Skocz do zawartości
stahurski

Czy Purepc Nie Lubi Się Z Pclab?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy purepc prowadzi wojnę z pclab? Kiedy piszę posta na forum pclab i umierszczam link do purepc od razu go kasują i dają ostrzeżenie, że niby niezgodne z regulaminem ,ale link do elektrody.pl nie usuwają. Nie lubią purepc czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPC stanowi za dużą konkurencję, szczególnie jeżeli chodzi o forum.

 

22 punkt ich regulaminu

Zabronione jest umieszczanie linków do polskich serwisów informacyjnych poświęconych komputerom (także grom). Strony te stanowią konkurencję dla PCLab.pl i linki do nich będą usuwane. Dozwolone jest linkowanie serwisów zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem. Link do Elektroda.pl im nie przeszkadza .Tam też są działy komp. ,podobnie jak tutaj, że elektroda jest za mała i im nie przeszkadza?Czasami mnie wkurze to pclab ,ale nie ma wyboru jest większe od nas.

Edytowane przez stahurski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lab większy od PPC ?

 

Może i większy, tylko że tam jest 10x więcej dzieci neo + taki burdel w tematach, że pożal się boże ;]

 

U nas jest lepiej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lab większy od PPC ?

 

Może i większy, tylko że tam jest 10x więcej dzieci neo + taki burdel w tematach, że pożal się boże ;]

 

U nas jest lepiej ^^

Dokładnie .Strasznie są wkurzający te podrostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko...skoro mam tu konto, po co pclab? in4? itd? Szukam nowego forum gdy aktualne nie spelnia moich oczekiwan, albo nie wyczerpuje tematu.

PPC w kwesti komputerow nie ma sobie rownych, owszem czytam inne serwisy, ale nigdzie konta nie mam. Szkoda mi czasu, i tak pol dnia na PPC marnuje :wink: :P,

Owszem w kwesti akwarystyki siegam po inne forum, w kwesti silowni takze, w kwesti audio takze, ale jesli chodzi o komputery...po co inne:>?

 

ps. wazeliniarstwo nie zamierzone:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szefem laba jest tak ironiczny człowiek że szkoda gadać, wielki "biznesmenem" od stu boleści zapomniał dzięki komu ten serwis przetrwał (był okres kiedy miał zniknąć całkowicie)- właśnie dzięki użytkownikom forum...

inna sprawa że teraz ich forum trzyma poziom dzieci em0 z ne0 łącznie [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że niestety te dwa serwisy się nie lubią. Na PCLab jest straszny bałagan w tematach, ogólny nieporządek, masa pseudospecjalistów, dzieci ne0 itp. U nas jest porządek i wg mnie poziom merytoryczny jest dużo lepszy. Dobrze 'działają' userzy i dobrze 'działa' moderacja.

 

EDIT

 

Panowie zamykamy?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czemu ten temat ma służyć ? Jeśli nawet moderzy z PCLab specjalnie usuwają linki do PurePC to ich sprawa. To i tak nic nie zmieni. Każdy wie jak jest i nie ma sensu o tym dyskutować. Wystarczy wejść na ich forum i zobaczyć co tam się wyprawia. Ja osobiście nie zaglądam na ten serwis , chociaż w chwilach słabości (tj. jak śp. Tweak miał swoje trudne chwile) założyłem tam konto, ale nie napisałem ani jednego posta.

 

 

Jednym słowem PurePC Roxuje Rulezem i tyle w tym temacie :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Lab większy od PPC ?

 

Może i większy, tylko że tam jest 10x więcej dzieci neo + taki burdel w tematach, że pożal się boże ;]

 

U nas jest lepiej ^^

Co nie zmienia faktu , ze dzieki temu zarabiaja pewnie znacznie wiecej. Z tego co pamietam , to oni maja 1.5mln wejsc przy okazji artow - miesiecznie , of koz. Wiec z reklam kase trzepie sie , walic to czy ktorys portal jest wiekszy , czy nie , i ilu ma userow - ewnetualnie jak z merytoryka postow. To biznes , a wiec kasa.

 

Nie potrafią podjąc walki merytorycznej, to używają brute force, tyle.

