lepszego) wiec... nie widzialem sensu pchac sie do Poznania, wydawac kupe kasy, po to zeby troche sie ponapinac... i takim sposobem zostalismy z Lancem w domu :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "mialem"
"mialem", poniewaz pewnie nie dotknąłbym tej platformy bo najlepszy overclocker w PL by pewnie siedzial na tym i tyle byloby z krecenia :)
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " bleble"
Moze ktos chetny na benchownaie za tydzien??

 

Warunki: Musi przyjechac do mnie, dorzucic sie do lodu, przywiezc piwo i jakis swoj sprzet przytargac...

 

Ja daje proce :) E7200, E8200, E8400 i moze skombinuje pare E8500

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mialem", poniewaz pewnie nie dotknąłbym tej platformy bo najlepszy overclocker w PL by pewnie siedzial na tym i tyle byloby z krecenia :)

 

ciii...

Takie uwagi na tym forum są absolutnie niedopuszczalne- zaraz ktoś wleci wyedytować te niedopuszczalne wypowiedzi i jeszcze % zarobimy za krytyke Naczelnego Ocera w Rzeczypospolitej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciii...

Takie uwagi na tym forum są absolutnie niedopuszczalne- zaraz ktoś wleci wyedytować te niedopuszczalne wypowiedzi i jeszcze % zarobimy za krytyke Naczelnego Ocera w Rzeczypospolitej :lol2:

Nigdy jeszcze % nie mialem...

 

Ps. Zapomnialem jeszcze pogratulowac XA :) dobra robota, ale... ale... my sie nie damy :) Na e8400 bylismy 200mhz w plecy wiec... trzeba skombinowac e8500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękówka wszystkim :)

 

6 GHz to tylko LN2/Kaskada :)

 

99tomcat

I bardzo dobrze, niech polska scena OC się rozrusza B-) Sector selekcjonuj fajne E8500, to są świetne cepy do zabawy. Miałem E8400 i E8500 po parę sztuk i uwierzcie mi, zdobędziecie fajnego E8500 i już go nie zamienicie nawet na fajniejszego E8400 :wink:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękówka wszystkim :)

 

6 GHz to tylko LN2/Kaskada :)

 

99tomcat

I bardzo dobrze, niech polska scena OC się rozrusza B-) Sector selekcjonuj fajne E8500, to są świetne cepy do zabawy. Miałem E8400 i E8500 po parę sztuk i uwierzcie mi, zdobędziecie fajnego E8500 i już go nie zamienicie nawet na fajniejszego E8400 :wink:

 

Sie Misiek rozbestwil :))

 

Czekam na ciag dalszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku poczytaj to dowiesz się dlaczego SPI nie ma :) wasze akcje ze szprotem czasami się lepiej nie kończyły no i pokaż mi tego najszybszego C2D (tego z Węgier) i waszą akcję z nim w waszym wykonaniu :)

no cóż, mając w pamieci twoje zapewnienia o pancernych szybach w domu i twoim "6800GT w sli" (posty z pewnego forum archiwum stan na 04.2004-2005 :wink: )

 

 

Nie ma walidacji nie ma wyniku ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam

 

E8500 @ Maniakalny CPU alu-cu pot Asus Commando vdroop/vcore mods/  (prawie nieśmiertelna) @ Maniakalny NB alu-cu pot 1x512 MB Goodram PRO PC8500 (D9 GKX)Maxtor 80GB SATAPentagram 1050W ES GeCube X1050

 

Magiczna bariera

 

Dołączona grafika

 

Wynik

Dołączona grafika

 

VALIDATION @ 6181.52 MHz

 

Gdy robiłem screenshota i walida na 6.2 GHz coś sobie zdechło i poszło do nieba... Więc cała sesja trwała olśniewające 10 min... ZERO czegokolwiek innego niż screen... ale tym razem VALID jest :lol2: :wink:

 

Podsumowując, 6 GHz i więcej jest. Wniosek - będzie dogrywka.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...