Skocz do zawartości
SGJ

Acer Ex5620z Vs Toshiba L40-14f

Rekomendowane odpowiedzi

L40-14F nie ma czasem matowej matrycy?

Jeśli się mylę i nie ma, to bym brał Acera (zawsze to lepsze wyposażenie), ale jeśli ma, to bym się zastanowił.

 

P.S. Acer to Acer wiadomo, ale co takie komentarze mają oznaczać? Mam w firmie sporo laptopów i widocznie są specyficzne, ponieważ najczęściej na gware jadą właśnie Tośki i HP. Asusy jakoś dają radę. Najtwardszymi zawodnikami są IBM i Dell.

Co do Acera. Śmiem twierdzić, że jakość wykonania stoi na podobnym poziomie co HP i Tośki w podobnej cenie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co do jakości Acerów to nie jest z nimi aż tak źle, ja osobiście od roku posiadam Travelmate 7520 i uzywam go codziennie przez ten rok zero problemu po roku bateria trzyma ok2,5-3 h(przy oszcędnym trybie pracy) jakość wykonania jest całkiem niezła. pozdrawiam

Edytowane przez raf49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem (kolejnego ;)) 5620Z-3A1G12.

 

P.S. Dziś cały dzień siedziałem na Asusie F3E. Co chwile siadało WiFi :angry: jednak T43 to było "to" ;) Co prawda mam obiecany T61, ale obiecanki cacanki :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Acera. Śmiem twierdzić, że jakość wykonania stoi na podobnym poziomie co HP i Tośki w podobnej cenie.

Tyle ze acer kosztuje 14xx zł a toshiba normalnie ponad 2k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że obudowa L40-14 za 1600zł i za 2000zł i więcej jest identyczna, a więc i jakość wykonania stoi na tym samym poziomie. ;) Różnica jest we wnętrznościach, a te raczej są te same niezależnie od producenta. Core Duo w Acerze i Tośce to nadal to samo Core Duo ;)

napisałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...