 

 

 

szefem laba jest tak ironiczny człowiek że szkoda gadać, wielki "biznesmenem" od stu boleści zapomniał dzięki komu ten serwis przetrwał (był okres kiedy miał zniknąć całkowicie)- właśnie dzięki użytkownikom forum...

inna sprawa że teraz ich forum trzyma poziom dzieci em0 z ne0 łącznie [;

Dodam od siebie , ze po dwoch latach obecnosci na Labie (czytania artow , ogladania reklam , wkladania w to czasu wlasnego , komentowaniu nowych prac itd) , w momencie krytyki arta o nowym Radku (sory , jak to mozna nazwac artem , czy wprowadzeniem , to teaser z marna zawartoscia , gdzie testy dobrano wedlug jakis pomylonych regul , bo kogo obchodzi granie z 10FPS w rozdzialkach typu 19x12 :lol:) wyslali mnie na inny portal :lol:

 

Faktycznie , chyba zapominaja ze portale zarabiaja miedzy innymi dzieki userom , ktorzy siedza tam , buduja forum , ogladaja reklamy z ktorych sa wplywy...

 

LOL. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż mam konto na pclab to tam praktycznie nie zaglądam..... oceniając poziomy obu for na temat komputerów tu na ppc poziom jest o wiele większy + do tego tematy o poszczególnych płytach, kartach graf. i to sie ceni :razz: na labie to wszystko po dniu znika w miejsce tematów dzieci neo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze ze stanu jaki jest. Czasem cos tam skrobne jak widze ze temat zmierza do dna...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - +18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na PCLabie i udzielałem się praktycznie tylko tam, dopóki nie przyjrzałem się dokładniej PPC. W sumie jeżeli chodzi o zdobywanie wiedzy to PCLab sie do niczego nie nadaje, jezeli tam pisze to glownie zeby pomóc jakimś laikom albo w offtopicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie czym jest PPC przy PCL. Najlepszych można znaleźć na najlepszym forum i tyle.

 

Temat moim zdaniem się wyczerpał, do zamknięcia?

 

/Ja czytam PPC i OCX, imo duet idalny jeżeli chodzi o IT.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu , ze dzieki temu zarabiaja pewnie znacznie wiecej. Z tego co pamietam , to oni maja 1.5mln wejsc przy okazji artow - miesiecznie , of koz. Wiec z reklam kase trzepie sie , walic to czy ktorys portal jest wiekszy , czy nie , i ilu ma userow - ewnetualnie jak z merytoryka postow. To biznes , a wiec kasa.

 

Faktycznie , chyba zapominaja ze portale zarabiaja miedzy innymi dzieki userom , ktorzy siedza tam , buduja forum , ogladaja reklamy z ktorych sa wplywy...

 

LOL. Oby tak dalej.

Twoj post wywołał u mnie refleksje, i juz wiem....PClab pod wzgledem biznesowym prawdopodobnie przynosi wieksze zyski, za to PPC na pewno jest lepszy pod wzgledem merytorycznym, bo wiadomo jak kasa schodzi na pierwszy plan to reszta przestaje sie liczyc, dlatego PClab reprezentuje to co reprezentuje, z kolei mam wrazenie ze PPC tworza ludzie z pasja, i dlatego tutaj spolecznosc jest bardziej zżyta (jesli wiec o co mi chodzi;) i to odmienne podejscie przeklada sie na poziom merytoryczny forum. PPC napewno kuleje (moze nie kuleje ale mogłoby być lepiej)pod wzgledem newsow i recenzji, za to forum roxuje rulezem :wink:

 

ps. imho zamknijcie temat bo mi wazelina LCD zalewa:P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC napewno kuleje (moze nie kuleje ale mogłoby być lepiej)pod wzgledem newsow i recenzji, za to forum roxuje rulezem :wink:

O przepraszam, z newsami ostatnio jest co najmniej dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie czym jest PPC przy PCL. Najlepszych można znaleźć na najlepszym forum i tyle.

Najlepsze to to forum było 2-3 lata temu, tera to się panie bryndza coraz większa robi z miesiąca na miesiąc. (dlatego twierdzę, że nie ma już najlepszego, jest tylko mniejsze zło. Nie zmienia to że w porównaniu do PCL to i tak przepaść dzieli...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby forum PCL jest "luźniejsze " od Pure, ale co ja na to poradzę, że ja na Labie prawie się nie udzielam...

Tutaj, na PPC zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże, a tam, offtop, offtop i offtop... bałagan, i czasem takie posty, że się czytać nie da.

Tam włażę tylko wtedy, gdy mam kiepski humor - można czasem paść ze śmiechu... :D

A tak, to PurePC.pl roxuje rulezem, i nic tego nie zmieni : - )

 

A z forum Laba... nic nie wyciągnąłem... A tutaj?

Ciekawe arty i świetne forum, dzięki którym można porządnie dowiedzieć się nieco na temat sprzętu, OC itd. : - )

 

Zalatuje wazeliną, no ale co tam. :P

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...