Skocz do zawartości
_jaro_

Co sądzicie o wwo ?? KTO BYL WCZORAJ NA KONCERCIE W ŁODZI??

Rekomendowane odpowiedzi

WWO ma zajebiste teksty i wogole kto ich na zywo zobaczy to nie pozaluje :))) wypas po prostu sa chlopaki caly zip sklad   :twisted:

Ja bylem na WWo w Gdansku, i musze powiedziec, ze support robiony przez KSC i Deluks(oba z 3-miasta) byl duuuuzo lepszy niz sam koncert WWo. KSC i Deluks dali czadu, pokazali na co ich stac, a WWo wystapilo pelne dumy, slawy i nic ciekawego nie zrobili. Zagrali z 8-10 kawalkow.

Jeden text roz.pier****l mnie: "Jest jedna rzecz dla ktorej warto zyc. ZIP-HOP, i nie zmienai sie nic." :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to koncerty robią słabe - pamiętam pierwszy koncert w Łodzi - słaby "show", ludzie reagowali żywiołowo tylko dlatego że był to ktoś "znany", spoza Łodzi. Nie umieli nawiązać kontaktu z publiką, rozmawiać z nią ze sceny - znam dużo innych ludzi, chociażby z Łodzi umiejących lepiej rozbujać publikę, co wcale nie jest łatwe 8). Z zipów lepsze koncerty daje Pono.

I nie rozumiem, dlaczego tyle osób jara się WWO że to takie ekstra itp... Druga płyta nie wnosi wiele w porównaniu do pierwszej która była, mógłbym zaryzykować stwierdzenie - przełomowa, swoją drogą myślałem że druga będzie w pewnym sensie jej kontynuacją, a tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witryny jak Witryny czyli klimaty warszawskiej klimy kolędnicze ZIPowo Molestingowo Morwóowo uliczne :) czyli super bo swojskie klimaty. Ogolnie Sokol z Jedrkiem :) odwalaja naprawde kawal dobrej roboty. Jeden z niewielu "prawdziwych" zespolow ktory jeszcze sie nie sprzedal. WWO to Element ZIP Skład i to sie liczy. Oni zaczynali tworzyc w podziemiu gdy jeszcze nie bylo mody na hip-hop która tak bardzo lansuja teraz gibony z tas da fleja na czele... WWO texty ma niezle przemyslane i najwazniejsze bo z przeslaniem jezeli chodzi o beaty to slychac studio schron wiec czesto slychac instrumental by Majki&Korzen. Jeden z najlepszych skladów nieundergroundowych ktore robia dobry polski hh z przekazem ktory jest najwazniejszy w polskim hh. Ale wpizdu osob ktore wczoraj sluchaly disco a dzis gania w szerokich porach krzycząc na lewo i prawo komercyjne "elo" uwaza ich za gwiazdy... i dzieje sie to co sie dzieje. Sytulacja w polskim HH obecnie jest tragiczna jest ogoromna moda nie ma juz tego co bylo w 97-98 roku czyli ten klimat którego nie da sie opisac slowami. Kto wie siedzial w tym wtedy rozumie. Zostalo to tylko na undergoundowej scenie której jest coraz lepsza i praktycznie w kazdym miescie ktos cos robi i wydaje nielegala. U mnie w KRK 5.04 gra M.O.R.W.A z Firma (pozdrawiam Włodka) nie wiem moze sie przejde. Ale ogolnie na koncerty nie chodze prawie w ogole wole se kupic farby. Ogolnie dziś 80% ludzi sluchajacych hh to pozerzy nie majacy o tym zadnego pojecia jarajacy się <span style="color:red;">[ciach!]</span>em. Hhahah pelno malolatek jaralo sie PFK i K44 którzy nie tworzą dobrej muzyki... to samo gibony i Tede. Zreszta nie da sie opisac slowami co sie dzieje za 2-3lata moda minie i zostaną tylko prawdziwi. Kiedyś ta całą komercja przestanie trwać a ja z wami dalej w prawdziwym hh będe trwać. A i nie zapominajcie ze sa 3 podstawowe elementy... a nie tylko muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dlatego istnieje rap :)

ja np nie nosze szerokich spodnii, nie nosze tez oczywiscie jakis ledzinsow :P, ale mam luzne spodnie takie w jakich sie norm czuje, nie ubieram sie w firmach typu moro czy co kolwiek tylko w norm firmach, nie mowie yo, nie mowie elo - bardzo zadko mi sie trafi, nie pale 'gibonow' tez bardzo zadko i to nie jakas mania, mam w [gluteus maximus] wszystkie panny ktore leca na ta muze a wiem ze jest ich sporo ;p... ogolnie robie rap dla siebie i dla swoich bliskich, dla znajmoych i mojej dziewczyny i to mnie satysfakcjonuje, oczyiwiscie jakby mnie ktos kiedys docenil to nie mial bym nic przeciwko bo to chyba jest w naturze czlowieka ze darzy do 'doskonalosci :twisted: ". Ogolnie lubie rap, lubie pisac teksty, lubie rymowac... nie lubie jak ktos mi mowi ze jestes cienki w tym co robie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...