Skocz do zawartości
GiKeR

Jaka karte grafiki wybrac??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam PowerColor geForce 2 Ti i chcialbym ja zmienic.

Jaka karte polecacia ale taka w rozsadnej cenie bo nie mam za duzo kaski i za ile moge sprzedac ta swoja ??

Aha i jeszcze co myslicie o ECS K7S5Al ?? mam na niej Athlona XP 1700+ i widze ze chyba jestem ostatnim czlkowiekiem na ziemi ktory nie ma tego procka podkreconego. Czy na mojej plytce tez mi sie go uda podkrecic chociaz troszke?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet topiców o grafach było ostatnio od <font color="#FF0000">[ciach!]</font>! a O KRECENIU axp jESZCZE wiecej! Szukaj ślepoto! A nie zaśmiecaj forum

Chlopak napisal swojego pierwszego posta a ty tak na niego najezdzasz, torszke milej mogles mu to powiedziec,

Napisz ile kaski mozesz przeznaczyn nan nowa grafe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to niewiem jakiej kwoty siegnom moje fundusze ale najbardziej sie zastanawiam nad ATI 8500/9100 ale jakos dalej nie mam przekonania do ATI i niewiem czy to bedzie dobry zakup :D

A co do ciebie BOB to przeciez po to jest forum zeby sie pytac a ze kazdy ma inna konfiguracje komputera dlatego tez zaczalem nowy watek bo np: moja plytka nie obsluguje AGP x 8 i odrazu odpada polowa kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...np: moja plytka nie obsluguje AGP x 8 i odrazu odpada polowa kart

Nic nie odpada, bo AGP 8x to jest opcja, a nie wymaganie. A jeśli sam nie wiesz ile możesz wydać kasy, to wątpię żeby ktokolwiek mógł Ci pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest bełkot fanów nvidii

a co można kupić do 300 zł z radeonów?

a u nvidii gf 4 mx 440, 450 i 460 i jest nienajgorszy sprzęt.

ati są dobre ale drogie a radeon 7500 ddr jest zdecydowanie słabszy od mx440 a ta sama klasa cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizej 400 masz R9000, wspiera dx8 w przeciwieństwie do MXileś, które wspierają tylko dx7 (te mxy to zabytek z ery GF2 - nie wiem czy Giker by cokolwiek zyskał zamieniając na to swoje GF2ti).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geForaca jush raczej nie kupie powiedzialem sobie ze nastepna karte nVidii jaka kupie nie bedzie jush miala w nazwie "geForce" :D

Bylem wyznawca nVidii od Rivy TNT i potem pierwsze geForcy tzn do geForce 2 Ti a potem sie nVidia schlamila moim zdaniem wypuszczajac kartuy tylko ciut bardziie podrasowane a nic nowego nawet geForce FX okazal sie klapa :D

Wiec napewnoe bede sie starac jakiegos radka ale jakigo to zalezy ile bede mial kaski :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet topiców o grafach było ostatnio od <font color="#FF0000">[ciach!]</font>! a O KRECENIU axp jESZCZE wiecej! Szukaj ślepoto! A nie zaśmiecaj forum

Chlopak napisal swojego pierwszego posta a ty tak na niego najezdzasz, torszke milej mogles mu to powiedziec,
Niech sie uczy, ze Dołączona grafika Szukaj to najmadrzejsza glowa na tym forum :twisted:

A po drugie, najpierw sie czyta przynajmniej dwie strony najnowszych tematow, a potem dopiero wrzuca sie swoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gadanie całe o problemach z ati to nic innego jak bełkot fanów nvidii ;)

i to belkot rozpaczy

No nie wiem, ale wystarczy przejżeć forum (zwłaszcza - gry) aby przekonać się że z Radeonami dość dużo osób ma kłapoty. Ja sam nic do tego nie mam bo nigdy Ati nie miałem, więc nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

 

Facet topiców o grafach było ostatnio od <font color="#FF0000">[ciach!]</font>! a O KRECENIU axp jESZCZE wiecej! Szukaj ślepoto! A nie zaśmiecaj forum

Chlopak napisal swojego pierwszego posta a ty tak na niego najezdzasz, torszke milej mogles mu to powiedziec,
Niech sie uczy, ze Dołączona grafika Szukaj to najmadrzejsza glowa na tym forum :twisted:

A po drugie, najpierw sie czyta przynajmniej dwie strony najnowszych tematow, a potem dopiero wrzuca sie swoj.

Tak, opcja szukaj przydaje się bardzo ale wystarczy trochę kultury aby to powiedzieć normalnie, zwłaszcza że gość jest nowy i nie wszystko musi wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX 4 Crazy_Ivan za obrone.

A taq wogole to jakie niby mialem wpisac zapytanie do searcha??

moze " grafika zamiast geForce 2 Ti za rozsadna cene" ??

albo: "ECS K7S5AL + geForce 2 Ti + nowa karta" ??

 

Ludzie przeciez forum jest po to zeby wlasnie tacy jaq ja mogli sie zapytac i widze ze wiekszosci moje pytanie nie przeszkadza tylko odpowiadaja taq jaq potrafia i sie nie skarza ze nie przegladnalem forum!!

 

THX dla wszystkich ktorzy mi radzili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie jak w podpisie mialem Prolink GF2 TI 64mb Ultra i zmienielm ma GF 3 ti200 128mb i uzyskalem wzrost wydajnosci na poziomie 60%, w miedzy czasie mialem gigabyte radeona 9000 pro i byl troszke szybszy od gf3 a poza tym krecil sie znakomicie bo z 275/275 wykrecilem w pelin stabilne 330/330 wiec sie nie zastabawiaj i bierz radeona.

 

BTW. Zaluje zmiany radeona na Gf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie jak w podpisie mialem Prolink GF2 TI 64mb Ultra i zmienielm ma GF 3 ti200 128mb i uzyskalem wzrost wydajnosci na poziomie 60%, w miedzy czasie mialem gigabyte radeona 9000 pro i byl troszke szybszy od gf3 a poza tym krecil sie znakomicie bo z 275/275 wykrecilem w pelin stabilne 330/330 wiec sie nie zastabawiaj i bierz radeona. 

 

BTW. Zaluje zmiany radeona na Gf

czemu zalujesz przeciez gf 3 ti jest lepszy od r 9000 a czemu masz tak slabo podkrecona ta grafe /??? ja probuje coraz wiecej z niej wycisnac ale mam za slaba zasilke chyba :(??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyab wezme ATI bo nVidie taq ja pisalem dopuki nie zmieni nazy z grForce na cos innegoi nie kupie :D

 

Sorki ale jestem po patu brofkach i mi siem oiterki jebia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak slabo podkrecona bo wydajnosc mi proc ogranicza i dalsze podkrecanie niewiele daje, a jedyne co moge wiecej dac to rdzen na 220 bo panieci wiecej nie ciagna a narazie nie chce siciagac radiatorow z nich, pozniej zajme sie rdzeniem, a wlasciwie jego chlodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...