Skocz do zawartości
godziu2

Nowy Kopmuter

Rekomendowane odpowiedzi

Skladam nowego kompa i chcialbym zeby komputer byl stabilny i zarazem bardzo szybki. Ponizej rospisalem swoj nowy komputer. ale nieiwm czy jest dobry.

 

Obudowa: Antec Three HUndred

Proc: Intel core2 Duo E8500 3,16Ghz

Karta: (Jak wyjdzie) RAdeon 4870X2

Dyski: 2x WD caviar 750GB

Ram: Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 1066 MHz CL5-5-5-15 DHX Technology

PLyta: DFI LanParty DK X48 Heatpipe

Zasilacz: Chieftec (CFT-650-14C) 650W

 

czy ram wystarczy czy sa jeszcze lepsze kosci, co sadzicie o plycie głównej i o zasilaczu ?

Edytowane przez godziu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o pamiec ddr2 do tej płyty to co byscie mi polecili bo zauwazylem ze ceny na komputronik.pl sa bardzo wysokie natomiast na sirius.pl sa nizsze ta roznica w cenie jest dosc znaczaca lecz tych kosci nie ma w sklepie sirius.pl. czy ktos by mi mogl pomoc chodzi mi o b.dobra pamiec 2x2GB :) NIe znam sie ale znalazlem cos takiego co sadzicie OCZ Platinum EPP Edition DDRII 4GB/1066 (2 x 2GB) CL5

Edytowane przez godziu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz robił CF to X48 będzie przerostem formy nad treścią ;] Spokojnie wystarczy tutaj Asus P5Q-E czy Deluxe. jeśli chodzi o dyski to raz/dwa razy Samsung F1 i spinasz to w RAID czy jak tam chcesz :wink: Zasilacz cichszy będzie Pentagram CAV 620W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też chciałem dopisać ze zasiłak lepiej tego pentagrama bo chiefteci są dosyć głośne, a pentagram robi ostatnio super produkty, które konkurują z wiele droższymi odpowiednikami innych firm. A co do jakości, możliwości wcale od nich nie odbiega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że jego producentem jest Sirtec :)

 

@godziu2 - 4 GHz to nic dla tego procka. Jeżeli zamierzasz na tym skończyć, to weź lepiej E8400 - jego też wykręcisz do 4 GHz

no, chyba że trafisz na padakę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...