Skocz do zawartości
Sopel

Jakie Ramy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety mój Athlon jest dość wybredny...A więc Doradźcie mi jakieś pamiątki 2x1gb 800 lub 1066 najlepiej na Micron D9GMH / D9GKX(w rozsądnej cenie) Najlepiej Allegro...Chodzi mi o to żeby zrobiły te 1000-1100mhz :wink:

 

Co sądzicie o tych? http://www.allegro.pl/item400368248_transc...cron_d9gmh.html

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Axeramem może być różnie, szukaj używanych BallistiX'ów.

 

Słyszałem że lubią sobie odejść na tamten świat...jak to jest?

http://www.allegro.pl/item400730070_crucia...2_800_6400.html Wszystkie są na Micronach?

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z innymi. Dobrze traktowane pamięci nie padają*.

Poczytaj temat o Axe'ach, gdzieś jest w dziale RAM.

 

*przynajmniej w moim przypadku

 

Edit//

Szukaj używanych, nowe nie są na GHM/GKX. Xtreme Addict sądząc po sigu ma jakieś D9 na sprzedaż.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a czy jest jakaś szansa że jeśli kupię te Curciale to nie trafię na D9GMH?

Edit: Xtreme Addict nie ma nic dla mnie :lol2:

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym szukał Goodramów Pro 900/1066mhz są na D9GMH/GKX i niedość że świetnie się kręcą to jeszcze mają jedną z najlepszych kompatybilności z platformą AMD :)

Tak ciekawe kto będzie tak "głupi" i mi je sprzeda :wink: Bo na Allegro ani śladu <_<

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj w którymś z tych sklepów ;] Ewentualnie na allegro w zakończonych poszukaj i popytaj sprzedawców czy czegoś nie mają jeszcze.

 

No no 193zł... Na Allegro wystawiłem moje Patrioty poczekam aż ktoś weźmie...Potem się zobaczy jak z kasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety mój Athlon jest dość wybredny...A więc Doradźcie mi jakieś pamiątki 2x1gb 800 lub 1066 najlepiej na Micron D9GMH / D9GKX(w rozsądnej cenie) Najlepiej Allegro...Chodzi mi o to żeby zrobiły te 1000-1100mhz :wink:

 

Masz takie same pamiątki jak ja.U mnie bez problemów chodzą na 500MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...