Skocz do zawartości
freddy10

Ile Trwa Blokada Konta?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco: od paru miesięcy moje konto 'freddy9' jest zablokowane, mogę się zalogować ale nie mogę nawet przeglądać forum, zero , null.

 

Czekałem cierpliwie, wysyłam listy z przeprosinami do administracji (na forum@purepc.pl), a nawet ostatnio do samej dyrekcji ale bez odzewu:(

 

nie dostałem żadnej informacji ale domyślam się że dostałem blokadę przez takiego jednego posta co odpowiedziałem komuś aby ściągnąć pewien soft z p2p, bo ten post został później usunięty więc to napewno prez to.

 

Ale mam wrażenie że przez przypadek mój ban został zapomniany, więc nie wiem ile jeszcze mam czekać? wyraziłem skruchę i ładnie przeprosiłem przeicież.

 

i tutaj też na łamach tego wątku PRZEPRASZAM, mea coolpa. Przecież tylko raz mi się zdarzył taki błąd, dostałem nauczkę i już więcej się to niepowtórzy.

 

albo przynajmniej nich ktoś mi powie kiedy konto zostanie odblokowane?

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

Sprawa wygląda następująco: od paru miesięcy moje konto 'freddy9' jest zablokowane, mogę się zalogować ale nie mogę nawet przeglądać forum, zero , null.

 

Czekałem cierpliwie, wysyłam listy z przeprosinami do administracji (na forum@purepc.pl), a nawet ostatnio do samej dyrekcji ale bez odzewu:(

 

nie dostałem żadnej informacji ale domyślam się że dostałem blokadę przez takiego jednego posta co odpowiedziałem komuś aby ściągnąć pewien soft z p2p, bo ten post został później usunięty więc to napewno prez to.

 

Ale mam wrażenie że przez przypadek mój ban został zapomniany, więc nie wiem ile jeszcze mam czekać? wyraziłem skruchę i ładnie przeprosiłem przeicież.

 

i tutaj też na łamach tego wątku PRZEPRASZAM, mea coolpa. Przecież tylko raz mi się zdarzył taki błąd, dostałem nauczkę i już więcej się to niepowtórzy.

 

albo przynajmniej nich ktoś mi powie kiedy konto zostanie odblokowane?

 

pozdrawiam.

 

nikt ci nie odblokuje tego... mój młodszy brat miał tutaj to samo za tylko wspomnienie o Torrencie jednym... (bez linku) zero odzewu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekture regulaminu - stoi tam bialo na czarnym ;) ze za warez i p2p jest albo ban, albo 30 dni blokady.

Costi, w regulaminie szukałem nawet w 'source page' i nie znalazłem żadnego zapisu o 30 dniach. Więc musiało ci się coś przyśnić o tych 30 dniach.

 

jedyny paragraf pod który mogłem podpaść to ten:

Propagowanie piractwa:

- Początkujący użytkownicy 10% +14 dni ZPP.

- Użytkownicy 10% +14 dni ZKU lub BAN od ręki (niepodważalna i ostateczna decyzja należy do moderatora).

Więc jak pewnie dostałem 'BAN od ręki' , natomiast chyba na czas 'nieokreślony' bo 14 dni już dawno minęło.

Edytowane przez freddy10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...