Skocz do zawartości
White_Lies

Co Myślicie O Tym Zestawie?

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zaplacilem:D 28zl to az nie takie wielkie pieniadze ale nawalic sie mozna by bylo:PxD niezauwazalna mowisz... a to czym, sie rozni ten windsor od brisbane? zegrem tak?

 

jeszcze jedno... lepiej kupic BOX czy OEM??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windsor : 2800mhz Tech. 90nm Pobór prądu 89w, 2mb L2-jedyna zaleta...Wady-Kaloryfer-Cena

Brisbane: 2900mhz _ 65nm ----------- 65w, 1mb L2-mała wada... Zalety: Mniejszy pobór prądu i wykonanie 65nm co za tym idzie lepsze oc i jest chłodniejszy no I Cena.

Jeżeli mówisz że bierzesz karakoum to bierz OEM bo po co ci boxowe chłodzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez za informacje sie nie placi nie?:) chcialem wstepne ogledziny zrobic w czesciach ile mi jeszcze brak...

oczywiście że za informacje się nie płaci , tyle że rozmowa od samego początku wyglądam mniej więcej tak:

 

Ty: To co sądzicie o tym zestawie na amd ?

Wszyscy: Kup intela

Ty: Acha ok , a co z tym zestawem na amd ?

Wszyscy: Kup intela

Ty: Ok Ok rozumiem , a co z zestawem na amd ?

Wszyscy: Kup intela

Ty: Ok to za namową wybiorę jednak zestaw na amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gdzie nie patrze to tylko BOX i BOX... na allegro jest wersja OEM ale 4 bomby a BOX okolo 350. box mi nie potrzebna wersja bo karokorum bede bral... a plyta jakies 160

 

-Intel Core 2 Duo E7200, 2.53GHz, 1066FSB, 3MB Cache, LGA775, 45nm, BOX

-GIGABYTE GA-P31-DS3L S-775

-Patriot DDR2 2GB (2x1GB) 800MHz CL5

-PowerColor Radeon HD4850 512MB DDR3/ 256b T/D PCI-E

-Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karokorum

 

wystarczy ta zasiłka?? -ModeCom Poland MC-350 ATX 2.0 PFC 350W

hmm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo podczepie się do pytania kolegi czy zasiłka do tekiego samego zestawu jak kolega tylko proc e2180 da rede?

choć ja myśle nam modecomem mc350 lub fortonem FSP400-GLN choć bliżej mi ku fortonowi ???

 

bo jakby nie patrzeć to proc po podkręceniu troszkę bierze choć na boxie to na 2.4 poleci no i grafa ta też bierze te ponad 100W pod obciążeniem?

nie będą sie grzały te zasilacze?

no i jak jest z karta, da rade przez 3lata śmigać w ~90 stopniach?

Edytowane przez KRISTERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz wystarczy chyba że zaczniesz jakiś super oc grafy i proca , jeśli oc będzie standardowy nie będzie problemów.

 

@KRISTERS nie wiem czy riva tuner już ma tą opcję ale pewnie niedługo pojawi się możliwość zmiany prędkości wiatraka na grafice , więc sobie podkręcisz o kilka procent i temp spadną znacznie. Bo jak bawiłem się asusem (gdzie dorzucają specjalny programik) to zwiększenie prędkości wiatraka z 20% na 40% owocowało spadkiem temp o kilkadziesiąt stopni (~40) a głośność jakoś strasznie nie wzrastała

 

A teraz do wojownika , w esc masz proca za 330zł i płytę za 170zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzinki wisz:D czyli w esc jest tanio tak?:) bo nie chcialbym zamawiac w roznych sklepach bo to za pszesylke wyjdzie sama ze 100:/

 

jak sobie zlozylem zestaw esc to nawet nie tak duzo wyszlo:) okolo 1200 bez karokorum:d podoba mi sie:P dobra trza sie wziac do kupy i isc do roboty:P

 

Dziekuje chłopaki bardzo za pomoc:)) macie u mnie bronkza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...