Skocz do zawartości
kobus

mam problem z procem, kurde

Rekomendowane odpowiedzi

otoz zastanawiam sie co wybrac:

a) mam 400zł i moge je przeznaczyc na cos:

-procka nowego tylko wlasnie nie iwem czy to duzo da :D bo mam ECS K7VZA i chcialbym se kupic athlona 1700+ no i nie wiem czy bedzie chodizl

- dysk nowy (oczywiscie kasiore dozbierac) ale barracude 120gb

No wiec nie wiem ile na tym MOBO bym wycisnął:-) a czy mi to duzo pomoze? bo teraz mam 800mhz durka i padaka :( wiec wolalbym cos szybszego

czekam na pomoc !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeznacz te cztery stówy na dwie butelki Johniego Walkera Black Label i opijaj swojego "...AMD Athlon XP 2700+ EPOX 8rda+, sound blaster 5.1 audigy 2, 512 ddr kingstone, CD-RW LG x52, Seageate Barracuda 120GB, GeForce 4 4200 Leadatek, HP OfficeJet PSC 750, monitor LG '17 (płaski ) głosniki creative 5.1, DVD Pionier x16 Nokia 7650 no i mysz optyczna LOGITECH..." z podpisu (żeby dobrze chodził i się nie psuł).

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon XP 2700+ EPOX 8rda+, sound blaster 5.1 audigy 2, 512 ddr kingstone, CD-RW LG x52, Seageate Barracuda 120GB, GeForce 4 4200 Leadatek, HP OfficeJet PSC 750, monitor LG '17 (płaski ) głosniki creative 5.1, DVD Pionier x16 Nokia 7650  no i mysz optyczna LOGITECH

jaki duron800???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam drugiego kompa - GeForce FX, XP 2800+@2600MHz 2x512MB PC400 w dc, ASUS A7N8X Deluxe, Seagate Cheetach X15, SB Audigy 2, MX700, Chieftec 420W and many more, ale nie wypisuje w opisie bo nie chce sie chwalic - rozumiecie nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"....Nie jest ważne gdzie się tacy rodzą - ważne by powstrzymać ich rozmnażanie..."

Szkoda że nie mam uprawnień na tym forum - już byś poleciał (za kłamstwo, wprowadzanie innych w błąd i za bezczelność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa masz niby jedna z najszybszych maszyn na forum i piszesz ze masz 400zl i musisz jeszcze dozbierac bo nie stac cie na dysk twardy? A ja mam Mercedesa CL600, ale musze sobie dozbierac siano na opony do Seikola i wlasnie nie wiem - Debica czy Kormoran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec nie wiem ile na tym MOBO bym wycisnął:-) a czy mi to duzo pomoze? bo teraz mam 800mhz durka i padaka :( wiec wolalbym cos szybszego  

czekam na pomoc !!! :P

NO COMMENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LolololollollololololololoL nieee moge... Kobus... przyznalbys sie do kitu albo do tego, ze chciales po prostu poczuc moc ;) mozesz tez wcisnac kilka innych klamstewek, zeby wyjsc z tego w miare z twarza... ale i tak... ode mnie big :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara komp qrde mowie mam 2 a w tym drugim musze modernizacje zrobic bo stary powiedzial bo to siory i ze jak nie zrobie to mi zabierze 2700+

a swistak siedziiiiii.......... i modernizuje kompa siostry lol lol lol, przy czym napisal uprzednio, ze nie mozna juz na nim nic robic ;) hehehe a tatus mu zabiera xp2700+, jesli nie kupi siostrze 1700+... jakos tego nie rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No wiec nie wiem ile na tym MOBO bym wycisnął:-)" Siostra będzie wyciskać??? 2,5Ghz do czata worda i neta lol

Ku*** masakra kobus lepiej sobie nicka zmień albo najlepiej wogule daruj sobie pisanie czegokolwiek boże ale to forum zeszło na psy i to wszystko przez takich "kobusiów" spadam stąd... End of Transmission.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tez pisalem - a co powiecie na moj konfig tam wyzej - bo ja jeszcze chcialem JIUHB 0251 dla mojej babci po czasem cos czasem pisze w wordzie i tego tam bo jak nie to mi dziadek zabiera GF FX buuuuuuuu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ale wy p.oje.bani ze ho ho qrw.a zazdroscicie mi i tyle ze mam antka 2700+ i tyle!!! j.eb.an.i zazdrosnicy a 1700+ chce kupic i ch.uj wiec nie wiem po co mi dokuczacie zazdrosnicy. ze mialem kiedys troche kasy to nakupowalem bajerow a teraz pocienialo wiec o co wam chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...