Skocz do zawartości
Korkichan

Jaki Zasilacz I Dźwiękówke Radzicie Kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój komputer to :

Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte GA-946-DS3/S3, 2x 1GB RAM DDR 800 MHZ GOODRAM, Palit Ati Radeon HD2600XT Pro Sonic 256 MB, dysk 1: Seagate ST3250310AS 250 GB , dysk 2: Seagate ST3320620AS 320 GB, obudowa I-BOX 400W. Myślę że przydałby mi sie jakiś lepszy zasilacz, myślałem też nad kupnem jakiejś dobrej karty dźwiękowej ( dobrze gdyby współpracowała z linuxem). Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ale w granicach rozsądku :)

Powinieneś przejrzeć poprzednie tematy... Zarejestrowałeś się 20 minut temu, a forum przecież dla gości jest otwarte...

A te "granice rozsądku" to różne dla różnych osób.

I gratuluję zasilacza :) na szczęście zmieniasz, bo bałbym się o tego Quada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałes kwoty więc ciężko coś znaleść. Ja od siebie polecam Enermaxa Pro82+ (cena od 220zł za model 385W, cisza, wysoka sprawnosć (nawet 88%)).

Ten Chieftec to równiez bardzo dobry wybór ale niestety odnośnie ciszy to nie spodziewaj się za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od podania budzetu. Jezeli jest nieokreslony (duzy) to z zasilek polecam Enermax - teraz wyszla jakas nowa linia, znajac firme jest cud, miod i orzeszki.

 

Sam posiadam tez najprostrza SB Audigy SE (koszt 70zł) - również mogę Ci polecić jeżeli szukasz coś niedrogiego z kart dzwiękowych.

 

Reasumując - wszystko zależy od ilości kasy.

 

EDIT - organoleptycznie sprawdziłem Enermaxa bo posiadam takowy zasilacz jeszcze z linii Liberty. Wypas. Zresztą widzę, że kolega powyżej również chwali swoje.

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...