Skocz do zawartości
cyrano666

Polscy informatycy

Rekomendowane odpowiedzi

w kraju jest tylu utalentowanych ludzi , no nic nie ma pieniedzy na ich utrzymanie ... zdobywaja wyksztalcenie i uciekaja ... ok odbieglem troche od tematu ale taka wlasnie mysl nasunela mi sie .. ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no fajnie :) wreszcie odnosimy jakies sukcesy ;-). Takie cos motywuje do nauki jakby nie bylo np mnie :) hehe chociaz watpie zebym byl tak kiedys tak dobry jak oni no ale zobaczymy ;) wszak dla chcacego niema nic trudnego :P. Gratulacje do potegi entej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jestem ślązakiem ....

ale grzesio allways ROX !!!

BTW spoko podpis, thx za pomysł - jutro sobie zapodam:

______________

w

w

w

.

m

o

n

g

o

t

t

e

a

l

i

e

n

.

p

r

v

.

p

l

___________

bo mi ostatnio fox linka na stronkę potraktował jako reklamę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a mac ci kolesie musza byc genialni........ zajebiscie tylko pogratulowac im... ciekawe jak jeden kolo radzi sobie z studiowaniem informatyki + matmy na UW :/ pewnie nie odrywa sie od nauki =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO ONI SĄ Z POLSKI A POLSKA TO ZAJBIESTY KRAJ !!!!!!! :D

 

|PPPPPPPPPPPPPPPPPPP

|OOOOOOOOOOOOOOO

|LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

|SSSSSSSSSSSSSSSSSSS

|KKKKKKKKKKKKKKKKKKK

|AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

|

|

|

|

|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LuKaSeKbP: powinieneś zapytać ile kolesie miesięcznie kasy na kox wydaja ;-)

szkoda, że nie wyglądają na typowych kujonów - brakuje im przedewszystkim doopnych bryli i zestawu tablic matematycznych w kieszonce bluzy.

ja w wolnych chwilach spotykam się z du.pami i chodzę na browar a ci doskonale wykształceni, młodzi ludzie szukają końca liczby PI. oby nie popadli w skrajność i jakiś obłęd jak co niektórzy geniusze ( patrz film PI )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. oby nie popadli w skrajność i jakiś obłęd jak co niektórzy geniusze ( patrz film PI )

:D podobno fajnie byc pielegniarka, bo zawsze jest sie z bezpiecznej strony strzykawki. Jesli chodzi o wiertarke, ten film udowadnia ze nie ma ona bezpiecznej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jam siem cionglem uczem tej informatyki.

I czasem mam dosyc, ale w zyciu lepiej robic to co sie lubi :).

Jak uslyszycie ze jakis student informatyki zmarl z wycienczenia przy kompie, to bede ja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...