Skocz do zawartości
azgan

Ati Catalyst 8.5 Już Są

Rekomendowane odpowiedzi

ATI Catalyst 8.5 do pobrania

 

Firma AMD udostępniła nowe pakiety sterowników Catalyst 8.5 dla kart graficznych serii Radeon (od modelu 9500). W nowej wersji wprowadzono między innymi następujące zmiany:

 

Nowe tryby wyświetlania obrazu: 480i oraz 480p

Obsługa standardu telewizyjnego SECAM

Zgodność z Windows XP Service Pack 3

Call of Juarez: Wzrost wydajności o maksymalnie 12%, na kartach serii HD 3000

Halo: Wzrost wydajności w zakresie od 10 do 30%, na wszystkich obsługiwanych kartach serii Radeon

Lost Planet: Wzrost wydajności w zakresie od 5 do 35%, przy włączonym HDR, na kartach serii HD 3000

S.T.A.L.K.E.R.: Wzrost wydajności w zakresie od 20 do 50%, przy włączonym HDR, na kartach serii HD 38x0

World in Conflict: Wzrost wydajności o maksymalnie 25% na kartach serii HD 36x0 i 38x0. Wyższy wzrost można zaobserwować na kartach HD 3870x2

 

http://ati.amd.com/support/driver.html

 

ATI tym razem na prawdę się postarało te nowe sterowniki są świetne niech NVIDIA lepiej zacznie uczyć się od konkurencji, bo wydaję stery za sterami a kompletnie nie widać żadnej różnicy ani w jakości ani w wydajności ;] Od dawien dawna nie uświadczyłem żadnej poprawy na moim GeForce 8800GTS 320MB i tak się zastanawiam, co oprócz numerków zmienia się w tych sterownikach NVIDII? Za jakiś czas znowu włożę 8800GTS 320MB i zbeczę czy coś uległo realnej poprawie po wgraniu nowych sterów, ale po ostatnich 6 miesiącach oczekiwania na coś porządnego i ostatnio wydanych ForceWare 175.16 WHQL straciłem nadzieje, że coś się jeszcze polepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 8.5 na XP na razie nie mam problemów, a miałem artefakty na 8.4. Ciekawe czy te przyrosty wydajności są prawdziwe, czy to tylko marketingowy bełkot?

 

Gdyby jeszcze poprawili kompatybilność ze starymi grami (np. Black Mirror, Omikron: the Nomad Soul), to byłbym happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko w porządku na XP. I są o wiele lepsze od 8.4. 8.4 powodowało mi w demie Race driver GRID niezłe krzaczki a 8.5 bardzo poprawiło wydajność tej gry

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...